Enbiya Topal’dan son dakika dilekçesi

Bursaspor Kulübü Olağanüstü Genel Kurulu öncesi bugün Bursaspor Divan Başkanlık Kurulu'na resmi adaylık başvurusunda bulunan olmazken Enbiya Topal bir dilekçe sundu.

İşte başvuru dilekçesi;

12 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Taraftar içindeki çok bilmişlik taslayan kişiler adayı oluyorsa ben de olayım. Ben hepinizden daha çok biliyorum. 10 milyon liram hazır, geri almayacağım. Lig sonuna doğru parlayan 3 futbolcuyu 25 milyona satarım. Tepki gelirse seneye 5 milyonunu bağış yaparım. Sonra istifa ederim. Seneye hala parlama ihtimali olan futbolcu olursa buradan eser, dimitar, uludagdan asagi nick’li trolleri devreye sokarım, tekrar gelmeye çalışırım. Eyyorlamam bu kadar

  34
  23
 2. Bazı şeyleri anlarsınız, hissedersiniz ama ispat edemezsiniz ben de ispat edemem…
  Ama anladığım şey; Bursaspor’a Başkan adayı yok değil, adaylar çıkıyor ama bir şekilde vazgeçiriliyorlar.

  31
  10
  1. @Ertan yorumuna yanıt olarak

   Donanımlı ve gerçek adayların ortaya çıkmamalarının nedeni skorcu ve sabırsız, medya ve taraftarın varlığı.
   Çünkü olası iki kötü sonuçta başlarına gelecekleri biliyorlar.

   bende ispat edemem ama bana göre daylığını açıklayıp vazgeçenlerin ise iyi niyet ve samimiyetleri tartışılır.

   7
   1
 3. Eyyy aday adayları, bu işi iyice cılkını çıkarıp, adeta çocuk oyuncağına çevirdiniz.
  29 Ekim ve pazar günlerinin resmi tatil olduğunu yeni mi öğrendiniz?
  Biraz ciddiyet lütfen.
  İhmaller şimdiden başlarsa, yarın neler yaşatırsınız düşünemiyorum bile…

  19
  5
 4. Enbiya iyi bir Bursalı ve Bursasporlu ve düşündüğünüz gibi sıradan taraftar değil iyi de geliri var fakat Bursaspor Başkanlığı Ağır gelir, kulübe her Allah’ın günü ayrı bir borç geliyor yeni başkan gelince samimi davranılıp para koparanlar oluyor Enbiya da sevilen sayılan biri Yanına yanaşan çok olur eğer görür de okursa vazgeçsin Bursaspor a yarardan çok zararı olur malesef

  8
  5
 5. Bu takımın a.ş olmasına takimi bitirmeye çalışıyorlar amaçları bursasporu isteyemez hale getirmek kim bunlar bu takımda bu zamana kadar İbrahim yazıcıdan sonraki kişiler artı birde bir adam var bu şehri çok çok çok zengini iflas edenlere gidin bursaspora başkan olun diyerek bu takimi bu duruma getiren kendi başkan olmaz dedikleri olunca hepsinden payını alıyor amaaa torpille futbolcu başka teknik adamlar olursa olacağı bu yıllardır alt yapılar var ve bir tek topçu yok sivriler hatta sıyrılıp gidenler hiç paraya gittiler peki kim suçlu başta para ile satın alınıp adres gösterilip başkan seçenler yanii delegeler üyeler ben bursasporluyum sözde diyenler başkanlar Scott ekibi bakin şu Scott ekibi düzgün olsaydı milyon eurolar çöpe gitmezdi herkes köşeyi döndü zavallı takımım onursuzlara yem oldu 29 dev adam geldi aynı sene takım küme düştü neden acaba 29 dev adaaaam topçular buradan söylüyorum lig biter okula gidip gelirsiniz çocuklar beş paraya kurşun atarsınız siz topçu değil o takımın başında bekçi dahi olamazsınız heves hırs ahlak zihniyet adamlar kendilerini ne zannediyor bilemiyorum ama gerçek şu koskoca bir çöp yığını var önümüzde ALLAH sonumuzu hayr eylesin.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu