Enes Ünal Getafe’de

İspanya 1. Futbol Ligi (La Liga) kulüplerinden Getafe, “Bizim Çocuk” Enes Ünal ile sözleşme imzaladı.

La Liga’da artık çok daha tecrübeliyim.” diyen Enes, “Benim hedefim her gün kendimi daha da geliştirmek ve takıma faydalı olmak.” şeklinde konuştu.

Getafe’ye gelmesinin farklı sebepleri olduğunu kaydeden Enes, “Bana çok fazla güvenen bir takımdayım. Bu çok önemli. Buradaki aile ortamı, kaliteli futbolcular ve teknik heyet de oldukça önemli.” ifadelerini kullandı.

10 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. kalsaydı ”2. Kubilay vakası!” olurdu.
  gitti futbolcu oldu.
  bu olay da önemli dersler var ama çıkarana.

  Kubilay mı? bursa da kalacaksa sanayi ye çırak gitsin daha iyi.
  top oynayacaksa çok uzaklara.
  çünkü Enes’ten çok daha özellikli bir futbolcuyu çöpe döndürmek bizim dışındakilerin harcı değil.

  20
  16
  1. @ters köşe yorumuna yanıt olarak

   Çöp yandı bitti dediğiniz Kubinin sözleşmesini bi açın bakın. Senelerdir milyonlar alıyor. Sen ben de burada rüyanda göremeyeceğimiz paraları senelerdir alan adama çöp bitti falan diyoruz.

   11
   3
  2. @ters köşe yorumuna yanıt olarak

   Enesin babası akıllı eski profesyonel, filmin sonunu önceden gördü. oğluna bir kariyer planlaması yapıp buradan çıkardı. sonuç ortada.
   zavallı Kubilayım. onun böyle bir, babası (menajeri, hamisi, futbol aklı) yoktu maalesef.
   çocuğun gelecek planları, hayalleri, emekleri timsah arenanın yeşil zemininde ıslık, yuh ve homurtular eşliğinde daha başlamadan sigara dumanı gibi uçup gitti.
   Kubilay benim babamın oğlu değil. burada da onu savunmuyorum.
   ben sadece vicdanımın sesini dinliyor ve genç bir futbolcunun kendi tribünleri tarafından futboldan nasıl koparılıp HİÇ! haline getirildiğini anlatmaya çalışıyorum.

   17
   6
  3. @ters köşe yorumuna yanıt olarak

   Kubilay baştan sona çöptü. Eğer başarılı olsaydı zaten Zeki Çelik gibi Enes Ünal gibi yurtdışında gider oynardı. Kubilayda potansiyel gören kimse futbolla ilgili birdaha yorum dahi yapmasın. Kubilay amatör lig topçusudur.

   22
   8
 2. Her sene bi takım değiştiriyor. İyice bokunu çıkardı. İstikrarlı bir oyncu olamadı. Avrupa’nın dördüncü sınıf kulüplerinde ekmeğinin peşinde koşuyor. Hepsi bu.

  12
  19
  1. @Bekir yorumuna yanıt olarak

   Herkes Messi Ronaldo olacak değil, getafeyede forvet lazım villarealede, hepsi içinde Bi messiyi sikip çoğaltamayacağımıza göre oralardada bu çocuklar fırsat bulacak, değerlendiren parlayacak.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu