Emniyetle ilk üç sıra konusu görüşüldü

Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay ve Yönetim Kurulu Üyeleri Bursa Emniyet Müdürü Osman Ak'ı ziyaret etti

Gerçekleşen ziyarette Başkan Ali Ay,  ile yönetim kurulu üyeleriErkan Aydemir, Onur Özselek, Ömer Faruk Şahin, Görkem Akbaş, Enver Kumova, Nihat Arı ve Yusuf Berat Rızvanoğlu hazır bulundu..

Ziyarette geçtiğimiz sezonlarda emniyet güçlerine ayrılan ve satışa sunulamayan ilk üç sıra yerine sadece ilk sıranın güvenlik güçlerine ayrılması, birinci güvenlik duvarında yapılacak revizyon için heyet oluşturulması ve en yakın sürede bu sorunun ortadan kaldırılması için somut adımlar atıldı.

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. gerekli olabilir ama, ilkel de… bunların konuşulmasında biz taraftarın da rolü var. çok skor ve başarı odaklıyız. alkolü savunan biri değilim ama örneğin son dünya kupasında elinde Arjantin bardağı bira içenler vardı. onlar birasını neresine içiyorlar? biz neden sağduyulu olamıyoruz? futbolu 3 neticeli bir oyun olarak ne zaman göreceğiz? sindireceğiz? kabulleneceğiz?..

  32
 2. Bugün kombine satışında resmen izdiham vardi. Bayağı kombine alan vardı önümde 100 kisi arkamda 500 numara sira vardı

  6
  10
 3. Yahu ilk üç sıra kapaliyken ceza yiyip duruyorduk.Anlasilan bu sezon maça da gidemicez.Siralari , insanları egitmeden açmak Bursaspor a daha çok zarar verir.Yapmayin bunu

  5
  16
 4. çokta değişen birşey yok. hayır diğer takımlarda niye böyle zorbaca bir kural yok onu anlamıyorum bırakın insanları özgür. koltukta oturup emniyet beleşe maç izleyecek diye insanlar sahaya yakında oturup maç izleyemiyor.

  1
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu