Enver Cenk: Yönetimle görüşmemiz lafta kaldı!

Bursaspor Başkanı Recep Günay’ın geçtiğimiz haftaki Divan Kurulu toplantısında yüzde 90 anlaştıklarını söylediği Enver Cenk Şahin ile ciddi bir görüşme yapılmadığı ortaya çıktı.

29 yaşındaki oyuncu, Bursasporda Bugün’e yaptığı açıklamada, “Birçok takımla görüşmem devam ediyor. Ben çok kararsız kaldım. Bu hafta içinde net bir karar vereceğim. Bursaspor kısmıyla alakalı şunu söyleyebilirim; Ben çok bekledim. Konu bende kapanmıştı ancak tekrar görüşülmek istendi. Rica edildiği için de görüştüm. Ancak iş resmiyete kavuşmadı ve lafta kaldı. İlerisi için bir şey diyemiyorum artık” dedi.

Bursa’da idmanlarına devam eden Enver Cenk Şahin’in bugün Bursa’dan da ayrılacağı öğrenildi.

11 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Olur mu öyle şey ya! R.G. başkanımız verdiği sözleri tutar! Lafta kalmaz hiçbir şey bakın mesela bizim taraftar camiasına söz verdi tek tek hepsini tuttu! Sözünün adamı R.G.(!)

  58
  16
  1. @batuhan yorumuna yanıt olarak

   Rica edildiği için görüşmüş müş, sen kimsin kardeşim burası Bursa bu takım da anlı şanlı Bursaspor, hadi bakim ikile de fazla tozutma senden çok daha iyi oyuncular var bu takımda, Çağatay beş basar sana

   5
   22
 2. Dağda Çobana Sormuşlar Keçilerini Kaçırdınmı Hiç Diye? Cevap Vermiş Köy Gazetesine Bildirmiştim Ama Haber Yapmamışlar!

  43
  3
 3. Ligden çekilmeyi düşünen düzensiz göçmenlerden kurulu bir takımı yenemiyorsan artık sen düşün haftaya Mersin en az 5 yer Enver geldi geldi gelmedi averaj takımı…

  36
  7
  1. @İstexas yorumuna yanıt olarak

   Bu gocmenlerden kurulu takımı yenemeyen bu Bursaspor takımını kim bırakıp gitti? Transfer tahtasını kim acamadan gitti? Yapılandırılmış borçların taksitlerini dahi kim ödemeden bırakıp pardon, kaçıp gitti! Unuttum yazarmisin kardeşim? Bırakılıp gidilen yılların enkazını birileri gelip 2 ayda kaldıracak! Harbiden çok sakacisiniz!

   6
   2
 4. Resimde, bu Enver’in sol elinde bi de su şişesi var. Ne iş? Kimden habersiz aldın onu? Kime sordun da aldın? Soyunma odasından çalmışsın kesin. İşte belgesi. Recep seni de attıracak şimdi içeri 6 ay. Bi dosya da sana açtı şimdi,yandın amk. Yılda 7 trilyon alırım diye beklerken, Silivri’de yatarsın artık. Avukat Recep Günay adamı affetmez amk. Bütün kanunları ezbere biliyo. İşi bu.

  8
  2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu