Enver Cenk kalacak mı?

Bursaspor kaptanı Enver Cenk Şahin, Nazilli Belediyespor ile oynanan maçın ardından sosyal medya hesabından açıklamada bulundu.

Güzel günler yakında” diyen tecrübeli futbolcu, “İyisiyle kötüsüyle bir sezonu daha geride bıraktık. Son saniyeye kadar bizi destekleyen herkese teşekkür ederiz. Güzel günler yakında” ifadelerini kullandı.

SÖZLEŞMESİ BİTİYOR

Bu sezon yeşil-beyazlı forma altında en iyi kariyer sezonunu geride bırakan kaptan Şahin, 27 maçta 10 gol atma başarısı gösterdi.

Takımın en golcü ismi olan deneyimli hücum oyuncusunun sözleşmesi 31 Mayıs itibariyle sona erecek. Yönetim kurulunun yeni sözleşme görüşmesine başlamasını beklediği Enver Cenk Şahin’in bu açıklaması takımda kalacağı yönünde yorumlanıyor.

9 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Kelesliii yorumuna yanıt olarak

   Enver Cenk Şahin ne olursa olsun takımda kalmalı. Bu sezon sakatlık sebebiyle çok maç kaçırmış olsa da takımdaki en kaliteli futbolcu. TFF 1 ligde kendine takım bulabilir mi?. Tabi ki bulabilir ama kadroya girmekte sıkıntı yaşayabilir. Orada yabancı oyuncularla da rekabet etmek zorunda. Burada en azından yerliler arasında kalitesiyle bir adım öne çıkıyor. Ama TFF 1 de hocalar gözünün yaşına bakmaz. Yedeğe demir atar forma yüzü zor görür

 1. Enver St pauiliden PKK karşıtı olduğu için kovuldu herşey para değilse daha iyi kapı bulamaz . He gidersede verdiği tüm emekler için teşekkür etmek gerekir söve söve adam bırakmadık takımda bu adam gitse tff1de her türlü takım bulur tff3de oynamak istemez hiç birisi ama 1 sezon daha bu ligin kahrını çekmeyi kabul ettirmek gerekir hem envere hem kubilaya hem hasan ozelliklede denize . Canberkle yurumez bu iş deniz olmasa o maçta minimum 3 tane yemistik

  62
  2
  1. @Muhammed yorumuna yanıt olarak

   Oo Sain PAuli. Almanya’nın en kuzeyi, deniz kıyısı liman kenti Hamburg’un takımı. Renkleri iğrençtir. Dünyada iki takımda var. Kahverengi-Beyaz. Böyle renk mi olur amk? Bir tanesi İzmirspor, diğeri de Saint Pauli. İkisi de kahverengi-beyaz. Bizim Ömer Erdoğan’ın da ilk kulübü orasıdır. Kulübün sahipleri ve başkanları ise Hamburg genelevlerinin sahibi olan p**evenk abilerdir. Hamburg’ta geneleve gidip parayı coşarsanız, o paralarla yeni Enver Cenk Şahin’ler yetişip burlara gelir. Verdiğim bilgilere inanmayanlar, Gogıl’a girsin baksın be ya. Sizle mi uğraşıcaz?

   4
   4

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu