Emre Taşdemir nerelerde?

Sakatlığı nedeniyle uzun süredir ortalıklarda gözükmeyen Emre Taşdemir’i merak edenler olabilir.

Katar’da Teknik Direktör Paul Le Guen’in önerdiği doktora ameliyet oldu. Ardından da Almanya’da tedavi sürecini tamamladı.

Bugün-yarın Bursa’da olacak. Sakatlığının tam olarak geçtiğini söylediler. Sonuçlar beklenilenden de iyiymiş.

İyi bir Emre Teşdemir, bu takıma ciddi katkı sağlar.

Yoluyla
Beytullah Süat

12 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Apoli yorumuna yanıt olarak

   aziz de son maçlarda baktığınızda kanattan güzel bindirmeler yapıyor. emre geldiğinde gerçekten sol kanat için iyi bir rekabet olacaktır. inşallah kronik bir rahatsızlık olarak kalmaz.

   22
   2
 1. Emre kanattan bindirip defalarca karşı karşıya kalıp kalecinin göbeğine vuruyor topu . Emre biraz kafasını kaldırmalı etrafına bakmalı şut çekmeyi orta yapmayı öğrenmeli . Sadece kuru sürat bir ise yaramıyor emre henüz Ferhat kiraz kadar bile katkı koymadı bu takıma . He yaparmış yapabilir daha 22 yaşında

  11
  2
  1. @16mayıs2010 yorumuna yanıt olarak

   Yahu adam ne kadar oynadı daha.Arkadaslar rica ediyorum sabredin biraz.Adam sakatlıktan çıkmadan vurmaya başladınız.Delarge geldi kilolu dediniz,çöp dediniz adam dört gol attı.Takim oyuncularına bir destek olalım.5-10 maç ne karakterinde ne oyununda gelişme olmuyor o zaman uygun çerçevede elestiririz.Adam daha ayağına top değmeden yok Ferhat kiraz kadar katkı vermedi vs.Gozunuzu seveyim sakin olun lütfen.

   13
   -5

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu