Emre Taşdemir iddia’lı..

Yeşil Beyazlılar’ın bu sezonki ilk transferi Emre Taşdemir, Bursa Hakimiyet’e önemli açıklamalarda bulundu. Bursaspor’a transfer olduğu için çok mutlu olduğunu söyleyen genç sol kanat oyuncusu, formayı kapacağına inandığını söyledi.

GÜVENİM TAM    

Emre Taşdemir; “Kendime güvenim tam. Kampta kendimi göstereceğim ve o formayı kapacağım” dedi. Taiwo’nun takımdan ayrılma ihtimalini de değerlendiren Emre; “Taiwo ya da herhangi bir futbolcunun olması önemli değil. O formayı istiyorum” diyerek iddiasını ortaya koydu.

BÜYÜK BİR CAMİA

Sözlerine; “Büyük bir camiaya geldiğimin farkındayım” diyerek devam eden Emre, “Türkiye’nin şampiyonluk yaşamış 5 kulübünden birine transfer oldum. İnşallah Bursaspor’da çok güzel günler geçireceğime inanıyorum” ifadesini kullandı.

Sakatlığım geçti

Küçük bir sakatlığının bulunduğunu ve şu an sağlığının çok iyi olduğunu belirten Emre; “Sakatlığım tamamen geçti. Kampla birlikte güç depolayıp yeni sezona iddialı girmek istiyorum” dedi.

Taraftar müthiş

Bursaspor taraftarına hayran olduğunu söyleyen Emre Taşdemir; “Bursaspor’un kardeş kulübü Ankaragücü’nde oynarken taraftar beni çok seviyordu. Burada da kendimi sevdireceğimi düşünüyorum. Müthiş bir taraftarımız var ve çok coşkulular” açıklamasında bulundu. 

Tolgay ATAOKAY / Bursa Hakimiyet

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu