Emre Taşdemir’in sözleşmesi feshedildi!

Emre Taşdemir'in sözleşmesi karşılıklı anlaşılarak feshedildi.

Bursaspor Kulübü tarafından yapılan açıklama şöyle:

Emre Taşdemir‘e bundan sonraki yaşamında başarılar dileriz.

Bursaspor Kulübü

20 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Saglikli olsaydi en cok para kazandirabilecek oyuncuydu. Ben Emre’nin art niyetli olduğunu düşünmüyorum kronik sakatlık futbolcunun basina gelebilecek en kötü durumlardan biri. Umarım sonraki hayatinda basarili ve saglikli olur.

  79
  9
 2. Emre nin böyle davranışlar sergilemesinin tahminimce nedeni menajeridir..Çünkü hiç de öyle karaktersiz bir çocuk olduğunu sanmıyorum…Bu forma altında milli takıma kadar yükselmişti…Sadece şanssızlıklar yakasını bırakmadı..Yoksa o da isterdi bu takımın değişmezi olmayı…Güle güle Emre…Yolun açık olsun…

  45
  5
  1. @Dr.Levent Balcı yorumuna yanıt olarak

   ahhh be kardeşim şu adamın ligden düşme maçımız olan trabzon maçına ben çıkmıyorum dedikten 2 saat sonra BTSO 100 milyar prim açıklamasından sonra mustafa ere benide kadroya yaz demesini kimse unutmadı…yönetimde unutmadı teknik heyette unutan sadece BURSASPORU EGLENCE GÖRENLER….

 3. Mesleğine ihanet adamlar,sürünmeye mahkumdur.Sakatlık onun bedeninde değil kafasında..Hiç bir kulübün bu ahlaktaki futbocuya sıcak bakacağını düşünmüyorum. Yanılttın bizi Emre..
  Hakkımızı nasıl ödersin onu da sen düşün..

  26
  8
 4. hata. emre gibi adamdan para kazanmak gerekiyordu bu yönetimin hatası mutlaka futbolcularla yönetimin arasını bulacak bi yönetici olması lazım eskiden bunu futboldan sorumlu yöneticiler yapıyordu şimdi ise bu kalktı herhalde futbolcunun sıkıntısı oldumu topçu derdini anlatacak yönetici bulamıyor bununda zararını takım çekiyor ya oynatamıyoruz yada oynamıyor ama parasını tıkır tıkır alıyor topçunun derdiyle ilgilenecek ona ağbilik yapacak takımın menfaatlerini gözetecek birisi mutlaka olmalı hem perfonmanslarını yükseltir hem ihtiyaçlarını görür sıkıntı anında onlara yardımcı olur buda takıma artı olarak döner eli,mizde bazı topçular var kalite ama adamlardan biz faydalanamıyoruz ne oynatabiliyoruz nede satabiliyoruz bunun zararını takım görüyor hem manevi anlamda hemde maddi anlamda

  7
  2
 5. Hepsi bununla başladı
  https://www.sporx.com/img/59/2016/screenshot_25-1460904636.jpg
  Allah belasını versin.
  Ardından bizimkiler mızmızlıktan mı parasızlıktan mı epey yanlış tedaviler yapıldı çocağa.
  Sakatlıktan yeni dönmüş Hanzo 8taşa ilk onbir oynattı. Zor maçta hemen yeniden sakatlandı. Bana süprız olmadı. Hanzonun sorumsusluğu süprız oldu.
  Ben üzgünüm. Türk futboluna bir kayıp. Yolun açık olsun Emre

  6
  1
  1. @Davutdedeli Burak yorumuna yanıt olarak

   Bu yoruma katılıyorum. Çok kaliteli ve yetenekli bir oyuncuydu. Sağlıklı bir Emre sol bek veya açığı kolay kolay bırakmazdı. Şansı tutmadı sakatlık peşini bırakmadı. Kısmet. Önündeki futbol hayatında başarılar. Türkiye’de futbolcular menajer kurbanı oluyor birazda menajer bi yüzsüzlük yapıyor bu olay futbolcuya kalıyor. Emre’nin öyle karekterinde bi sorun problem olduğunu düşünmüyorum.

 6. emre gerçekten çok yetenekli ama zihinsel olarak da futbol onu bırakmış bu kadar sakatlık ve sakatlıktan korkuyla bu mesleği yapamaz yeteneği sebebiyle süper ligden talipleri olacaktır ama böyle sakatlıklar devam ederse 1-2 yıla takım bulamaz

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu