Enver Cenk Şahin’den depremzedelere mekan paylaşımı

Bursaspor Takım Kaptanı Enver Cenk Şahin, sosyal medya aracılığıyla depremzedelere yardım etmeye çalışıyor.

Enver Cenk Şahin, Gaziantep‘te yer alan depremzedeler için yemek servisinin yapıldığı bir restaurantın konumunu paylaşarak, depremden etkilenen yurttaşlara geçmiş olsun mesajı yayımladı.

Daha önce formasını giydiği Gaziantep FK dolayısıyla Gaziantep‘te belli bir çevreye sahip olan tecrübeli futbolcu, orada yer alan depremzedelerin yemek ihtiyacını karşılaması için konum paylaştı.

“ihtiyaç sahiplerine ücretsiz yemek servisimiz devam etmektedir” diyen İmam Çağdaş 1887 Restaurantı‘nın gönderisini paylaşan Enver, “Depremden etkilenen tüm hemşerilerimize ve yurttaşlarımıza tekrar geçmiş olsun” mesajına dua emojisiyle destek verdi.

Gaziantep‘te yer alan depremzedelerimiz aşağıdaki adresten yemek ihtiyaçlarını karşılayabilirler…

Kaynak
Bursaspordabugün

11 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Oylesine denk geldim..Goztepe taraftari 5 otobus yardim malzemesi yollamis ve storelarinda bulunan butun kışlık urunleri de klup yollamis..burda atip tutan taraftar bozuntulari deprem icin ne yapmis ?

  6
  18
  1. @Semih yorumuna yanıt olarak

   Sevgili klavye delikanlısı arkadaşım. 16. Tır sabah itibariyle gönderilmişti. Burda saçma yorum yapıp zaman harcayacağına, bu boş vaktini staddaki paketleme çalışmalarına yardım olarak işe yarar hale getirebilirsin. Haydi sende bir işe yara!

   14
   1
    1. @Semih yorumuna yanıt olarak

     Daha ilk andan itibaren kulüp ve taraftar grubumuz organize oldu. Bilmeden iftira atmayın bari. Hayır bu kadar duyuru ve çağrıya rağmen sen görmedin ve duymadiysan o da senin sıkıntın kardeş.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu