Emmanuel Badu daha gelmedi!

Sezon başında İtalya'nın Udinese takımından kiralanan Emmanuel Badu'nun yaşadığı son sakatlık sonrası tedavisi halen Udinese'de sürüyor.

Çizme ekibinin sözleşmeye koydurduğu madde nedeniyle uzun süreli sakatlıklarda İtalya’da olması gereken oyuncuya, Bursaspor yetkilileri geri dönmesi için haber gönderdi. Milli maç arasından sonra oynanacak maçtan önce Bursa‘ya gelmesi ve Yeşil-beyazlı ekibin sağlık ekibi tarafından kontrol edilmesi beklenen Badu için Udinese‘den henüz bir yanıt gelmedi. Ancak elde edilen bilgilere göre herhangi bir sorun yaşanmayacağı ve Badu’nun 29 Mart perşembe günü Bursa’da olması bekleniyor.

Etiketler

“Emmanuel Badu daha gelmedi!” içeriğine 12 yorum atıldı.

   1. ceza yapılan sözleşmeye yazdırmamışır..veyahut sen futbolcuların transfer taksitleri,maç başına alacaklarını ve bonuslarınıı zamanında düzenli ödemediğin zaman elin futbolcuya bağlı kalıyor ve hiç bir yaptırımda bulunamıyorsun..
    1    0
  1. Badu transfer edilirken alkışlıyordun, şimdi mi sıçıyorlar? Badu bu senenin en büyük hayalkırıklığı.Devre arası gönderecektik geriye..Önümüzdeki sezon Afrikalı ya pek bulaşmayacaksın.Afrikalı alacaksan fas,tunus,cezayir,mısırdan alacaksın.Daha güneylere bakmayacaksın.Arjantin,Kolombiya,Sırbistan,Bosna,Portekiz..Bitti.Maceraya gerek yok.
   10   11
 1. Zamanında demistim bu adamı devre arasında geri gönderin en azından yıllık ücretinin ve kiralama ücretinin bir kısmından kurtuluruz dedim ama bizim gibi düsünenleri gören yok ki😒
  3  1

Bir Cevap Yazın

Tüm alanlar zorunludur. Lütfen bir isim ve yorum yazın.

Close