Enes Ünal Getafe tarihine geçti

Bursaspor'un altyapısından yetişen ve şimdilerde İspanya'da Getafe forması giyen Enes Ünal kulübün tarihine geçti

İspanya‘da La Liga’da fırtına gibi esen milli futbolcumuz Enes Ünal, büyük bir onurun da sahibi oldu ve kulüp tarihine geçti.

Getafe tarihinin 700. golünü atan Enes Ünal için hatıra forması yaptırıldı ve sosyal medya hesabından duyuruldu.

Paylaşımda, “Getafe tarihinin 700. golünü atan forvetimiz Enes Ünal, Cumhurbaşkanı’nın elinden hatıra formasını aldı” ifadeleri kullanıldı.

Enes, bu sezon toplam 13 gol kaydetti.

15 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bursaspor’da kalmayıp yurt dışına gitmekle ne kadar doğru bir karar verdin bizde kalsaydın ıslıklanıp küfürler Ürdün çünkü bizim tribünün yaptığı en iyi iş bu

  Kariyerin bol Kupali ve başarılı geçer inşallah

  91
  2
  1. @Bursa1616spor yorumuna yanıt olarak

   Şahane yorum… kendisini bilmeyen taraftar kitlesine girsin… utanmazlar.

   Dürüst insanın ağzından küfür çıkmaz, nokta.

   Bakalım nazaman öğreneceksiniz.

   Yoksa annenizin , kız kardeşinizin yanında da mı küfürlerle basıyorsunuz??.

   Sizler ediyorsunuz dur…!!!

   21
   3
    1. @Akcalarlı yorumuna yanıt olarak

     Üfürmek tek yaptığı iş değil, beğenmediği yorumlara troll tayfasını toplayıp eksi yağdırıyor. Anlamadık sanki biz de. 😀

 2. Enes evladım ailene ve şehrine,milletine layık bir evlatsın.Rabbim kem gözlerden,şer ve artniyetlilerin her türlü fitne,fesat ve oyunlarından seni korusun.Sen herdaim şehrine ve yetiştiğin BURSASPOR için vefa söz ve davranışlarınla karakterini,şahsiyet ve seciyeni gösterdin.Gelecek kuşaklar sen ve senin gibi VEFA,KARAKTER abidelerini örnek lacakalrdır.

  MESUT kardeşim evlatlarınla guru duyabilirsin.Ne mutlu sizler gibi ailelelrre.

  16
 3. Bursaspor da oynadığın zamanlarda seni son saniyelerde oyuna alan hiç olmazsa beş dakika bile şans tanımayı çok gören çalıştırıcı bu haberi okudumu diye herkes merak edecektir.

  15
  1
  1. @Papazçeşmeli yorumuna yanıt olarak

   O zaman yaşı kaçtı şimdi kaç herşeye de sallamayın be kardeşim , Süre vermek ışığı görmektir Enes de en iyi şekilde değetlendirdi aldığı süreleri

 4. Enes acilen Bursaspor’a dön. Tuzla maçında sana ihtiyacımız var. 15’inci dakkadan itibaren 1-0 geride başlıycaz. Bu maç 5 gün oynansa bile bu Pedro denen çöpün gol falan atacağı yok. Gel bir iki tane koy da git be abicim. Uğraştırma bizi bu aidiyetsiz çöp zencilerle. Yok Acolatse’ymiş, Ofosu’ymuş, Pedro’ymuş, Bifuma’ymış, anasının diniymiş. Yandık amk, yandık. Bi sürü zenci çöp. Hiç birinin dikinde bile değil. Düşürdüler takımı. Ben Mustafa Er’in yerinde olsam zencilerin hepsini trübüne çıkarıp Bursalı alt yapı çocuklarını koyarım. Tuğbey’ler, Vefa’lar, Eren’ler. Bak nooluyo.

  5
  3

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu