Enver Cenk “Çok zorlandım”

Enver Cenk Şahin, Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri'nde yapılan antrenman öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Sezonun ilk yarısındaki kendi performansı hakkında konuşan Enver Cenk Şahin “Kendi performansım hakkında konuşacak olursak inişli çıkışlı gözükebilir ama daha önce de dediğim gibi çok tecrübesiz bir takım olduğumuz için istediğimiz her şeyi sahaya yansıtamadık.

Daha iyi olup olamayacağım tartışılır tabii ama ben elimden geleni yaptığımı düşünüyorum. Ligin ikinci yarısında ise sahada daha iyi bir Enver Cenk‘i göstermek istiyorum.

Bu ligde stadyum atmosferleri ve saha zeminleri beni çok zorladı. Alışık olmadığımız zeminlerde alışık olmadığımız atmosferler ve yolculuk yaşadığım için biraz konsantrasyon kaybı yaşadım ama bunlara alışıyoruz. Açıkçası buraları bizim için de bir tecrübe. İnşallah ikinci yarıda hepsini bir kenara bırakarak Bursaspor için neyi daha iyi yapabiliriz düşüncesi ile sahada olacağız.” dedi.

3 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Herkes kendini gözden geçirsin 2. Yarı maksimum fayda göstersin ! Özlüce de artik çorba kaynıyor, ödemeler yapılıyor. Size o kutsal formanin hakkını vermek, bize de şartlar ne olursa olsun destek vermek düşer!
    Burası şampiyon BURSASPOR kulübü beyler !!!

    24
    4

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu