Emirhan “Yeni bir seri başlatmalıyız”

Uzun bir aranın ardından maça ilk 11'de başlayan Emirhan, "Maçı kazanmak için elimizden gelen her şeyi yaptık ama olmadı.

Emirhan Aydoğan rakibin kilidini açmakta zorlandıklarını ifade ederken “İstanbulspor uzun zamandır birlikte oynayan ve daha kolay organize olan bir takım. Böyle bir rakip karşısında da kilidi açmak bizim için kolay olmadı. Bu maçtan derslerimizi çıkarıp ilerleyen günlerde daha iyi bir Bursaspor izlettireceğiz. Şimdi biz bu maçtan ders çıkaracağız. Biz yarışın içindeyiz, her zaman da yarışın içinde olacağız. Balıkesirspor maçını kazanarak artık yeni bir çıkışla yeni bir seri başlatmak istiyoruz” dedi.

18 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Geçen sene Ertuğrul Ersoy atıpduruyordu böyle. Bu sene bunlar. Bıktık her hafta umut satmanızdan. Adam gibi top oynayın, bırakın atıp tutmayı.

  32
 2. SENİN BU KİBAR FUTBOL TARZIN 50 SENE ÖNCE OLSAYDI İŞ YAPARDI GÜNÜMÜZ FUTBOLUNDA BÖYLE FUTBOLCULARA YER YOK NORMAL ŞARTLARDA AMATÖR LİGİNDE BİLE OYNAYAMAZSIN KALEYE ŞUT ÇEKMEYEN ÇEKEMEYEN FUTBOLCU FUTBOLCU DEĞİLDİR. RAHMETLİ NEJAT BİYEDİÇ ZAMANINDA FRİK OLDUMU %90 GOL OLURDU ŞİMDİ PENALTILARI BIRAK BOŞ KALEYE BİLE GOL OLMAYACAK DİYE KORKUYORUZ BUDA FUTBOLCULARIN NE KADAR KALİTESİZ OLDUĞUNU GÖSTERİYOR

  23
  1
  1. @Timsah yorumuna yanıt olarak

   Bir tutturmuşsunuz yeni bir seri yakalamalıyız , yakalayın o zaman , benmi çıkıp o sahaya o seriyi yakalayacağım,seri yakaladık ama puan kayıp serisi , gencecik adamlarsınız ama sadece hava civa , daha sıçtığınız bok kanalizasyona gitmemişken kendinizi messi zannediyorsunuz , bırak allah aşkına yeğenim ..

 3. Ne çıkmaz dersmiş bu kardeşim ya. Sezon başından beri ders çıkara çıkara bir hal olduğunuz geldiğimiz nokta ortada. Birde ders çıkarmasanız düşmemeye oynacağız demekki.

 4. Sevgili Bursasporlular ,şurada yorum yazanlar gerçekten bazıları Bursasporlu mu onu çok merak ediyorum aslında sitenin de güvenirlililiğini kaybettiriyorkar kendi futbolcusunu b u derece yerden yere vuruluyor ise lütfen kusura bakmayın sizin Bursasporluluğunuzu bende sorgularım aslında yaz bir nick yaz altına doldur nasılsa kilimcinin nesi kim olduğu belli değil yazıyor da yazıyor olmaz ,ayrıca sezon başında herklesim Emirhan dan da daha bir çok genç futbolcudan da övgü ile konuşuyordu ,buradan kendi futgolcuna hakeret eder cesine yorum yazanlar acaba gerçekten Bursasporlu mu bence değilsiniz ve artık buradan yapılan yazılan yorumlar kala alınmıyor var mı sosyal hesabın yaz ordan da görelim

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu