En kötüler Barış ve Aziz oldu!

Ege temsilcisi karşısında en çok pas hatası yapan futbolcular Barış Yardımcı ve Aziz Behich oldu.

Özellikle Barış Yardımcı sergilediği performansla taraftarın da tepkisini çekerken, her iki futbolcu da 10’a pas hatası yaparak, takımlarının bu kulvardaki en kötü isimleri oldu.

Ayrıca Aziz Behich‘in 4’lü savunmaya geçtikten sonra hücuma fazla çıkamadığı da dikkat çekiyor.

10 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   Le Guenin taktik dizilişi takıma uymadığı için her oyuncu tedirgin ve ne yapıcağını bilmeden oynuyor öz güven kaybı büyük sorun oluyor.

  2. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   Sezon geneline bakarsan Barış’ta çok iyi mücadele etti be ya. Ruhsuz zencilerin karşısında Barış gibi ruhu olan, mücadele eden adamı en kötü ilan etmek kötü bişey. Sonuçta adam bu mücadelesiyle A Milli takıma seçildi ve birkaç defa A milli oldu geçtiğimiz aylarda. Unutmayın. Siz Agulara Badulara Delarj’lara bakın asıl.

   15
   6
   1. @İskender yorumuna yanıt olarak

    Bencede barış kötü değil adam skora etki edemiyor ama kanadını koridor gibi kullanıyor ilk senesine göre bence gayet iyi azizde gemen bu seviyelere gelmedi sonuçta. Beklemek sabretmek gerek adamın ilk senesi ona gelene kadar tepki koyacak çok futbolcu var.

    10
    2
 1. Son iki maçta Barış forma giyenlerin içinde en iyisiydi,bu olay medya Orhan güney ve Bursa hakimiyet Süha Gürsoy derhal göz doktoruna gitmeli, ya canım ya üzüldüm gerçekten gözlerde iyice sıkıntı başlamış,Bursamızın namı diğer mikser medya grupları,çekin ellerinizi artık Bursasporumuzun üstünden

  8
  2
 2. Ben, kac senedir bizde oynuyor olmasina ragmen Aziz`in dogru-dürüst bir orta yaptigini bilmiyorum. Halbuki bir bekten beklenen ilk şey `iyi orta`dir…

  5
  8
 3. Barışın mücadelesini ve fiziği iyi ama yetenek anlamında sıfır orta yapamıyor adam eksiltemiyor sorumluluk almıyor topu hemen arkadaşına veriyor defansta ise adam kaçırıyor bence hedef zirveyse barışla olmaz…Ali tandoğan,Şener,Serdar kurtuluş değil Barış kendisini antreman dışında geliştirmesi lazım.

  3
  5
 4. bırakın aziz ve barışa sallamayı basın ve tv yayınlarında buralardan takım (3/5/2) oynarken 12/13 maç oynandı yanlışlıkla berabere kalındımı ve alınan 3 mağlubiyet ( fener,trabzon;kupa maçı ankara) ha yediğimiz gollerde de ( egonk penaltı.kupada 45 mt orta egonk yanından gol) konu 3-5-2 di hep ertuğrula salladılar yok egonk ve titi yanında idare ediyor ne oldu 4 defans oynasın görelim gibi sanki çocuk bu takımın oyuncusu değilmiş gibi 5 maç oynandı Ertuğrul yok ( tabi balla ta yok ) e şimdi kim kimin yanında idare ediyor aziz ve barış ileri çıkamıyormuş performansla kötüymüş basın ve taraftarlar ERTUĞRULU ( EGONK VE TİTİ ) nin ayarında değil onlarkadar iy ideğil havası yalandan yapıldı bence Ertuğrul 3/5/2 olsun 4/4/2 olsun mevkisinde bizim takımda 11 oynaması şart o kadar birde alınan son 5 yenilgide Ertuğrul olsaydı demek idam sehpası hazırdı enterasan tarafı ise yenilgilerde ( hataolur veya olmayabilir egonk ve titi yi eleştiren yok her mağlubiyette ( yok başkan ,kembo stancu hoca moca bu maç( aziz barış) bırakın bu yalan sallamayı bize öz yüreğini ortaya koyan Ertuğrul oynadımı destekleyen ve bunları bile bile sallayanlara hayret ediyorum ama siz yalandan olsa çocuğu yerden yere vurmaya devam edin çünkü onda hainlik yok elin oğlu ve takımı sahip çıkmayan yapancısı (para) içim fifa larda uğraşmaya

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu