Emirhan ekstra çalışıyor

Bu sezon sergilediği performansla büyük beğeni toplayan ve takıma büyük katkı koyan Emirhan Aydoğan takımdan ayrı yaptığı bireysel çalışmalarla da dikkat çekiyor.

Genç futbolcu antrenmanlardan yaklaşık 1 saat önce sahaya çıkarak topla çalışma yaparak bireysel gelişimine katkı koymaya çalışıyor. Emirhan‘ın sezon başından bu yana bireysel yaptığı çalışmaları aksatmadan sürdürdüğü ifade edildi.

15 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Aferin Genç Adam …Çalışmalarının mükafatını mutlaka alacaksın ve iyi bir örnek olmak iyi bir insan olmak demektir.
  Bravo kardeşim…

  71
  1. @chiefofficer yorumuna yanıt olarak

   şimdi furkan seviyesindesin amacın onu geçmek mi yoksa yerinde saymak mı ? alper ademoğlu klüpsüz kalsaydı yalçın hoca en kötü ptt topçusu yapar ekmek yerdi. Mesela şu an en kötü sedat,rüştü ekmeğini eline aldı takımsız kalmaz..Berat da kulüpsüz kalmış hayret…bu sene bize grazav josua john tarzı takımı bilen eleman lazımdı süper istetistikleri oynadıkları takımda. jorquera da iş yapardı

   3
   43
 2. İzlerken sanki Bellushi’yi izliyormuş gibi oluyorum. Fakat topla biraz fazla oynuyorsun. Topu ayağından daha hızlı çıkarmalısın. Osmanlıspor maçında bu gereksiz top tutmaların yüzünden bir kaç tehlikeli atağımız güme gitti.

  36
 3. fm kariyerlerimde hiç yüzünü görmeden özellikle seni hile ile güçlendiriyordum. seni tanımadan sendeki potansiyeli hissediyordum. böyle devam et hile yapmama gerek kalmasın FERNANDO BELLUSCHİ

  17
 4. Bravo oğlumuza,bravo genç timsahımıza.Emirhan evladım sen çalışır,işine,mesleğine değer verir,kendini geliştirip başarılı olursan bizler sevinir,haz duyarız.
  Ancaaak senin kazanacakların ise maddi ve manevi zenginlikler olacak,belki yıllar sonra dahi evlatların,nesillerin anlatacağı bir sevgi şahikası olacaksın.
  ALLAH YAR YARDIMCINIZ OLSUN.ı

 5. batalla olursa özer değil emirhan olur. emirhan bu şekilde devam etsin seneye süper lige damga vuracak bir oyuncu olur.

 6. FUTBOL ACIMASIZ BİR OYUN O YÜZDEN BİLHASSA GENÇLER ÇOK ÇALIŞMALAR CALİSMALİLARKİ KARŞILIĞINI ALSINLAR
  GENÇLER İÇİN EN BÜYÜK TEHLİKE BEN OLDUM DEMEK

 7. Biryerde okumuştum Cenk Tosun ingiltereye gitmeden önce hergün takımdan hariç fitniz hocasınla 2 saat çalışıyormuş ve sonra çalışmasının meyvesini Everton a giderek aldı. Çalışmak çalışmak başka yolu yok başarı böyle geliyor..

 8. Bu çocuk gelecek 15 senenin Emre Belezoğlu olabilir. Gerçekten topla oyunu güzel, ve üstelik topsuz oyunda da oldukça etkili ve rakiplerine yaptığı baskı ise takdire şayan. Bu yaşına rağmen. Üstelik diğer arkadaşlarına göre sadece bu sene düzenli forma bulmasına rağmen hepsinden daha fazla oyunun içinde ve lider gibi davranıyor. Aferim oğlum sana. Bursanın pırıl pırıl miniklerine senin gibi gençlerin örnek olacak olmasına çok seviniyorum. İnş sakatlıktan uzak, başarılı bir kariyerin olur. Ayağına kuvvet

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu