Enver Cenk’in oynama ihtimali var!

Bursaspor Teknik Direktörü İsmail Ertekin cumartesi günü oynanacak olan Şanlıurfaspor maçı öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Sakat oyuncular hakkında konuşan İsmail Ertekin “Şuan sakat oyuncuların oynama ihtimali yok, Kubilay‘ın cezası var. Enver Cenk Şahin‘in de oynama ihtimali var. Ama 11 kişi sahaya çıkacağız, 11 yürekli adam bu tür maçları yeni kahramanlar çıkartarak kazanmak için gerekli çabamızı sarf edeceğiz” dedi.

Transfer tahtası hakkında her iki durum içinde gerekli çalışmaları yaptıklarını dile getiren İsmail Ertekin “Açılırsa ona göre hareket ederiz, açılmazsa genç kardeşlerimizi hazırlayacağız, her geçen gün iyiye gideceklerdir ve mücadele edeceğiz” ifadelerini kullandı.

13 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Akcalar yorumuna yanıt olarak

   Sevgili Bursasporlular bu takımı bu hale kim getirdi diye diye hep aynı şeyleri söyle söyleye bir yere varılmıyor bakın hala bu hale getirenlerden amigolardan medet umuluyor eğer ki bu şehrin sevdalıları gerçek Bursasporlular ne oyuncu ne oynanan otun için değil sadece arma için yok parti yok oluşum ayrımı olmadan sadece sevdası için o stadyumu doldurduğu zaman kurtuluşumuz olur yok ise sen yaptın bu yaptı diye diye yok olup gideceğiz asıl çare her bir Bursaspor sevdalısı çıkar gözetmeden o stadyuma gelirse olur

   7
   1
 1. Bizim liglerin kalitesi.. bukadar.
  Dünya şampiyonu örnek.

  Müslüm takımları hepsi elendi sıfır ,sırf maroklar tur atlıyacak gibi oda tam belli değil da .

  Bizim milli takımda bu kategoride.

  40. yılda bi Hollanda gibi Fransa Gibi takımları yeneriz.

  Sonra türk milleti bu takımlara bir görür milli takımı.

  Herşey kafalarda bitiyor… çünkü ne birlik var ne profesyonel lik.

  9
  3
 2. enver-kubilay ve hasanın gittiği gün bursaspor takım oyununu sahaya yansıtmaya başlayacak ve yavaş yavaş yükselişe geçecektir. bu saydığım 3 adam koşmadan oynadığı için gençlerimiz gücünü 90 dk sahaya yansıtamıyor. diğer hocalar bunu göremedi inşallah ismail ertekin görür.

 3. Evet sevgili arma aşıkları rüyadan uyanma vakti tamam şampiyon olduk ama gerçekleri görmenin zamanı geldi

 4. Takimi bu hale oyuncu satıp Bursaspor u fenerin altyapısı haline getirenler BursSporun elinde avucunda ne varsa ondan faydalananlar oldu.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu