Erdem’den Harun açıklaması

‘Neler olacak göreceğiz’

“Bursaspor ile sözleşmem bitti. Menajerim bu işlerle ilgileniyor ve kulüplerle görüşüyor. Haber bekliyoruz, önümüzdeki günlerde ne olacak göreceğiz”

‘Baskının altında kalıyoruz’

“Bursaspor gerçekten büyük bir camia. Bazı zamanlar bunun verdiği baskının altında kalıyoruz ve işler kötü gidiyor. Son maçtan alnımızın akıyla çıktık. Tüm insanların desteğini görünce onların yüzünü kara çıkarmamak için mücadele ettik. Belki adımız çok kötü anılacaktı”

‘Yabancı oyuncular çok etkilendi’

“Yaşanan olaylarda özellikle yabancı futbolcular çok etkilendi. Bizler biraz daha bu durumları bilen insanlarız. Bu durum özgüven kaybına neden oldu ancak bu her kulüpte yaşanabilir. Osmangazi Köprüsü’nden Bursa’ya kadar kırık camlarla yolculuk ettik. Takımlarına aşık insanlar kendi kulübü için daha özverili davranmalı. Türk insanının aşırı sabırsızlıktan kurtulması lazım”

‘Harun Avrupa’da oynayacak bir kaleci’

“Harun Bursaspor’a çok bağlı olduğu için bu olaydan çok etkilendi. Bursaspor Harun’u vitrine çıkartan kulüp ancak bunlar karşılıklı. Harun’da çok emek verdi. Ancak Harun ben gideceğim diyecek son oyuncudur. Onun Bursaspor ile kopabilecek bir bağı yok. Harun Bursaspor gibi bir takımda oynayabiliyorsa Türkiye’de her takımda forma giyebilir. Kendi fikrimce Avrupa’da oynayabilecek bir kaleci”

“Menajerim Kayserispor ile görüşüyor”

“Bursa’da kalma durumumu çok konuşmadık çünkü kötü sezonlar geçirdik. Benim dışımda neler dönüyor onu da bilmiyorum. Kayserispor ile bir görüşmem olmadı. Fakat o konuyla menajerim ilgileniyor, görüşmeleri oldu. 1 hafta içinde netleşecek diye düşünüyorum”

Ajansspor

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu