Enes Ünal çok daha iyi yerlere gelecek

AJANSSPOR - Bursaspor Kulübü İkinci Başkanı Ali Ademoğlu, Radyospor’da yayınlanan Spor Kazanı programında Özgür Sancar’a konuştu.

Futbol okulunu hep anlatmaya çalışıyoruz. Birçok spor kulübü gereksiz paralar harcıyor. Spor okullarına çok fazla ilgi gösterilmiyor. Yabancı dil bilen oyuncular kazanmak gerek. Türkiye’de yabancı futbolcular neden oynatılıyor? Başarılı ve eğitimli sporcular yetiştirsek kötü mü olur? Futbol ve eğitimi birlikte götürmek gerek. Hayal ve ideallerimde eğitimli oyuncular var. Spor okulları olsun istiyorum. İnşallah Türk sporu hak ettiği yere gelir.

Enes Ünal çok iyi bir eğitim aldı. Kendisini geliştirdi. Babası Mesut Bey de benim arkadaşım. Sportif ve kültürel gelişimini çok iyi sağladı. İnşallah çok daha iyi yerlere gelecektir. Biz bunu arzu ediyoruz.

4 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @eray yorumuna yanıt olarak

   Abartmayın, 20 yaşında gelecek vaad eden bir genç Enes. Villareal’de forma alması zordu. Levante daha iyi bir tercih. Hem futbol hem de entelektüel anlamda kendini geliştiriyor. İnşallah daha iyi olacaktır.

   24
   1

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu