Enes Ünal, FIFA’da haftanın takımında

Enes Ünal, Real Madrid karşısındaki performansıyla kadroda yer aldı.

Bizim Çocuk Enes Ünal FIFA‘da haftanın takımına (TOTW) seçildi.

İşte yeni yılın ilk haftanın takımı;

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Allah aşkına bıkmadınız mı şu bizim çocuk enes haberlerinden ya. bizim çocuk bizim çocuk kadar itici bir kelime grubu yok abi.Adım gibi eminim şu haberlerden tiksinen binlerce kişi var ya valla bıktık !!!

  25
  8
 2. Artık Bursaspor İle alakalı yerel gazete almaya gerek kalmadı nerelere düştüler diz üstü oyunlarına! Bursaspor’un dünkü kurul Mali Raporu ile alakalı detaylı bir yazı yok! Komedi aynen dün sunulan rapor gibi – efendim 250 Milyon TL yeni ve eski yönetimlere borç varmış ve bir üye kalkıp sormasa 50 Milyon TL yeni yönetiminmis ve bunun 90% Başkan yardımcısınınmış vs vs – bu verilen raporun sigara paketi arkasına not alan bir adamdan farkı yok “Tamamen Geçersiz” birde Benzinlik vs gidecek diye sunum yapan yönetim üyesi resmen adam gülüyordu sevinçten veya bana öyle geldi – ya cidden Bursaspor’un dün dibin dibine düştüğünü dün gördük bu güne kadar gelmiş en kötü durumdayız, bir üyenin dediği kazandıkları kurulda bir sürü önerge vs verildi ve yapılan birşey yok sadece borç katlandı ve almayacağız dedikleri paralar dahi borç hanesine yazılıp 400 Milyon’dan 1 Milyar TL’ye çıkmış bunun yazıklar olsun laf ile vs ortadan kalkacağı bunlarda aynen İstanbul, İzmir ,Ankara ve Antalya’yı İflas eşiğine getiren bol laf ve icraat olmayan tip tayfalardan bol laf ve boş vaadler ve DÜŞME potasındayız – borcun çoğu TL yani biz Bursaspor’un kazançlı olacağı yerde onuda bir balon olarak borç döviz kur farkı vs vs hikayeleri ile anlatmışlardı peeeeeh!

  12
 3. Daha da iyi yerlere gelecek inşallah bizim çocuk çünkü diğerleri gibi takımı satmadı adam gibi gitti ah almadı

  2
  2
  1. @ooo yorumuna yanıt olarak

   Bu adam dediğin Anadolu topçusu gibi istikrarsız devam ediyor. Halen düzenini oturtmuş değil. Enes’i severim ama asla 11 de başlatmam onu. Ta ki düzenini oturtana kadar . .

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu