Enes Çelik: 200 Milyon TL’yi Bursaspor’a hibe ediyoruz!

Bursaspor'da tek aday olarak kongreye girecek olan Enes Çelik yönetim kurulu listesinde dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Sn. Divan Başkanımız;

Sn. Kulüp Başkanımız;

Değerli Basın mensupları;

Hepinize hoş geldiniz diyor, saygılar sunuyorum.


Bursaspor tarihinde bizler için çok özel bir yeri olan 16 Mayıs’ın; yine çok önemli bir dönemin başlangıcına denk gelmesinin mutluluğunu yaşıyorum.

Bu vesileyle Şampiyon Başkanımız Sn. İbrahim Yazıcı’yı, bir kez daha rahmetle anıyor; şampiyonluğumuzda emeği geçen herkese selamlarımı gönderiyorum.


Bildiğiniz gibi;

26 Mayıs’ta yapılacak olan Seçimli Genel Kurulumuz’da, Bursaspor Yönetim Kurulu Başkanlığı’na aday oldum. Bugün de Yönetim Kurulu – Denetim ve Hukuk Kurulu Listelerimizi teslim ettik.

Ayrıca; çıktığımız bu yolda yükü birlikte omuzlayacağımız İcra Kurulu ve Proje Kurullarımızı da kamuoyu ile paylaşıyoruz.

Şahsım ve arkadaşlarım adına, camiamıza hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum.

 

Müsaade ederseniz, ilk olarak transfer tahtası konusuna değinelim.

Şuan karşı karşıya kaldığımız rakamların, bu yola çıkarken ilk aldığımız rakamlardan çok daha yüksek olduğunu gördük. Bunun temel sebebi, transfer tahtası ve lisansa engel dosyaların, daha önce geçici olarak açılması ve bazı dosyalara verilen taahhütlerin yerine getirilememesi nedeniyle cezai şart ve faizlerin devreye girmiş olmasıdır.

An itibariyle tahtanın toplam maliyetinin bugünkü kurlarla 450 Milyona yaklaştığı gerçeği ile karşı karşıyayız. Bu mevcut borcun, yaklaşık % 90’ı , 18 futbolcu / menajer / kulüpten oluşan dosyalardan ibaret olduğu ve yabancı isimlerden oluştuğu görülmüştür.

Bugün itibariyle bu 18 yabancı dosyanın yarıdan fazlası ile ön sözleşme imzaladık. Kalan oyuncuların bir kısmı ile imza aşamasına gelmiş durumdayız. Bir kısmıyla ise görüşmelerimiz devam etmektedir.

Ben buradan yaptığımız görüşmeler esnasında karşılıklı menfaatler çerçevesinde anlaşma yaptığımız dosyaları oluşturan menajer ve futbolculara teşekkür ediyorum.

Müzakereye devam ettiğimiz kısımla ilgili şunu ifade etmek istiyorum;

Yalnızca birkaç maç forma giyip, bizden 2 sezonun parasını isteyen ve anlayış göstermeyen oyuncular da söz konusu… Bu olumsuz tutumun uzaması halinde şehrimizin tüm dinamikleriyle bu tutumu takınanlara karşı sadece Türkiye’de değil tüm futbol camiasında gereken tepkiyi vermekten çekinmeyeceğimizi ve geri durmayacağımızı ifade etmek istiyorum.

Bizim amacımız, bugüne kadar yaşanan anlaşmazlıkların ve karşılıklı mağduriyetlerin çözüme kavuşması ve takımımızın sezon öncesi kampa tam kadro başlamasıdır.

Bu amaç doğrultusunda çalışmalarımıza ara vermeden devam ettiğimizi bilmenizi isterim.

Şuan ilk 3 gündem maddemiz:

 • Tahtayı en uygun şartlarda çözüme kavuşturmak
 • Takımımızı şampiyonluğa taşıyabilecek yeni bir hoca ve yeni transferlerin dahil olduğu güçlü bir kadronun kampın ilk gününe hazır olması
 • Geriden gelen ve futbol faaliyetinin işleyişinin devamı için acil ve elzem olan ödemelerin yapılması

Bu 3 madde için gerekli olan acil bütçe en iyi ihtimalle 300 milyon TL’nin üzerindedir.

Kısa vadedeki bu problemlerin çözümü için Yönetim Kurulu olarak 200 Milyon TL’yi tamamı hibe olarak bağışlamayı taahhüt ediyoruz.

Bu duyarlılıkla ilgili tüm yönetim kurulu arkadaşlarıma ayrıca teşekkür ediyorum.

Bizler, Yönetim Kurulu olarak üzerimize düşen sorumluluğu yerine getirdikten sonra; ilgili kurullarımızın da aktif hale gelmesi ile detaylı olarak açıklayacağımız ve tüm şehrimizin katılacağını umduğumuz Valilik onaylı bir kampanya başlatacağız. Bu konuda en fazla önemsediğimiz husus, gerek Yönetim Kurulu bünyesinde gerek şehrimizdeki kampanya sonrasında toplanacak rakamın efektif kullanımını sağlamak; ve rotayı bir daha geri çevirmemek için Bursasporumuzu kendi ayakları üzerinde duran dünyada başarıya ulamış örnekleri baz alan, bir Sportif A.Ş. kurumsal kimliğine kavuşturmaktır. Bu kimliği Kulübümüzün eski adıyla dernek tüzel kişiliğine entegre ederek sağlam bir sisteme kavuşturmamız elzemdir. Bize en uygun şirketleşme modelini hayata geçirdikten sonra yönetici yanlışı ile yapılan hatalı transferler vb sebeplerle Kulübün gelecekte borçlanmasının büyük oranda önüne geçilecektir. Bu süreçte görüştüğümüz iş insanlarının tamamına yakını, “yıllardır kuyuya atar gibi para veriyoruz. Artık bu son olsun. Bu işi sağlam bir sistemle çözüme kavuşturalım.” Serzenişinde bulundular. Bu sebeple sıkıntıya düştüğümüz dönemlerde gerek taraftar olarak yardım eden Bursasporlular, gerekse konjonktür gereği yardım etmek durumunda kalan sanayiciler;  verdikleri paranın kontrolünü yapabilecek ve Kulübümüze üst liglerde gerekli olan güçlü sermaye yapısını da oluşturmuş olacağız. Kaldı ki mevcut durumu ve bir üst ligi değil, nihai olarak yükseleceğimiz süper ligi düşündüğümüzde borcumuzu sıfırladığımızı farz etsek bile mevcut süper lig gelirleri ile hedefe oynamak çok zor görünmektedir. Kuracağımız Sportif A.Ş modeli ile doğru finansal yapıyı Bursaspor’un tabanına yayarak oluşturmamız gerekmektedir. Bu modeli enine boyuna istişare ederek, en kısa zamanda genel kurul üyelerimizin önüne getirmeliyiz. Aksi durumda aynı desteği tekrar bulmamızın zorluğu ortadadır.

Son olarak şunu belirtmek isterim ki; şehrimizin tüm dinamikleri bu süreçte bizlerle iletişime geçerek destek olacaklarını belirttiler. Sayın Valimiz, şehrin yararına olan her konuda olduğu gibi en önemli marka değerimiz Bursasporumuz’un her zaman yanında oldukları ve olacaklarını bize belirttiler. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Bozbey, ilk andan itibaren; çıktığımız yolun zorluğunun farkında olduğunu belirterek, her noktada yanımızda olacağını ifade edip bizi cesaretlendirmişlerdir. Kendileri bu sürecin takipçisi oldular ve gerçek anlamda bizim yanımızda olacağını hissettirdiler. Ayrıca az önce sözünü ettiğimiz kampanyanın da en büyük destekçisi olacaklarını ifade ettikleri için bir kez daha teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Yine ilk günden itibaren, Bakanımız Sayın Mustafa Varank ile yapmayı düşündüğümüz projeler ile ilgili bilgi alışverişinde bulunup; sorunları nasıl aşacağımıza yönelik birçok görüşme gerçekleştirdik. Kendilerine de bu noktada Yönetim Kurulumuz adına teşekkür ediyorum.

BTSO Başkanımız Sayın İbrahim Burkay ile de uzun süreli ve çok faydalı geçen görüşmelerimiz oldu. Kendileri de sorunların çözümü konusunda istişareye dahil olmak istediklerini ve kampanyaya en güçlü şekilde destek olacaklarını ifade ettiler.

İlçe Belediye Başkanlarımız da her fırsatta bizleri arayarak Bursaspor için ne gerekiyorsa yapmaya hazır olduklarını dile getirdiler. Uzun zaman sonra ortaya konulan bu birlikteliğin artarak devam edeceğini temenni ediyoruz.

Süper Lig şampiyonluğumuzun yıldönümü olan bu özel günün yeni başlangıcımız için hayırlı olmasını diliyor saygılar sunuyorum.

55 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. farkındamısınız GERİ DÖNÜYORUZ bu sene o stadda en az 30 bin kişi olup tüm türkiyeye bursasporun büyüklüğünü göstermemiz lazım herkes taşın altına elini koysun

  248
  14
  1. @green boys yorumuna yanıt olarak

   Bir Trabzonsporlu olarak inşallah tekrar aramızda görmek isteriz. Kombine de alacağım. Yardım kampanyasına da katılacağım

   1
   2
  2. @green boys yorumuna yanıt olarak

   Para toplamaya kalksan 3 milyon toplayamazsın bu şehirde.
   Sorsan herkes koyu Bursasporlu.
   Fakat
   İş paraya gelince herkes kendine bedava eğlence arıyor.
   Taraftarın çoğu beleşçi.
   Hal böyle oluncada bu yeni gelenlerde seneye yer küfürü giderler.

   11
   5
  3. @green boys yorumuna yanıt olarak

   Çorbada bizim de tuzumuz olmalı.kampanya başlatılsin.en az 15-20 milyon TL de taraftar olarak biz karşılarız . Karşilamaliyiz.. acun ılicali erzurumspora yaptığı vefa gecesini Bursaspor için de yaparsa bu rakamlara çok kolay ulaşılabilir kanaatindeyim.

   17
   4
  4. @green boys yorumuna yanıt olarak

   Evet haklısın kardeş. Süper Lig takimları ortalama 8-10 bin seyirci ile oynarken alt liglerde 25-30 Bin seyirci ile her hafta gündem oluruz.

   18
   4
  5. @green boys yorumuna yanıt olarak

   450 Milyon TL Eski Futbolculara Tahtayı Açmak İçin Verilmesi Sadece Adı Kalmış Stadyumuna Tesisine Sahip Olmayan Kulüp İçin Saçma Bir Kısmı Ötelensede Uzun Dönemde Aynı Yere Geri Dönülür Faizleri İle Daha Kötü Şekilde Emin Vekâlet Başkan Bunu Denedi Kazığı Bursaspor Yedi Çünkü Kazanç Yok Sürdürebilir Durum Değil Aynı Şey Eski Yönetim Başkan Borçları 500-600 Milyon Devamda Tepende Kabus Gibi Bunu Kulübün Kapatma İle Karşı Karşıya Kalmasına Rağmen Silmediler Buda Ötelendiği Sürece Dahada Büyüyecek Bunu Silmezlerse Neyin Şirketleşmesi Olabilir ? 200 Milyon Yani 5-6 Milyon Euro zaten menejerler çoktan haberi almış para kokusunu almıştır ve indirime gitmeden sadece bunu yarısını ötelemek için isterler bu parayı üstüne borçların misli ile bindirerek Bursaspor bitmiştir bu şekil ile bunu kimse bu yapıyı kapanmadan veya borçları sildirmeden düzeltemez yoksa 200 milyon TL sadece çöp olur gider

   18
   76
   1. @Manyastik yorumuna yanıt olarak

    Çok bilen sevgili taraftar, sende Recep gibi takılma, bırak işi profesyoneller yapsın, sende taraftara yakışır şekilde, teşekkür et.

    20
    8
   2. @Manyastik yorumuna yanıt olarak

    Sen ne anlatiyon bilader, neden insanlarin şevklerini kirmaya çalişiyorsun, adamlar topu topu 20-25 kişilik yönetim kurulu ile kulübe tek kalemde 200 milyon tl hibe edecegim diyor, bi zahmet Ali tay ve avanesi de sözde 550-600 milyon tl alacagini da ama bagış yaparak, ama loca ve sponsor olarak siliverecekler başka çareleri yok, 20 adam 200 milyon verdiyse 300 adamda 1’er milyon versin bi zahmet bagiş tutari 500 milyon olur yönetimle beraber, 500 de yöneticiler su içse, kalan 500 milyon borcun 250’si zaten benzinlik ile ödenir, geriye kalan 250 milyon tl için de bu taraftar kombine alır, forma alir, YouTube katilir bir şekilde bu borç ödenir yeter ki birlik olalim, köstek olmayalim

    32
    7
    1. @ŞİPTAR yorumuna yanıt olarak

     Birader aynen senin dediğin olsun benden mutlusu olmaz bu konuda hayal etmek güzeldir millet hala Artvin’deyken Ailem stadı inşasında bulundu Bursaspor’u kurdu yani hayalini neden kırayım gerçekçiyim gerçek 2 milyar borç ile 4’cü kümedeyiz

     9
     6
     1. @Manyastik yorumuna yanıt olarak

      Ne anlatıyon abi sen
      Yok artivmiş, stadmış, kurucuymuş biz hayal dünyasında yaşamiyoz somut şeylerle konuşuyoz, derdimiz Bursasporu kurtarmaksa şu durumda köstek degil destek olursun, buradan çikamayacagimizi düşünüyosan ya kulübü kapatican bursa fk kuracan bunu kimse istemiyorsa sen de bu oldugumuz durumdan sikildiysa kendine desteklemek için başka kulüp bulucan, 3.yol yok arkadaşim, ya destekle yada terk et Nokta.

  6. @green boys yorumuna yanıt olarak

   valla kimse kusura bakmasın selim abiyi severim ama türbünlerinde bir değişim yaşaması şart yeni besteler büyük bayraklar biraz görsellik katılmalı türbün liderlerinin artık emekliye ayrılması ve yerlerini gençlere devretmesi gerekir çorbacı olmayacak gençlere

   24
   2
 2. Sevgili başkan senden bir ricam var. Lütfen Teksas ve çeyrek mafya kılıklı amigoları tesislerden içeri sokma. Onları kulüpten uzak tut. Bize en büyük zararı bu işsiz güçsüz habeciler verdi.

  165
  6
  1. @Lodos yorumuna yanıt olarak

   Özellikle o Enes diye bi herif var. Hani kendini mafya zanneden. Onun da osuruğunu kes sevgili başkan. Bi daha stadın bile civarından geçemesin. Kendini bi mok sanıyo

   27
   1
 3. Enes beye ve arkadaşlarına aldıkları sorumluluk için teşekkür ediyor, yolları ve yolumuz açık olsun diyorum.Bir teşekkür de AKP veya CHP demeden destek olan tüm siyasi arkadaşlarımıza.Sonunda aslolan Bursa ve Bursaspor diyeceğimiz günler geliyor.Yalova’da yaşıyorum ama 3 kombine alıp 15 günde bir takımımla olacağım.Tüm Bursasporluları kombine almaya davet ediyorum.Hedef 30.000 kombine olmalı.Sanayicilerimiz ve siyasilerimiz taşın altına ellerini koydu çok şükür,sıra biz taraftarlarda.Adı aşk bu eziyetin,sonsuza kadar yaşa BURSASPOR….

  111
  5
 4. Sanırım tam ön dört sene sonra Uludağ’ın zirvesinden keskin bir ışık doğuyor ve bu parlak ışık tüm kentimize iyi gelecek, aydınlatacak.
  Sayın başkan siz yukarıda okurken bile heyecan duyduğumuz hedefleri gerçekleştirin biz taraftarlar Atatürk stadımızı ilk maçta bayram yerine çeviririz hiç merak etmeyin.
  Haydi Bursa.
  Bayrak asacağımız beş köprü bizi bekliyor.
  Başarılar.

  78
  5
  1. @Papazçeşmeli yorumuna yanıt olarak

   Köprüleri bırakın… Kendimize bakalım.
   Şu istsbul üstü geçelim..
   Bütün Türkiye bizlere hayran olsun. Edepli taraftar kitlesi olalım.
   Teksas kapı dışarı… bizleri tüm Türkiye’ye düşman ettiler!

   13
   1
   1. @Düzgün yorumuna yanıt olarak

    Düzgün kardeşim.
    Köprülerde yeşil beyaz bayrağımız dalgalanacak ki cümle alem de farkındalık olsun.
    Bursaspor taraftarı da kendine çeki düzen vermeli çok haklısın.
    İyi taraftar gurubu oluşumu için herkes kendiyle yüzleşerek kendinden başlamalıdır.
    BURSASPOR A. Ş.

    7
    1
 5. Kombine, forma almak şart oldu. Bence herkes imkanları dahilinde taşın altına elini koyacaktır. Seneye güzel bir sezon olur inşallah.

  50
  3
  1. @fff yorumuna yanıt olarak

   Sevgili Bursasporlular aslında BURSASPOR TARAFTARI olmak inan çok çok özel dir bizler bu özelliğimizi kaybettik taraftarın yeri tirbün dür armaya her şekilde destek olmak tır lütfen amigolar ve tirbün abileri yönetici ile el ele kol kola değil tirbünde olun her Bursasporlu formasını giysin çıksın şehrin sokak caddelerine bakın güçlü gelelim onun için yeni formalar tarraftara özel tişhörtler kombineler çıkana kadar formamız ile işe okula gidelim şampiyon olduğunda her takımın taraftarı forma giyer biz Bursasporlular her daim giyeriz ayaağa kalktık hadi sevdamız ile yaşama zamanı

   24
   4
   1. @Eski Teksas yorumuna yanıt olarak

    kusura bakma ben hep yalama tam yalama emincikleriniz ile ali dede gibi yöneticilerinizle kol kola girmem. enes çeliğe gelince genç dinamik. umutluyum açıkçası. armaya destek kulübü batıran yöneticilere destek demek, hep yalama tam yalama seni Allah gönderdi emincik demek değildir. tam aksine armaya destek kulübü batıran yöneticilere karşı olmaktır.

    6
    2
 6. Yumruğu sıkın,
  Ayağa kalkın,
  Körükleyin kıvılcımı,
  Ateşi yakın.

  Biz ölmeden,
  Sönmez bu yangın,
  Haydi bastır Bursaspor,
  Durulma sakın!

  43
  3
  1. @Samet koç yorumuna yanıt olarak

   Ne alaka gideceniz kulübün içini ne taraftar bosalti ne halk Recep maltepe atkı takım şovla bu işler olmuyor kalbur üstü zenginler altindaki arabalari satsalar kuruş borç kalamaz ama.nerde zenginlerin alayı pinti

 7. Yine aynı kafa aynı zihniyet hemen hesaplaşmanın derdine düştünüz bırakın boş işleri.Butun bu olanlarlar boş işler yüzünden gelmedlmi başımıza.yok Beşiktaşla kavga,yok İstanbul takimlariyla didişme yok o kardeş bu kalleş.Biz takımımızı destekleyelim stadda kavgasız gürültüsüz başarı zaten kendiliğinden gelir.

  37
  7
 8. En çok sevilecegim olay bu kulüp inşallah artık profesyonel bir yönetim anlayisina kavuşur
  İnşallah sirketlesme olayi bir an önce gerceklesir
  O zaman bedava bilet rant para yeme biter gerçek tribün oluşur
  Mustafa Bozbeyin dediği gibi
  Win win
  Yani eski yöneticilere sunu demişti
  Sonuçta başarısız olsanizda reklaminizi yaptınız
  Bu kadar para hibe edildikten sonra
  Bu sehir güvenilir bir kampanya ile tüm borcu sabahtan akşama bitirirrr
  Ancakkkk
  Eski yöneticiler
  Azcikkkkk
  Hibeee edin bre
  Edin de azcikkk beddulariniz azalsinnn
  Ne dersinizzzzz
  Sayinnnnnnnnnnn
  Sevdiğimiz
  Yöneticilerimiz az de miz miz miz

  18
  2
 9. Allah’ına kurban Sayın Başkan
  Gencecik 39 yaşında adam ve ekibi
  Masaya çat diye bi oturuşta 200 milyon tl
  Koyabiliyorsa, diger godoman büyüklerimizden de bir gece de
  500 milyon tl gibi bir bagış kampanyası
  Bekliyoruz, en sabirsiz oldugum da Ali tay efendinin çikip tüm alacaklarimi bagış
  Olarak Bursaspor kulübüne hibe ediyorum gibi bir açiklama bekliyorum

  17
  1
  1. @ŞİPTAR yorumuna yanıt olarak

   Hayretler içerisinde okuyorum yorumları. Tribünlere göre siyaseti kimin ve nasıl soktuğu önemli. Hibe edilen paraya bak; kaynağı sorulmuyor??? Kalan hibe edilmeyecek olan miktar ve süreç gider hibe edilecekten çok büyük, peki bu ne karşılığında olacak? 1.5 milyar borç varken, transfer ve giderler ile birlikte tavan tavan gidecekken, kalan 1.3 milyar tl + aktif masraflar, en az 4 yıl düşük gelir kazancı olacakken, %60-70 faiz ortamında ne ile ödenecek??? Malum hibe oranı total aktif borcun %15 i. Bu konuda açıklama gerekmiyor mu???

   7
   1
   1. @Junior yorumuna yanıt olarak

    Hibe edilen paranin akibetini biz taraftar sormakla mükellef degiliz kardeşim, bu işin görevlisi devlet görevlileri, şu zamanda ibana gelen parayi dahi sorgulayan maliye bunu da sorgular sen tasalanma, bu parayi bagislayanlarin avantaji şirketlerinin yaptigi bagistan dolayi belli bir kisminin şirket giderlerinde gösterilip vergiden düşülme imkani vermektedir

    1
    1
 10. Bazen daha ileriye sıçramak için, birkaç adım geri gitmek gerekir. Altın çamura düşmekle değer kaymetmez. GERİ DÖNÜYORUZ! BURSASPORUN VE BURSA ŞEHRİNİN KENETLENİŞİNİ VE KİM OLUŞUNU ÖĞRENECEKSİNİZ!!!

  11
  2
 11. Böyle bir göreve aday olduğunuz ve projeleriniz olduğu için çok teşekkürler, sizlerden isteğim, Bursaspor ile siyaseti, dini, çıkarları, iş ortaklıklarını birbirinden ayırın.
  Egoya gerek yok, tasarruflu işler yaparak, güzel projelerle büyütürsünüz bu vizyon ile.
  Taraftar olarak da, bırakın düşmanlıkları, sadece tek yürek, yensen de yenilsende diyip desteklemek. 2. Hafta da yönetim istifa dememek lazım. Doğru anlayış ile bütün Stk lar birleşirse, 3-4 seneye döneriz geri,yine aynısı olmaması içinde önce saygı.

  11
  2
 12. ALLAH YOLUNUZU AÇIK ETSİN İNŞALLAH.
  HERŞEY SEHİR DİNAMİKLERİNDEN BEKLEMEKLE OLUNMUYOR ARKADAŞLAR.
  TARAFTAR OLARAK BİZLERDE TAŞIN ALTINA ELİMİZİ KOYMALIYIZ.
  HERKES KOMBİNESİNİ FORMASINI ATKISINI ALSIN Kİ KLUBE BİR NEVİ KATKI OLSUN.
  YOK ÖYLE BOŞ BELEŞ TARAFTAR OLMAK.
  MADEM BU KLÜP TEKRAR AYAĞA KALKACAK OZAMAN TARAFTAR.DA GÖREVİNİ YAPACAK.
  KİMSE KUSURA BAKMASIN.

  11
  2
 13. BURSA şehri böyle birlik olursa eski günler uzak değil inşallah ben büyük BURSASPOR camiası ‘na şimdiden hayırlı olsun diyorum herkezi de BURSASPOR armalı ürünler ve kombine almaya davet ediyorum bizim ‘de çorba ‘da tuzumuz olsun

  9
  2
 14. Sayın Başkan
  Tüm Bursa şehri için
  1 milyon forma kampanyası
  Yapılmasını öneriyorum
  Sizin ve diger firmaların tesislerinde
  Üretilecek, tasarımı halk oylamasına
  Sunulacak, 1 adeti 250 tl olan
  250 milyon tl gelir getiren
  Maliyeti maksimum 50 milyon tl olup
  Kulübe de 200 milyon tl gelir olarak
  Kalacak tamamen Bursa menşeli bir
  Ürün çıkartılmalı, vatandaşın kendine ve
  Ailesine alacagı gibi kurumlar ve firmaların çalışanlarına yada okullara,
  Stklara hediye edebilecegi bir kampanya
  Böylece ilk-orta-lise çagındaki
  Çocuklarımıza tekrar Bursaspor
  Sevgisi aşılayabiliriz

  5
  2
 15. Bu sefer güzel şeyler olacak hissediyorum. Bireysel anlamda düşüncem. Şehrin dinamiklerinin katılımcı olmalarının yanı sıra bireysel anlamda da süreye yayılmış (her ay bir sabit bir bedelle) düzenli bir bağış kampanyası yapılması ve bunun (o olmadan olmuyor çünkü) isim listesi şeklinde kayıtlara alınması ve ilan edilmesi. Örneğin 10 ay 12 ay lık bir periyotla (hatta mümkünse kredi katından çekerek) bağış yapılması. Örneğin 1.000 TL 2 taksit, 5.000 TL 5 taksit, 10.000 TL 10 taksit vb. rakamlar revize edilebilir.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu