En çok tepki onlara!

Bursaspor'da en çok süre alan isimlerin eleştirilen oyuncular olması istatistiklere yansıyor. En çok süre alan oyunculardan Serdar Aziz dışında bütün isimler eleştirilerden nasibi almış durumda.

 

Yeşil beyazlı forma altında en çok süre alan beş isimden dördü performansları ile eleştiriliyor. Mert Günok'un Antalyaspor maçındaki performansı alkış alırken kaleye Harun'un geçmesini isteyen isimler de azımsanmayacak kadar çok.

Advincula'nın özellikle Antalyaspor maçından önce uzun uçak yolculuğunun ardından verimsiz bir performans sergilemesi Ertuğrul Sağlam'a karşı bir tepki gösterilmesine neden oldu. Erdem'in bu maçta ilk 11'de başlaması yönünde eleştiriler yapıldı. Sağ bek olarak kamuoyu tarafından yeterli görülmeyen Advincula yerine Erdem'in Kasımpaşa karşılaşmasına ilk 11'de başlaması bekleniyor

Takımın yıldızı konumunda bulunan Dzsudzsak’ın performansı yeterli bulunmazken Macar yıldız 513 dakikalık sürede 2 asist ve 2 gol ile oynadı.

Geçtiğimiz sezon Türkiye liginin en iyi 10 numaraları sıralamasında ilk sıralarda yer alan Josue’de bu sezonki performansı ile geçen sezonu aratıyor.

 

Bursaspor’da en çok dakika alan isimler şu şekilde oluştu.

Mert Günok  720 Dk.

Serdar Aziz   720 Dk.   (1 Asist)

Advincula     617 Dk.   (1 Asist)

Dzsudzsak    603 Dk.  (2 Asist, 2 Gol)

Josue           577 Dk.  (2 Asist)Bursa.com

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu