Emirhan “Takım ruhunu yakaladık”

Bursa Hakimiyet'e özel demeç veren Emirhan, "Galibiyetten öte, takım ruhunu yakaladığımız için çok mutluyum. Takımda çok güzel bir ortam olduğu ve şehrin kenetlenme ihtimalinin böylelikle artacağı için çok mutluyum." diye konuştu.

İki maçta iki gol atan Emirhan Aydoğan takım bütünlüğüne ve kentin kenetlenmesine değindi.

ÇOK KAFA YORDUM

Futbol eğitimini Vakıfköy’de alan, hemen her sezon başı kampına katılmasına karşın, teknik direktörler tarafından kiralık gönderilmesine karar verilen Emirhan Aydoğan adeta küllerinden doğdu. 22 yaşında olmasına karşın son 4 sezonunu Yeşil Bursa, Bandırmaspor ve İnegölspor’da kiralık geçiren Emirhan Aydoğan etkili bir giriş yaptığı sezonda hem Fatih Karagümrük hem de Akhisar filelerini havalandırmayı başardı. Takımın skor yükünü çeken ve bu konuda Bursa Hakimiyet’e özel demeç veren genç futbolcu, “Yalçın hocamız futbolun doğruları üzerinde duran çok detaycı bir antrenör. Onun sistemine, bana verdiği göreve adapte olmak için çok kafa yordum. Takım arkadaşlarımla bir bütün olduğum zaman böyle bir şey ortaya çıkıyor. O nedenle şu an saha içinde işler benim için iyi gidiyor. Ama elbette ki bunu daha da artırmam lazım. Bu da hocamı dinleyerek, takıma adapte olarak futbolu hayatımın temeline koyarak olacak” diye konuştu.

ÇOK GENCİZ İSTEKLİYİZ

TFF 1. Lig’de yepyeni ve genç bir kadroyla mücadele ettiklerinin altını çizen Emirhan Aydoğan, saha içinde oluşan birlikteliğin kentin kenetlenmesine katkı yapacağına inandığını söyledi. Emirhan, “Galibiyetten öte, takım ruhunu yakaladığımız için çok mutluyum. Takımda çok güzel bir ortam olduğu ve şehrin kenetlenme ihtimalinin böylelikle artacağı için çok mutluyum. Bugün sahada güzel de bir oyun vardı. İnşallah daha da güzel olacak. Bursaspor’u hak ettiği yerlere biz taşıyacağız diye düşünüyorum.” dedi.

Takım performansını teknik direktör Yalçın Koşukavak’ın değerlendirmesinin daha doğru olacağını söyleyen genç futbolcu, “Sizin de belirttiğiniz gibi çok genciz, çok istekliyiz. Bunun yanında da çok karakterli oynuyoruz ve sahaya karakter getirdiğimizi düşünüyorum. İçten, gönülden oynuyoruz. Böyle oldukça da keyif alıyoruz, haz alıyoruz. Taraftarlarımızla bütünleşiyoruz. İnşallah daha da güzel olacak.” ifadelerini kullandı.

10 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Güzel kardeşim takım ruhu iki maç ile halledilmez ….
  Da buna çok Zaman kat edilmesine gerek..
  Takım ruhunu yakalamak uzresiniz İnşallah, belki de hepiniz genç olmanız buna çabuk erişmenize sebep olabilir.

  Yinede iki üç tecrübeli futbolcu ilavede yarar var diye düşünüyorum.

  32
  8
   1. @Bursali Yigido yorumuna yanıt olarak

    Aynen buraya defalarca yazdım…
    Madem gerçek 10 numaran var , yararlanacaksın kardeşim.
    Samet eskicikeri hem Bursasporumuz alt lige düşürdü..
    Eskişehir ile nerdeyse aynı şeyleri yaşamış olduk,

 2. Forvet, 10 numara, stoper birer adet gelse 2-3 tane de yedek ile herkesi tokatlarız. Ama transferlerin nokta olması lazım

  11
 3. Daha dur gülüm, inşallah dediğin gibi olur ama daha 40 fırın ekmek yemeniz lazım… Bir çiçekle bahar olmaz… Sakın haa ne oldum delisi olmayın… Zamanla zaten başarılı olacaksınız Allah yardımcınız (yardımcımız) olsun.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu