Emirhan “Ne kadar…”

Emirhan Aydoğan, koronavirüs salgını nedeniyle antrenmanlara ara verilmesinin ardından çalışmalarına bireysel olarak devam ederken, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla bir an önce sıkıntılı sürecin atlatılması temennisinde bulundu.

Salgınla birlikte sahip olduklarının değerini daha iyi anladığını belirten Emirhan Aydoğan, “Ne kadar büyük özgürlükmüş çimlerle buluşmak, sahip olduğumuz ne kadar değerli şeyler varmış. En kısa sürede kavuşmak dileği ile #SağlıklaKalın” ifadelerini kullandı.

3 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bırak demagoji yapmayı kardeşim
  Sen işine bak artık yaşın oldu 23
  Birçok takıma sırf sen kendini geliştir diye kiralık verildin Hala kadroda 11 de kendine yer bulamıyosan kendinde bulmalısın artık problemi bu ligde bu kadroda yer bulamıyorsan süperligde forma giymen hayal olur.
  Kulübeden çıkamazsın yada yollar da ayrılabilir.

  8
  1
 2. DOĞRU SÖYLÜYORSUN ŞÖYLE ETRAFA BAKTIĞIMİZDA DEĞERİNİ VE KYMETİNİ BİLMEDİĞİMİZ O KADAR ÇOK ŞEYLER VARMIŞKİ İNŞALLAH BUNDAN BÖYLE DAHA HOŞGÖRÜLÜ OLARAK BİRBİRİMİZİ ANLAYACAĞIZ ŞU SIRALAR EVDE KALALIM BU GÜNLERİ BERABER ATLATALIM ÇALIŞAN RENKTAŞLARIMADA AMAN DİKKATLİ OLUN KOLAY GELSİN

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu