En değerli 6. takımız

Dünyanın önde gelen spor sitesi olan transfermarkt.com'un verilerine göre Bursaspor, Türkiye'nin en değerli 6'ıncı kadrosuna sahip. Kaynak: Bursaspor 5.sırada

Piyasa değeri 27 milyon Euro olarak gösterilen Bursaspor‘un önünde ise 5 takım yer alıyor. Zirvede Galatasaray yer alıyor. Sarı Kırmızılı takımın piyasa değeri 95,95 milyon Euro. Daha sonra sırasıyla Fenerbahçe (90,30 milyon Euro), Beşiktaş (89,30 milyon Euro), Başakşehir (55,25 milyon Euro) ve Trabzonspor (48,50 milyon Euro) geliyor.
Bursaspor‘un en değerli futbolcusu olarak ise Diafra Sakho olarak gösteriliyor. 5 milyon Euro piyasa değeri olan Sakho‘yu, 2,25 milyon Euro’yla Ertuğrul Ersoy ve 2 milyon Euro’yla Henri Saivet takip ediyor.

4 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Ligdeki sıralamayla ters orantılı. Demek oluyor ki fener çok başarısız, biz az başarısızız.
    Yani Samet hocayı ne abartalım, nede yerelim. Hakettiginden fazlasını verip şımartmadan hocaya tam destek.(fenerle alakalı demeci, hocanın yetkilerini aşar!)

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu