Emirhan serbest vuruş çalışıyor

Bursaspor'un orta sahadaki önemli isimlerinden Emirhan Aydoğan'ın takımın yaptığı antrenmanların dışında Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri'nde bireysel çalışma gerçekleştirdiği bildirildi.

Emirhan Aydoğan‘ın topla ekstra çalışma yaptığı bildirilirken, özellikle serbest atış organizasyonları üzerinde durduğu kaydedildi.

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @a.samet yorumuna yanıt olarak

   nedır ya beyler bu emırhan hastalıgı kımler bu futbolcu olamıcak arkadaşı on plana atıp reklamını yapıyor emırhandan futbolcu falan olmaz….bursa taraftarını kandıramazsınız…yoksa forma ıstıyor yok frıkık çalısıyor haberlere bak allah aşkına ya….

   2
   3
  2. @a.samet yorumuna yanıt olarak

   Hatta otur akşama bi de matematik çalış. Ters açıları, geometriyi, fiziği kimyayı öğren. Yarın sınav var. Samet abin çalış dedi mi çalışıcan.

   10
   3
 1. özellikle kubide katılmasılazım çabukluk idmanı yapması lazım gençler özel idman yapmalı hem eksikliklerini tamamlamalı hemde güç idmanı yapmalı hemde sürekli

  16
  1
 2. Sevgili Emirhan kardeşim sadece belli yetenekler ile belli seviyede futbolcu olarak kalabilirsin çalışmak ve kendine bakmak hem kendine ailene sevdiklerine ne kadar değer verdiğindir önemli olan aslında yeteneiği olup çalışmayan kişiler aslında ne kendini ne de sevdiklerin,i sevmiyordur ihanet ediyordur bence sen çalışarak çok çok başarılı değerli bir futbolcu olabilirsin inşallah çalışmaların değer bulur

  1. @asd yorumuna yanıt olarak

   Emirhan çalışır da, Kubilay’dan şüpheliyim. Antreman bitince o gene karı kız peşine gider. Hazır, kafayı yeşil beyaza falan boyatmışken.

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu