Endişem yok. Koskoca Bursaspor var!

Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba açıklamalarda bulundu.

Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, transferlerle ilgili şu açıklamayı yaptı: “Futbolda her şey kısaldı. Bilgi arttı. Doğru, yanlış her şey aktarılıyor. Talip olduğumuz oyunculara farklı bilgiler gidince zorlanıyoruz.

Kaliteli oyuncularımız var. Endişem yok. Koskoca Bursaspor var, taraftarımız var. Hepsi harekete geçerse iyi işler olacaktır.

Bizim oyuncularımızın hepsi değerli. Müracaat ederler ve giderler. Çıkan haberler hem bizi hem de onları yoruyor. Bizim hiçbir oyuncumuza resmi teklif yok. Eğer gelirse menfaatlere göre transfer gerçekleşir. Oyuncular bana rahatsızlıklarını belirttiler. Her gün yeni takım yeni isim çıkıyor diye. Ben de onlara bunları anlattım. Kafaları daha şimdi rahat.

Gençlerle ilgili birkaç isimde hedefe ulaştım. Bu işler çok zordur. Bir tanesi iyi, bir tanesinin de tavır davranışlarında sorunlar var. Düzelteceğiz. Zaman içerisinde birçok oyuncu kullanacağız.”

Aybaba ayrıca, yüksek değerli ve kaliteli oyuncu alacaklarını yineledi.

32 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @bsbs yorumuna yanıt olarak

   Nihayet şu konuşma tarzını değiştirmeyi akıl ettiler. Sayın Başkanı da aynı şekilde oyuncularını yücelten ve iyi pazarlayan bir usül geliştirmeye davet ediyoruz. Batık edebiyatının hiçbirimize faydası yok. Yönetim kötü o da ayrı…

   11
  2. @bsbs yorumuna yanıt olarak

   lafla peynir gemisi yürümüyor.Geçen sene le guen de böyle atıp tutuyordu.Samet Aybaba kim? Daha 2 sene önce adana demirsporu çalıştırıyordu,hatta bursaspordan telefon bekliyordu.Yönetim adam gibi kadro yapmazsa bu boş laflar ligin 4.haftasında istifa seslerine dönüşür.Biz 2 senedir full endişedeyiz bu arada.

   11
   34
    1. @bsbs yorumuna yanıt olarak

     taraftar profilimizin yerlerde süründüğünün açık bir göstergesi olan bir yorum…akıl yok mantık yok…cehalet diz boyu…yazık

     3
     12
   1. @teleferikli şahabettin yorumuna yanıt olarak

    sizin gibi kendini taraftar zannedenler oldukça hiç bir şeyle bu gemi yürümez. ya destek olun yada bursasporu tutmayı bırakın. sizin gibileri daha ilk hafta başakşehir maçında futbolocullarını yuhlayan kösteklersiniz.

    9
    1
  3. @bsbs yorumuna yanıt olarak

   – fenerin borcu 600 küsur milyon euro. bizim 50-60 milyon euro. fener resmen iflas etmiş bizim kadar ağlanmıyor.
   – borcumuzun sorumlusu yönetimlerin transfer tercihleri kadar, medya ve taraftar baskısının da rolü var. buraya gelen bir çok kaliteli ve milli oyunculardan beklenen performansı alamadık ve sonucunda hem bu oyuncuların piyasa değeri düştü. hem de kulübün marka değeri.
   – devlet kulüplere olan desteği çekmeli. çünkü verilen destek yönetimleri sorumsuzluğa itiyor.
   – yeni bir düzenleme ile yönetimlerin kendi dönemlerindeki borçlanmalarından kendilerini sorumlu tutulmalı.
   – tüm takımlar, tabi ki en başta da biz, mutlaka küçülmeye gitmeli. medya ve taraftar bunu kabullenmeli. hatta bu anlayışa destek vermeli.
   – kulüp (yönetim, teknik adam, futbolcu) üzerindeki taraftar ve medya baskısı kalktığında gençler daha çok süre alacak, yeni yeni yıldızlar çıkacak, oyun kalitesi yükselecek ve hepsinden önemlisi, ülkenin parası yabancı transferlere akmayacak.
   – çünkü baskı, yönetimleri ve teknik adamları GELECEĞİ PLANLAMA! yerine, zorunlu olarak GÜNÜ KURTARMA! telaşına sokuyor.

   24
   3
 1. Valla benim endişem var Kurtarıcın Pablo yok Kurtarıcın Mustafa Er yok ve en önemlisi ;
  Diğer Kurtarıcın Harun Tekin başkan Ali Ay’ın üstün pazarlama teknikleriyle BJK’ya satılmaya çalışılıyor… Adam utanmasa arabaya bindirip İstanbul’a kadar götürecek Harun’u pazarlamada son nokta… artık tok satıcı rolü oynamak yok aç satıcı oynuyoruz

  36
  33
  1. @Tomorrowland yorumuna yanıt olarak

   sevgili kardeşim, bırakın artık şu an bizim olmayan isimleri kullanmayı, yalanı, riya’yı, çifte standartları, timsah göz yaşlarını!.. batalla varken aklın neredeydi? batalla bu şehirde protestonun olmadığı ve tribünlerin full olduğu kaç maç oynadı? bu futbol kentinde! kaç batalla forması satıldı? batalla neden aynı otobüsteki canını, ciğerini, kaptanını koruyamadı? batalla neden ve kimler yüzünden kaçarcasına gitti? önce bu soruların cevabını ver?!.
   8 senedir ağzınızdan düştü! düşüyor! düşecek! den başka kelime çıkmadı. takım düşüncemi, susacaksınız? rahatlayacaksınız? kulübün yakasını bırakacaksınız?!.

   9
   1
    1. @Tomorrowland yorumuna yanıt olarak

     Hala aynı şekilde devam ediyorsun. Konuşacağına hemen git bir kombine al, forma al. Yönetim Klavye den değil, dolu Tribünlerle değişir.

     26
     1
 2. inan artik kimse kolY transfsr yapmiyor ekonomi kotu bursasporunda oyle ama bizim alt yapimiz tr en iyisi en kalitelisi oyuzden biraz olsun genclerden rahatim tabiki bazi noktalara transfer sart en onemlisi forvet biz bu sene kume dusmeyiz ama topcu kazaniriz hep olumsuz konusuyoruz biraz olumlu olmak gerek.

 3. birazdaha sabır arkadaşlar ..ali ay var diye ben bursaspordn vazgeçicek değilim babadan miras bana bursaspor…isimler gelir geçer bursaspor her daim inanıyorum buna baki kalır ..sonuç ne olursa olsun ne durumda olursak olalım hersene olduğu gibi bu senede kombinemi aldım maçlarıma gideceğim takımda yıldız göremesemde gençlerimizi geleceğin yıldızlarını izliyordum diyeceğim bursasporluluk bana göre budur bizim katkımız kombineden formadan atkıdan ibarettir..biz taraftar olarak görevimizi her zaman yapıyoruz yapmayada devam edeceğiz… dip not :saöet aybaba ya güveniyorum nedeni ise şampiyonluk kadromuzun iskeletini kuran bu adama borçluyuz…

 4. Hoca is taraftarda bitse koskocaman bursaspor 40 bin kisinin onunde kume dusuyorduk biz bugun wolsburg koln moln 60 bin kisiye oynayip kume dusuyor vizyob yobetim olucak futbolcu olucak once taraftar destegi bi yere kdr etken genclerbirliginden tak tak 2 tane yee dusersin oyle

  3
  6
 5. Futbolcular sorumluluk almazlarsa geçen iki yılın aynısını yaşar bu sefer küme gideriz lütfen rahat olmayın.

  3
  3
 6. Samet hocam şahsen sana güveniyorum ama yorulduk artık… iyi futbol yoksa bizde yokuz artık yetti.. herkes hata yapacak sonra ne olur gelin… stada gelmemiz işkence stad çıkışı işkence birde maç işkence… allah aşkına yeter almıyorum kardeşim kombine falan.. hee çok bursasporluluk ölçmek isteyenler kombine ve forma parasını kulübe havale edelim yine trübüne gitmeyerek sesimizi çıkarmış olalım… bunada yoksunuz… bursasporlu 5 kişiden 4ü soğumuş durumda…

  3
  1
 7. bizimde içimiz rahat olsaya samet hoca ali ayın sen daha yüzünü görmedin istediklerin olmasın sanada yalana atmaya başlasın bakalım böle konuşa bilçekmisin

  1
  5
 8. Beyler kombine mi dün aldım ancak passolig vizesi kulüp tarafından yapılmamış passolig ı arıyorum kulüp yapmalı diyorlar . Kulübü arıyorum ama irtibata geçebileceğim bir makam yok yardımlarınızı bekliyorum

  1
  3

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu