”En Güçlü Aday Benim!..”

FİNALLERE GİTMELİYDİK

Bursaspor’un Gençlik Geliştirme Programı Sorumlusu ve U21 Takımı Antrenörü Mesut Ünal, altyapıda 2014-2015 sezonunu Bursa Hakimiyet’e değerlendirdi. U19 ve U21 takımlarıhı başarılı gördüğünü ancak aynı şeyi diğer kategoriler için söyleyemeyeceğini belirten Ünal, A Takım’a oyuncu verme, yetiştirme anlamında üst kategorilerde önemli işler yaptıklarını vurgulayarak, “Puan sıralamasına bakıldığında U19 ve U21 takımlarımız şampiyonluğu son haftada kaybedip, ikinci oldular. Alt yaş kategorilerinde de en azından bu bir ya da iki takım ile ilk 2’ye girip Türkiye finallerine gitmeliydik ama olmadı” şeklinde konuştu.

 

EN GÜÇLÜ ADAYLARDANIM

Bu yıl ile birlikte Bursaspor’da ilk defa görev aldığını hatırlatan Mesut Ünal, “U21 takımıyla başladık. 2-3 aylık süreçten sonra hem altyapı sorumluluğu, hem de U21 antrenörlüğümüz devam etti. Altyapı koordinatörlüğü Bursaspor adına prestijli bir görev ama kendi kariyer planlamam açısından hedeflerim arasında önemli bir teknik direktör olmak var. Dolayısıyla sahada kalmak benim için daha uygun olur diye düşünüyorum. Bunu yöneticilerimiz ile de paylaştım. Önümüzdeki süreçte doğru yapılanmayla sadece U21 Takım teknik sorumluluğunu üstlenebilirim. Eğer önümüzdeki yıllarda Bursaspor’u bir Bursalı teknik adam çalıştıracaksa buna kendimi en güçlü adaylardan biri olarak görüyorum” dedi.

 

Haber : Ozan DEMİR

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu