Enes Çelik’ten alacaklılara gözdağı!

Enes Çelik, transfer tahtası için zorluk çıkaran menajer ve futbolcular hakkında açıklamalarda bulundu.

Enes Çelik, transfer tahtası için zorluk çıkaran menajer ve futbolcular hakkında açıklamalarda bulundu.

Çelik’in açıklamaları şu şekilde;

“An itibariyle tahtanın toplam maliyetinin bugünkü kurlarla 450 Milyona yaklaştığı gerçeği ile karşı karşıyayız. Bu mevcut borcun, yaklaşık % 90’ı, 18 futbolcu / menajer / kulüpten oluşan dosyalardan ibaret olduğu ve yabancı isimlerden oluştuğu görülmüştür.

Bugün itibariyle bu 18 yabancı dosyanın yarıdan fazlası ile ön sözleşme imzaladık. Kalan oyuncuların bir kısmı ile imza aşamasına gelmiş durumdayız. Bir kısmıyla ise görüşmelerimiz devam etmektedir.

Ben buradan yaptığımız görüşmeler esnasında karşılıklı menfaatler çerçevesinde anlaşma yaptığımız dosyaları oluşturan menajer ve futbolculara teşekkür ediyorum.

Müzakereye devam ettiğimiz kısımla ilgili şunu ifade etmek istiyorum;

Yalnızca birkaç maç forma giyip, bizden 2 sezonun parasını isteyen ve anlayış göstermeyen oyuncular da söz konusu…

Bu olumsuz tutumun uzaması halinde şehrimizin tüm dinamikleriyle bu tutumu takınanlara karşı sadece Türkiye’de değil tüm futbol camiasında gereken tepkiyi vermekten çekinmeyeceğimizi ve geri durmayacağımızı ifade etmek istiyorum.”

4 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Vaay. Enes Çelik’ten alacaklılara göz dağı he? Başkanımda mafyatik ve tehditkar yaklaşımlar da var. Bravo. Demek kibu sene ptt 3’te bizim penaltıları çalmayan hağkemlere falan, Ankaragücü Başkanı’nın Halil Umut Meler tarifesini uygulayabilir, hiç belli olmaz. Severim mafya başkanı. MEselaLEvent Kızıl olacaktı, daha baştan nekafar amigo varsa, Selim miş, hele o kabadayı Enes’miş falan var ya. Alayını Uludağ yolunda resim çekmeye götürür, sonra da ordan aşşağı ayakkabısız şekilde şehir merkezine doğru yayan salardı.

  17
  22
  1. @Yalan mı? yorumuna yanıt olarak

   Adam oynamamış mı oynatılmamış mı önemli olan nokta bu. Her şey hukuk çerçevesi içerisinde olmalı. Kimse parasını hibe etmek zorunda değil. Bişeyin altına girdin mi sözleşme gereği neyse karşılıklı anlaşılıp yapılmalı saygılar

   4
   11
  2. @Yalan mı? yorumuna yanıt olarak

   Ah ulan Levent Kızıl bee. Şu başkanlık işine bir, he desen var ya, bu Enes Çelik’ler falan senin yanında anca çantanı taşırlardı be başkanım be.

   10
   30
 2. Bu isimleri açıklarmısınız? Çok merak ediyorum genelini emin adanur mu getirmiş? Yorumun devamı yanıttan sonra

  5
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu