Enes her zaman Bursaspor’un futbolcusu olacak

Bursaspor'da profesyonel sözleşme imzalamak için anlaşmaya varılan genç oyuncu Enes Ünal'ın babası Mesut Ünal, "Enes günde Bursaspor'un futbolcusuydu, bugünde Bursaspor'un futbolcusu, inşallah yarın da Bursaspor'un futbolcusu olmaya devam edecek" dedi.

Yeşil-beyazlı kulübün U16 takımında forma giyen ve attığı goller ile birçok Avrupa Kulübü'nün gözdesi haline gelen genç oyuncu Enes Ünal, Bursaspor ile profesyonel sözleşme imzalayacak. Kulübün ikinci başkanı Recep Bölübaşı'nın Enes Ünal ile anlaşma sağladıklarını açıklamasının ardından yazılı bir açıklama yapan baba Ünal, "Hocamız Hikmet Karaman'ın uygulamaları ve söylemleri açıkcası bizi heyecanlandırdı. Hikmet hocamızın Enes ve diğer gençlerimiz için gelişimlerimiz adına çok faydalı olacağına inandık. Bu süreçte taraftarlarımızın Enes için düşündükleri ve bize yansıttıkları olumlu izlenim çok önemliydi. Şu anki başkanımız Recep Bölükbaşı'nın özel gayretleri yine Recep Bölükbaşı'nın ve altyapı sorumlusu Necmettin Kocaman'ın yöneticimiz, Şentürk Turan'ın rahmetli başkanımızın vasiyetine önem vermeleri ve düşündüklerini bize aktarmaları çok etkiliydi. Bütün bu manevi verileri değerlendirip, camiayla kendi bağımızı da ortaya koyduğumuzda bize sadece yapılan teklifi kabul etmek kaldı. Enes günde Bursaspor'un futbolcusuydu, bugünde Bursaspor'un futbolcusu, inşallah yarın da Bursaspor'un futbolcusu olmaya devam edecek" dedi.

 

İHA

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı