Emirhan oynayabilecek mi?

Bursaspor'un orta sahasındaki etkili isimlerinden Emirhan Aydoğan'ın Altay maçında oynayabilmesi için yoğun çaba harcanıyor.

Geçtiğimiz hafta Adanaspor ile oynanan maçta sakatlanan ve ikinci yarıda sahaya çıkamayan Emirhan Aydoğan‘ın İzmir deplasmanında sahada olması için yoğun bir çaba harcanıyor.

Bugün İzmir‘e gidecek olan yeşil-beyazlı kafilede yer alması beklenen Emirhan Aydoğan‘ın durumunun maç saatinde belli olacağı belirtiliyor.

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Eser.
   Şöyle bir düşündüğümde futbol endüstrisi ilerlemiş ülkelerde oynayan oyuncular sık sık sakatlık yaşamıyor gibi bir durum var. Sanırım o ülkelerle aramızda antrenman ve hazırlanma farklılıkları mevcut.
   Bizim oyuncular ya az çalışıyorlar ya da kısa zamanda çalışmayı abartıyoruz.
   Çözümü eğitim ve futbol teknikleridir.
   Bu sakatlıkların bir diğer sebebi de ülkemizde ki art niyetli ve korumalı faullerdir.
   Yabancı maçlara baktığımızda biz de ki gibi kaba ve kontrolsüz güç kaynaklı müdaheleler çok aza indirilmiş durumda.
   Kart istatistiklerimizi karşılaştırabilirsek bu durum ortaya çıkacaktır.
   Bir de ilerlemiş liglerde sakatlanan oyuncular tam olarak iyileşmeden dakika almıyorlar sanırım bu haklar onlara verilmiş durumda.
   Biz de bu durum daha çok duygusallık ve mecburiyet ile alakalı.
   İyi günler.

 1. Arkadaş bizim sağlık ekibimizde mi bir problem var,her hafta ikişer sakat veriyoruz,bu çocuklar daha genç çita dönemlerinde, daha özenli davranılması lazım bu konuda.

  13
  2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu