Enes Ünal evlendi

Bizim çocuk Enes Ünal Dünya evine girdi.

Uzun süredir birlikte olduğu Lisa Smellers ile hayatını birleştiren Enes Ünal’a Bursasporluyuz ailesi olarak mutluluklar dileriz.

24 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Mutlu olun inşallah kardeşim.Allahim şimdiden doğacak evlatlarınızi Türk ve turk milletine aşık evlatlar olarak yetiştirmeyi nasib etsin.NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

  2. İnşallah mutlu olur.Kendisiyle birkaç defa karşılaşma fırsatı buldum.Biraz sohbet ettik.Gerçekten çok efendi çok saygılı pırlanta gibi bir çocuk.Babası da hiçbir zaman bizi kırmazdı.Forma topumuzu imzalar bizimle fotoğraf çektirirdi.Gerçekten çok hayırlı bir evlat yetiştirmişler.İnşallah Enes kardeşim 2.yarı performansını arttırarak Milli takımın Avrupa şampiyonası kadrosunda yer alır.

  3. Yurt disindan yaziyorum umarim tum hayat boyunca mutlu olurlar ancak yapilan istatisklere gore yabancilarla evlenenTurkler’in %90 evlendiklerinden bosanmistir.

    5
    8
  4. Hayırlı olsun diyelim ama instagramdan Bursaspor’u takipten çıkarmasaydın keşke oysa ki özlücede senin adını taşıyan bir tablo var

  5. Allah mutlu etsin. Bir türlü beklediğimiz çıkışı gerçekleştiremedi Enes. Hollanda’dan sonra İspanya ona yaramadı.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu