Emre Taşdemir Galatasaray’a gidiyor!

Galatasaray Bursaspor'la sözleşmesini fesheden Emre Taşdemir'le prensip anlaşmasına vardı.

23 yaşındaki genç oyuncunun, sarı-kırmızılı takıma imza atmasının önündeki tek engel, sıkça sakatlık problemi yaşaması…

Son üç sezonda sadece 13 maçta forma giyebilen Emre, kapsamlı bir sağlık kontrolünden geçirilecek. Kontrollerde herhangi bir olumsuz sonuç çıkmazsa resmi mukavele yapılacak.

Kaynak
SporX

37 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bursaspor oynaması için her türlü yardımı yaptı. Operasyon oldu sabretti iyileştim dediği ilk anda oynattı. Emre gerçekten iyileşti ve Bursaspor’dan ayrılmak için bunları yaptıysa yazıklar olsun. Taraftar hakkını helal etmeyecektir.

  210
  2
 2. Çok bile durdu.ne hayrını gördük.alt yapıdan çıkanlara da bir çare bulmak lazım.yıllarca emek ver besle büyüt 3. 5 maç oynadı mı nankörlükleri diz boyu.

  121
  1
 3. Utanmaz fotosuda cok itici kac sene top oynamadan hep sakatsin diye diye cukkaladin parayi bir kurus faydan olmadi şu klube defol git nereye gidersen git

  80
  1
 4. Yalan, fatih terim serdar gibi adamı müzmin sakat ve karaktersiz diye bir kalemde sildi. Emre Taşdemir kim?3 senede kaç maç oynamış.2 sene önceki trabzon kader maçında bile primi duyunca hocam beni oynat diyen bir kişilik bu.

  52
  1
 5. Herkes kendine yakışanı yapıyor sen sana onca verilen emeğe karşılık yaptığına bir bak geçen yıl bizim kendi çocuğumuz dediğimiz Sercan efendi sakatım diye koskoca bir sezonu oynamadan geçirdi bu nasıl bir iş ahlakıdır bu nasıl bir insanlıktır karektersizlikler insan boyunu geçmiş sonrada bunun adına profosyenellik koymuşlar batsın sizin profosyenelliğiniz hemde yerin yedi kat altına batsın sanki biz çalışanlar hepmi iyiyiz bizim sanki hiçmi biryerimiz ağrımıyor yada acımıyor hayat bize güzel değil hayat bu karektersizlikler güzel adamlar ultra lüks hayat sürüyorlar sonrada sakatım deyip yangelip yatıyorlar valla yazıklar olsun ,ama sorun bence yönetimlerde öyle kolay garanti paralar veriyorlarki hep bol keseden hemde katır yüküyle tabi cepten çıkan birşey yokki bedava parayı harcaması tabi çok kolay hadi versenizya kendi fabrikalarımızda çalışan bizlere gariban EMEKÇİLERİNİZE aylık yedi bin lira yada sekiz bin lira hadi sıkıyorsa versenizya göreyim sizleri ,,,hoyratça bol keseden harcamayı Benim BURSA SPORUMUN parasını karartmayın benim BURSASPORumun geleceğini , çünkü herkes gider biz kalırız sizin hesapsızlarınızın ve düşüncesizliklerinizin acısını yaşatmayı bizlere çünkü biz BURSA SPORluyuz hadi kalın sağlıcakla

  33
  3
  1. @Batu yorumuna yanıt olarak

   Ozan Sercan Serdar Volkan yine 100 trilyon para kazandırdı gitti bu bedava onlarla kıyaslanmaz bile kardeş

   17
   3
  1. @Teksascity yorumuna yanıt olarak

   Yalan haber olabilir ancak Ömer Bayram GS kadrosuna girebiliyorsa sağlam bir Taşdemir’de pekala o kadroya girebilir, Bence Emre en iyi zamanında Aziz Behich’ten öndeydi. Ancak mental problemleri var, bizden uzak dursun, gideceği takıma hayırlı olsun.

 6. Kim alıyorsa alsın sadece sağlık kontrollerinde kafasına iyi baksınlar arkadaşın sakatlığı görünen bir yerde değil çünkü

 7. Biz 3 sene buna sabrettik iyileşsin diye.. Ve iyileşti.. Şimdi Galatasaray a gidip kontrolden sağlam çıkarsa.. Ne olacak bursa ya geldiğinde halin.. Vefa nerede.. Cefanı çeken bursayı bu şekilde mi bırakacaksın.. Çocuğu gibi 3 sene besledi atmadı seni.. Neyse İstanbul takımlarına gidenlerin hali belli.. Geçmişten bugun e kadar İstanbul takımlarında başarılı olan sadece elvir baliç i biliyorum.. Seninde sonun futboldan silinmek olacak bunu unutma.. Vefasızlığın yanına kalmaz

  7
  1
 8. Hasstir git. Eğer sakat değil gittiğin herhangi bir takımda oynarsan karaktersiz adamın biri imişsin. Unutma bu forma ASİLDİR. Ama sen ASİL olmayan bir hareket yaptın. HASSTİR GİT.

  6
  1
 9. Utanmaz şerefsiz bursada hak etmeden yatarak aldıgın paraların ahı bir gün senden Allah çıkarır haram zıkkım olsun

  5
  1
 10. Ne oldu Karabüke gitse sıkıntı çıkarmıyorsunuz da cincona gidince niye telaşlandınız. Daha dün oh iyi ki kurtulduk diyordunuz. Ankaragücünün bize verdiği hiçbir genç kötü değildi. Emre de öyle Onur da öyle. Emre inş. İyi yerlere gelir. Sen Emre gibi Onur gibi oyuncuları kenarda tut sonra da iş yapmıyorlar de. Hem Emre hem Onur bizde ki en iyi bekler. Ama yok hocalar da iş yok. Bu gençlerin kıymetini bilen birinde iş yaparlar. İşte biz de sonra deriz. Bizdeyken oynamayanlar dışarı gidince çatır çatır oynuyor diye. Sırf çizgiden top çıkarıyor diye kahraman olan ancak 2. Lig topçusu olan Aziz Behiç hastalığımız yüzünden bunlara yazık oldu. Bu arada aziz Psv’de filan oynayamaz. Bırak Psv’yi Utrech bile almaz.

  2
  5
 11. neden kızıyoruz ki madem bu kadar sağlam tetkikleri bizim kulübümüz yapamadı mı latonun, umutun başka yedeği mi var?
  sakat veya değil sözleşmeyi fesheden bizim kulübümüz bana yar olmazsa kimseye olmasın mantığı yanlış. adam sakatta olsa sağlamda olsa gs de olsa başka takımda olsa bu işi yapmaya devam edecek.
  yattığı yerden para alırken kimse gitmek istemez. adamı gönderdik artık nereye isterse gider…

 12. Boşver in sakat adam aldı gs kondisyonu sakatlıklardan zayıfladı, acaba para aldıkmı biz bu transferden çok merak ediyorum…

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu