Enes Avrupa yolcusu

Bursaspor’un genç yıldızı Enes Ünal, son zamanlarda performansının çıkışa geçmesiyle yine transferin ilgi odağı olmaya başladı. Genç oyuncunun menajeri Batur Altıparmak, Enes’in gelecek planlaması ile ilgili Bursa Hakimiyet’e önemli açıklamalarda bulundu. Altıparmak Enes Ünal’ın dünya yıldızı olabilecek kapasitede olduğuna dikkat çekerek, Avrupa kariyerinin oyuncu için çok önemli olduğunu söyledi. 

  KONGRE SONRASI   Türkiye’de futbol ortamının Fenerbahçe’ye yapılan saldırının ardından çok kötü bir duruma geldiğini belirten Batur Altıparmak; “Bursaspor kazanç sağlayacaksa ve şartlar oluşursa Enes Ünal’ın kariyerine Avrupa’da devam etmesini istiyorum. Sezon sonu itibariyle Avrupa’yı düşünüyoruz ama tabii ki son kararı Bursaspor Kulübü verecek. Kısa zamanda yapılacak kongrenin ardından Enes’in de yolu çizilmiş olacak” dedi.    4 ÜLKEDEN İSTENİYOR   Enes Ünal’ın Avrupa kulüpleri tarafından takip edilmeye devam edildiğini açıklayan Batur Altıparmak, “Almanya, İspanya, Fransa ve Hollanda olabilir. İtalya’nın futbol yapısı Enes’e uymuyor. İngiltere’de de kulüpler yabancı hakkını genç bir oyuncudan yana kullanmaz” açıklamasını yaptı.    SADECE BURSASPOR   Enes Ünal’ın kariyerini ve geleceğini düşündüğünü sözlerine ekleyen menajer Batur Altıparmak; “Türkiye’den hiçbir kulüple görüşmeyiz. Ülke içinden başka bir kulüp olacağına Enes’in Bursaspor’da kalmasını isteriz. Açık söylemek gerekirse Enes ya Avrupa’ya transfer olur ya da Bursaspor’da kalır” ifadesini kullandı.   Tolgay Ataokay / Bursa Hakimiyet 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu