En fazla 500 bin € verebiliriz!

Geleceğin Milli Takım stoperi olarak lanse edilen Ertuğrul Ersoy için Galatasaray resmen ağırdan alıyor.

22 yaşındaki futbolcu için sarı kırmızılılar, 500 bin Euro teklif etti. Başkan Mesut Mestan‘ın bu teklife sıcak bakmadığı ve tarafların birkaç gün içerisinde tekrar bir araya geleceği belirtildi.

ALACAKLARINI BIRAKTI

Bursaspor‘dan alacağı olan 2 milyon 500 bin TL’yi bırakan ve bonservis olarak da 750 bin Euro getirmek zorunda olan Ertuğrul Ersoy için sarı kırmızılıların bu parayı vermeye sıcak bakmadığı bildirildi. Finansal fair-play kuralları gereği mali denetimde olan Galatasaray‘da yönetiminin en fazla 500 bin Euro bonservis ücreti ödeyebileceğini Bursaspor‘a bildirdiği öğrenildi.

ONLARLA ANLAŞAMADI

Başkan Mesut Mestan‘ın ise bu öneriye sıcak bakmadığı ve ilerleyen günlerde tarafların tekrar bir araya geleceği belirtildi. Bursaspor‘dan ayrılmak isteyen Ertuğrul Ersoy‘un da gelişmeleri yakından takip ettiği, konunun sonuçlanmasını beklediği bildirildi. Daha önce İtalya‘nın Lecce kulübüyle ve Trabzonspor‘la görüşen genç stoper, anlaşma sağlayamamıştı. Ertuğrul, geçen sezon Bursaspor‘da 30 maça çıktı.

61 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Koca bir sezon içinde 500 defa Ertuğrul Ersoy haberi yapılmıştır. net olmasada aşağı yukarı bu rakam kadar. Şu an krtik ve zor bir hengamenin içerisinde bulunan kulübümüzde Gündemin üstünü sürekli bu oyuncu üzerinden örtüyorsunuz. Ya bu arkadaşı haber yapmaktan vazgeçip gündeme odaklanıp kamu oyu baskısı kuralım. yada biz bu işi beceremedik olmuyo diyelim şimdiden transfer tahtasının açılmayacağını kavrayıp elimizdeki değerlerle ne yapabilceğimizi düşünelim.

  47
  2
  1. @Levazımlık34 yorumuna yanıt olarak

   Ağustos’ un ilk haftası dedi bekleyelim görelim bakalım anlaştığı futbolcular varmış hepsine imza attıracağını söyledi. Basın yoluyla camiaya böyle bir demeç verdiiğine göre vardır herhalde bir bildiği transfer politikasını gizli yürütüyor galiba olması gerektiği gibi değil mi ?

   8
   2
   1. @Eser yorumuna yanıt olarak

    Sen hala yorum yapıo musun kardeş ya.. Paraşütle 1. Lige indik. Paraşütsüz 2. Lige gidiyoruz. Hala ağustosu görelim. Transfer bitmesine 2 gün kala kaldırın 2 saçma transfer yeter yaptık mı yaptık…

   2. @Eser yorumuna yanıt olarak

    Ağustosun ilk haftası açıklamasını bende gördüm. Şahsım adına Mesut beyin ALLAH yardımıcısı olsun her babayiğidin yapa bilceği bir iş değil yiği öldürüp hakkıını teslim etmek gerekir. Lakin Ben lüzum görmüyorum bukadaqr borcun harcın içinde macera aramaya. Değer olarakta Elimizdeki alt yapı futbolcularından bahsediyorum. Mecburen öz kaynaklarımızı en iyi şekilde değerlendirip işlemek zorundayız malesefki başka Bursaspor yok. Şanslıyızki güçlü bir altyapımız mevcut bir ihtimal değerlendirilmelidir.

    4
    5
 2. Yorum yaparken hemen gaza gelmeyin. Haberi veren basın kuruluşuna ve cümlelerin sonuna bakın(öğrenildi,belirtildi,bildirildi…), oradan ciddiyetini(!) anlayabilirsiniz.

  18
  1
  1. @Baykuş Adam yorumuna yanıt olarak

   Kuşçuk Boş mesajlar yazacağına Kulübün menfaati konusundaki değerlendirmelerini görmek isterim. O kadar boş bir yazıların varki felaket ve çirkinlik saçıyosun etrafına vebalı gibisin ve senin gibi basiretsiz şirret insanlar yüzünden birbirimze olan saygı sevgimiz büyük zarar gördü. İşin kötüsü bu yaptığınız tahribatın önünede geçemiyoruz. Düşün artık bu takımın peşinden lanetli hale getirdiniz armayı.

   9
   1
    1. @Baykuş Adam yorumuna yanıt olarak

     Senin gibi enbesil bir insanada anca böyle ithamlar yakışır. Kalabalık ortamlarda fikir ifade özgürlüğü kisvesi gölgesinde insanlara kaos ortamı yaratmak lüzumsuz bilgi ve görüntü kirliliği yapmaktasın, karşına birisi adam gibi yorumda bulununca neden zoruna gidiyor kuş beynin daha mantıklı cevap yazdıramıyormu sana? Leş kargası. Azıcık insan ol ve bu arma için mesai harcamış insanlara kokuşmuş saçma yazılarını empoze etme.

     11
     1
     1. @Levazımlık34 yorumuna yanıt olarak

      Ertuğrul Ersoy için, Fenerbahçe, Gs’ray, Trabzonspor spor kulüp camialar vermiş olduğu rakkam resmen saygı dışında adeta medeniyet dışında fiyatları hiç yakışık alır tarafı Yok, Mestan yaz bur destan Bursaspor büyüklüğüne yakışanı yapta Görelim Bursaspor haysiyet şerefi var tekrar üçüncü kez transfer tekliflerine 1,5 milyon Dolar satın alma opsiyonu + 1 kiralık, + Bonservisi beraberinde Futbolcu iste, her hangi burun kırın ettiklerinde satmıyorum size hayırlı pazarlar deyi noktayı koy hadi Mestan yaz bir Destan göster adamlığını.

     2. @Levazımlık34 yorumuna yanıt olarak

      Ertugrul kazmasına karizma yetenekli karakterli diyen birisine ancak yalaka derim bu adam takımın kaptani değilmiydi kaptanıydı peki ligden düşen Bursaspora bu zor zamanında ilk ihtarı çekenlerden biri değil miydi bizzat kendisiyfi hatta elinden gelse 750 bin euroyu cebinden odeyip gidecek okan gibi.Bu adam hem çöp hem karakteri duruşu yok alt ligde işimize yarar çünkü alt ligin topçusu süper lige çıkıldığı gibi gönderilmeli kaptanlık ise kesinlikle verilmemeli hakaretlerinizide size iade ediyorum cöp oyuncuları vu taraftara güzel gösterdiniz yeter o menajerlerden bir farkınız yok bir tane dallamada en az gol yiyen takimlardandik diyor defans ertuğrul iyi diyor ulan takım sezon boyunca defansa yattı atak futbolmu oynadıki defans iyi olsun defans iyiydide galatasaray maçını 2-0 fan 3-2 nasıl kaybettik Bursaspora yakışmayan oyuncuysa söylerim

      3
      6
      1. @Baykuş Adam yorumuna yanıt olarak

       Bu şekilde kendini çok daha iyi ifade ediyorsunuz neticede aklı başında yetişkin bireyleriz haliyle düşüncelerinde özgürsünüz laf söylemek düşmez. Lakin biraz daha objektif yaklaşmanızı beklerdim. Olaya yüzeysel bakarsak Tüm sporcuların üzerine toprak atmak icab eder. Öncelikle Bursaspor en az 3 yıldır çok zor durumda. Battala,Harun,Bilal,Stancu vs. vs. ismini sayamayacağım onlarca futbolcu ödeme almamış bu sporcuların kimi formsuzlukları bahane edilerek kimiside parasını tahsil edemediği için uzadı adeta kaçarcasına transfer oldu. Gel gelelimki Bu sezonlar boyunca mücadele eden futbolculara kaç sezondur içerideki huzursuzluklar geçen her gün büyür ve kaos ortamı oluşur camia içindeki herkes var gücüyle verebileceği tüm emeklerini vermiştir malesefki bu işlerin sonun olmacağı belli olur. 2018-2019 Sezonu 100 milyon kazanan bir kulüp futbolcularına, personeline, menajerlere, hocalarına maaş veremez ve buna rağmen küme düşerse şehir dinamikleri sessiz kalır her kafadan çatlak ses çıkarsa baskı şiddete şiddet tehtitlere dönerse kim kalmak ister? neden kalsın ? sen ona küfür etme hareket etme diyemi? neden 1milyon euro kazanıp mankenlerle takılmak varken senden küfür yememeyi seçsin? burdan bakınca çok itici duruyosun mesela 😀

       2
       1
  2. @Baykuş Adam yorumuna yanıt olarak

   Böyle kuş beyinliler yüzünden ,bu hallerdeyiz,LUCESCU,FATİH TERİM milli takıma alıyor ve tüm yaş gruplarında ,milli takımda oynuyor,Bu KUŞ BEYİNLİ ÇÖP diyor……….İŞTE TARAFTAR PROFİLİ….

   11
   3
 3. yorumlarda ertuğrula hep sallıyorsunuz dimi ? Ertuğrul gidicem ? beni şu istiyor ? paramı verin ? gibi veya yönetim kanatından resmi bir 35/40 gündür açıklama yapıldımı YOK ..umut ,okan, Ertuğrul a .takıma kaynak yaratmak satış yapılsın gelir sağlamak için süre verildi yönetim istediği satış işlemi ….işin aslını astarını bilmeden çocuğa yapılmayan tek suçlu oymuş gibi ( küfür,hakaret.çöp,öl ) resmi bir açıklaması bile yok ha konu para değil ? paraysa yeni yönetim açıklama yaptı Ertuğrul sezon (anlaşması :2.7500.00..) ( bıraktığı para :2.500.00 ) sezonda aldığı para 250.00.bin tl .yav bu çocuk Amilli kadar çıkış yaptı beğenir beğenmezsinizde geçen yıl yönetimin basiretsiz işleri önce kümeye sonra futbolcu yansıması.sonrada buradan sallamaca ne diyelim ..HA birde kaptanlık diyorsunuzya tahta açılması için HARUN unuz vardı daha imza vermedi bilgi.

  7
  2
  1. @EFKAN yorumuna yanıt olarak

   Harunla ertuğrulu aynı kefeye koyacak kadar yetersizsen benim sana söyleyecek sözüm yok! Harun kim ertuğrul kim dalgamı geciyorsun sen? Harun yıllarını vermiş bu klübe basına gelmeyen kalmamıs. gitmek isteyen harun değil onu göndermek isteyen ali aydı sen hangi şehirde yaşıyorsun?

   1
   4
   1. @Ahmet yorumuna yanıt olarak

    Geçin olum bu işleri o haklı bu haklı yok Hak birdir herkese hak ona buna yok . Harun şuan senin için engel mi engel bitti. Agu,Badu,Frey,Stanvu, yarın öbürgün batalla ne olucak sanıyosunuz ? Babanız size harçlık vermesin evden kaçarsınız ulan. Bukadar taraflı davranmayın 30 tane genç çocuk var oda gidin destek olun güvendiğinizi belirtin. Okadar çok seviyosanız arabanızı saatinizi cep telefonunuzu satın gidin başkana verin. Boş yapmayın ama Burda salladığınız adam 2milyon 500 bin (iki milyon beşyüz bin türk lirası) sildi. Onun yanında karakterden kişilikten bahsetmeyin bence. Erturğulu satmak isteyende Ali Ay – Mesut mestandır. Harun nasıl takımdan gitmek istediyse Ertuğrulda alt ligde oynamak istememiş olamazmı ?

    4
    1
    1. @kuşbükücü34 yorumuna yanıt olarak

     Kuşbükücü arkadaş ertuğrulu bu kadar canla basla savunmamın altında yatan nedenleri merak ediyorum acıkcası.yok fesh edermiş şöyleymıs böyle adammış.sen kime neyi savunuyorsun?harun konusundan sanane arkadasım takmıssın harunda harun yok engelmiş yok bilmemnemiş adam çekmiş gitmiş para kazandırmısmı? Kazandırmıs.emek vermişmi? vermiş.alacagını almak herkesin hakkı.ertugrulunda.harununda battalanında.eee sana ne oluyor burda yok harun imza vermemiş engelmiş falan fıstık.ne saçma tartısmalar bunlar kapatın artık.çok saçmalamıssınız.

     1
     1
    2. @kuşbükücü34 yorumuna yanıt olarak

     Baya bursasporlu oldugun belli oluyor cocuk kandırıyorsun sanırım harunu satmak isteyen sametle ali aydı.kendi agızlarınla acıkladılar sen hala neyin kafasının yasıyorsun?

     1
     1
   1. @Pol yorumuna yanıt olarak

    İyice çoluk çocuk muhabeettine sardı olay. git Fenerbahçeyi destekle fenerol kampanyasına katıl ozaman. Burası Bursaspor sayfası bugün transfer meselesi sorunu varken kimse alacaklıları savunmasın. Seni mahkemeye vermiş adama karşı takım kaptanına gider yapıyosun

  2. @EFKAN yorumuna yanıt olarak

   Volkan,Serdar,Sercan,Harun,Enes,Batala, ve daha niceleri kaçan kurtulmuş kör cahil taraftar nüsvetteleriyle uğraşmak zor iş. Defalarca yazdılar sebeplerini ama yinede anlamıyorsunuz her şey göz önünde olan piyasa değeri olan çocukşarın üstüne atılıp gündemi ötekeleştirmek. Nerde duydunuz ben gitmek istiyorum alacaklarımı ödeyin federasyona şikayet ederim? Ertuğrul İhtarında ısrarcı olsaydı Tek taraflı sözleşmesini fesh eder hem bugün istediği takımda milyon euroluk anlaşma imzalar üstelik takımdan alacağınıda federasyon sayesinde tahsil eder çatır çatır parayı yerdi. öylesine ruhsuzca ve fütursuzca hareket ve hakaret küçümseme yapıyosunuzki acizssiniz. Onlarca çocuk yetişiyo altyapıdan bizler kendimizi düzeltmedikce daha nice kazık yedik diye hayıflanırız. Önce kendi evlatlarının kıymetini değerini bil ondan sonra transfer iste.

   1. @İlteriş yorumuna yanıt olarak

    Ben bildiğimi gördüğümü yazıyorum Ertuğrul un daha birgün Bursaspor aleyinde ne demeci olumsuz bi yorumu yok .yönetim hatalarından takım bu hale geldi çocuklara dip yaptırtılar felakete sürükleyenler ortata yok .SUÇLU sanki bulunmuş gibi ki yeni yönetim bile kendi futbolcusuna sahip çıkma adına yönettiği süreç bile yanlış .yav niye anlamıyorsunuz yönetim10/15 gün izin veriyor satış yapılıp kaynak yaratılsın diye. son gün 31 ağustos . basın hep Ertuğrul un resmini koyuyor resim başka konu başka . isterimki şu çocuk bi açıklama yapsın .haruna ne yapılmışsa yönetimde aynısını şimdi ertuğrula yapıyor .yaşanan sıkıntıların çoğundan herkes bi haber sadece buradan bilmeden sallayın

    1. @EFKAN yorumuna yanıt olarak

     Çoluk çocuk önünde maskara oluyoruz resmen. Üniversite okuyan öğrenci kardeşlerimiz Ertuğrul Ersoyun kaptanlık yaptığı sezonu mezuniyet tezi olarak kaleme alsınlar. Film çekilir gişe rekoru kırar. Ulan Bukadar kaliteli bir şahsiyeti tanımadan etmeden yargısız infaz yapan kişilerde Hiç mi ALLAH korkusu yok. Bu adamı kuleye boşuna çıkarmadılar gençlere boşuna ağbi dedirtip takım kaptanı yapmadılar. Bukadar körü körüne aptal olmayın. Kıymetli bir futbolcu iş işten geçmeden gereksiz polemiklere girmeyin. Sizler nasıl bu mecralarda geziniyorsanız Başkan yönetici hoca futbolcu menajerlerde gezinip bakınıyor.

 4. Eğer Ertuğrul’a sadece 500 veriyorlar o zaman ilerki transfer bedelinin 30% Bursaspor’a versinler ve 2 Genç gelecek vadeden Yüksek Maliyetli olmayan futbolcuları İle – ve O parayı tahtayı açıp transfer yapıp menajerlik şirketlerini zengin yapacağınıza borç olan oyuncuların paralarını ödemesi gerekir-alacağı oyuncular yiyici takavit vs ve iki senedir futbol oynamamış ve 35’lik kulüp karıştırıcıları verilmemesi lazım-sen Umut Meraş vs tutmaya bak çöplük toplama çalışmayın o Bayram vs yüksek maliyetli futbolcular Bursaspor’a yük ve zarar verir -TFF parasıda oyuncuların parası çöplük al menajerlik komisyonu için verilmiyor- o parayıda kaptırırsanız maçlara yayan gitmek zorunda sonra çıkamayınca hükmen mağlubiyetlere 0-3 maruz bırakırsınız ve Bursaspor’un sonu olur bu tür yanlış yollar ona göre!

  5
  1
  1. @Manyastik yorumuna yanıt olarak

   İlerki transfer bedelifalan olmayacak. Çünkü cincon’da yarım sezon kalıp, bedelsiz olarak Yeni Afyonspora kiralanacak be ya. Sen Ertuğrul’un Milan’a falan mı transfer yapçaanı sanıyon?

   2
   2
 5. Bütün taraftarın derdi Ertuğrul olmuş çok ilginiç enteresan. Bu takımda oynayan tüm futbolcular aşağılanmak, yokluk, şiddet, haksız eleştiri, dayak, vasıfsızlaştırma hissetmek zorundamı ? Ertuğrul Ersoy Yönetim kurulu tarafından Yeni transferleri yapabilmek için geçmişten gelen futbolcu, hoca, menajer borçlarını ödeyebilmek için satılmak istenmiş. Ama Takımın küme düşmesinden ne hainliği kaldı ne adamlığı ne futbolculuğu. Ne yazıkki bizimde taraftarlığımız kalmamış.

  5
  1
 6. Geleceğin milli takım stoperi 🙂 resmen ertugrula özel yazılar hep olay gazetesi farkındamısınız??? Takım küme düşmüş hala bu çoluk çocugu bu yazılarla şımartıyoruz heyy kendinize gelin artık süper ligde değiliz farkındamısınız? Neyin piyasası? Kime yaranma çabası bunlar?yazdığınız yaxılarda bile hala bir adamcılık var.biz artık bu haberleri yemiyoruz bunlar kümr düşen takımın adamları hepsi tarihe adını kazıdılar.tıpkı şampiyon kadro gibi..artık bu tarz haberleri okumak dahi istemiyorum .çünkü insanlar salak yerine koyuyorlar…

  3
  1
  1. @Burak yorumuna yanıt olarak

   Kombine forma aldın mı gerçek Bursaspor sevdalsı sosyal medya taraftarlığına başladı başlıyaylı sevdasını unuttu sahi kombine aldın mı?????

   4
   2
  2. @Burak yorumuna yanıt olarak

   Pardonda arkadaş sen kimsin ki sana yıkama yağlama yapmaya çalışsın? Sen Kulübe olan sadakatini sevgini Bursasporun Kaptanlığını yapmış Formasını terletmiş birine sektirerek mi gösteriyosun? Bırakın kişilerin peşinden konuşmayı işimize bakalım. Kimseyle gönül muhabeti kurmak zorunda değiliz. Süper Ligde herkesin takımında görmek isteyeceği bir sporcuya sahibiz yinede safi rüzgar yapmaktan vazgeçmiyoruz. Biraz olgun düşünün ya

   6
   2
   1. @Mhfzkr Fahrettin yorumuna yanıt olarak

    Hangi kaptandan bahsediyorsun sen ya kendine gel biz ertugrul gibi birinin kaptanlıgını kabuk etmiyoruz teklif varsa eğer satsınlar isteyoruz!!! Hayırdır ne diye savunuyorsun sen bu adamı?

    2
    3
    1. @Onur yorumuna yanıt olarak

     Adama sormazlarmı be olum sana hayırdır esas? Sen neden Bu çocuğu sevmiyosun asıpkesiyosun sallıyosun diye? Hayıdır yani ne olsun istiyosunuz anlamadım bir türlü birde millete sebebini soruyosun? Oyun bozan değildir belki arkadaşı belki kulüp çalışanı ?

     2
     1
    1. @Arif yorumuna yanıt olarak

     Bursaspor oyuncularının daha doğrusu sevdamızın neferlerini yorumlamak için bir yakını arkadaşı mı olmak gerekiyor? Ben Maçlara gidip bu adamları destekliyorum gırtlak patlatıyorum sizler gibi ucubeler gelip benim seyrettiğim keyif aldığım sevdalısı oldum takımın oyuncularına ağzınıza geleni söylemeyemezsin efendi. Harbi taraftarlık dar günde kötü günde yokluk zamanında ortaya çıkar. Taşıdığınız kimliğin hakkını verin hakkını

     2
     1
 7. Vay arkadaş ortamı boş buldunuz hemen kılıç çekip yargısız infaz yapıyorsunuz. Hayırdır Sizin bu çocukla ne alıp veremediğiniz var. Kimin tavuğuna kışt demiş bu çocuk böyle yapmaya devam edelim palazlanan hiç birtane futbolcumuz olmasın. Sözleşmesi devam eden takımdaki en değerli futbolcuya hakaret varan sözler sarf etmek nezamandır trübünlerimizde yer etti hadsizler.

  3
  2
 8. Amma çok tantana yaptınız be kardeşim ne var yani Dünyanın sonumu Profesyonel çalışma hayatında herkez hakkı olanı değerini ederini cebinde görmek saygı, sevgi huzur bekler ilerisi iiçin umut depolar. Kimseyi zorla tutamazsın hak var hukuk var. kraldan çok kralcılık yapmayın. Sözleşmesi devam eden ve bu formayı terletecek herkese saygı duymak destek vermek zorundayız. Sizin keyfinize göre insanların gözleri önünde kimseyi zor durumda düşüremezsiniz kimsenin haddi değil.

  3
  1
 9. Ya verin gitsin.bi sonraki sene çıksak anında bize haber yollar beni alın diye.hız yok,mental oyun anlayışı yok.bam güm topa vurmakla stoper olunmadığını öğrensin.yakışır ona sarı-kırmızı forma tabi bu oyun yapısıyla giydirirlerse.satın gitsin.

  2
  2
  1. @bsbsbs yorumuna yanıt olarak

   Kombine forma aldın mı sosyal medya taraftarı olma gerçek Bursaspor taraftarı ol başkan hoca olmayı o kadar çok seviyoruz ki bir de gerçek ten Bursaspor sevdalısı olalım bakın taraftar demiyorum sevdalı üye olmaz üyeleri neden AA yı seçtin diye eleştirir kombine almaz kombine pahalı der forma almaz formayı beğenmez evet biz şu an 1.lig ptt deyiz bu arada takımına ceza aldırır kendi futbolcusuna küfür eder kendi efsane futbolcusna batalla ya saldırana reis der onure eder anlaşıldı sanırım sosyal medya Bursasporluları sizi

   3
   2
  2. @bsbsbs yorumuna yanıt olarak

   Bir düşünmek gerekir adam 2.5Milyon Türk Lirasının üstüne bir bardak su içti, 750Bin Euro daha istediler. Demekki öyle gitsin demekle gidilmiyor kardeş. Demekki bam güm topa vurarak sana burda yazı yazdırabiliyor. Senin Hayatından önemli dakikaları kendi adına düşünerek geçirtebiliyor ve kendi hakkında yorum yazdırabiliyor..

   3
   2
 10. Eruğrul kulye çıkaran Enes tirbün lideri ise ,Btalla yı dövmeye kalkan Duka tirbün lideri ise,Unitimsah gibi candan yürekten Bursasporluların dernek başkanı ise başkan ve yönetici ile el ele kol kola olanlar aş iş menfeat sağkadı ise koskoca şehirde 500 adet kombine satılmış ise forma satışı anca krumsal satışı oldu ise Bursaspor sevda yerine taraftarlık olundu ise takımna 1 futbolcu transferi kadar ceza aldırıldı ise EK gibi,RB gibi AA gibi başkanların oldu ise ve bunlara YÇ gibi yöneticin oldu ise sonra şampiyon şehirden ptt 1.lig inde biz neden burdayız deriz sonra sosyal medya taraftarı olduk sosyal medya da yorum yazar başkan hoca olup Bursaspor sevdalısı olmayı unuttuk

  2
  1
 11. Şu cinconla alışveriş yapmayın ne zaman yaptıysak kazık yedik aynı Trabzon a yaptıklarını bize yapıyorlar..Sözde büyük Hoca fatıh bütün oyuncuları kandırıyor…Adamlar dalga geçiyor yabancılara 15 milyon Euro Bursaspor a gelince para yok…

  1
  1
 12. Burda baya baya ertugrulun anlam veremediğin avukatları var hayırdır??? Neyin davası bu ertuğrul şöyle o böyle ayıp gerçekten.kimse kimseyi zorla sevmek begenmek zorunda değil bu kadar saldırmanın mantıgı nedir birbirinize.

 13. Bu kazmaları haber yapmaya değmez amatöre bile düşsek takımda görmek istemediğim futbolcuların başında geliyor..

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu