Emre, İstanbul Yolcusu (!)

Ne zaman bir İstanbul kulübüyle maçımız olsa hep formda futbolcularımızın o hafta İstanbul kulüplerine transferini iddia eden sayfa sayfa haberler yapılır. Ne zaman bir genç yıldızımız patlama yapsa, aldığı maaştan girip bindiği arabadan çıkan İstanbul Medyası futbolcuya "İstanbul'a gel" çağrısı yapar.

 

Arsızlaşan İstanbul Medyası durumu o kadar abartırki bazen,  Anadolu Kulüpleri kendi benlikleri dışında sadece İstanbul kulüplerine futbolcu yetiştirmek maksatlı var olmuşlar gibi davranır.

 

Özellikle kupa finali sonrası gördükki, tartışmasız sezonun en iyi futbol oynayan ekibi Bursasporumuzun hemen hemen her futbolcusunu "BÜYÜK" olarak adlandırdıkları kulüplere pazarlamaya çalışan bir İstanbul Medyası ile karşı karşıyayız.

 

Sezon boyunca görev aldığı maçlarda sergilediği performans ile göz dolduran ve 2 gün önce giydiği A Milli forma ile tüm futbol kamuoyunun takdirini kazanan genç yıldızımız Emre Taşdemir ile ilgili herhangi bir transfer haberi yapmayan İstanbul basınına çok kırıldığımızı belirtmek isteriz.

 

Yine A Milli formayı giyen ve her gün bir başka takıma haberi yapılan Volkan Şen, Serdar Aziz ve Ozan Tufan gibi Emre Taşdemir'de bu camianın evladıdır ve yalan haberlerle kafası karıştırılmak onunda hakkıdır.

 

İstanbul Medyası'nın hem camiamıza hem futbolcumuza böyle bir haksızlık yapmasını doğru bulmadığımız için transfer haberini kendimiz yapıyoruz.

 

Evet, Emre Taşdemir İstanbul Yolcusu!..

 

Bursasporluyuz.Net

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu