Emirhan Aydoğan’ın sözleşmesi feshedildi!

Bursaspor'da durumu yılan hikayesine dönen takım kaptanı Emirhan Aydoğan ile yollar resmen ayrıldı.

Bursaspor‘un takım kaptanı olmasına rağmen maç kadrolarına alınmayan Emirhan Aydoğan‘ın sözleşmesi feshedildi. Türkiye Futbol Federasyonu resmi internet sitesinde oyuncunun sözleşmesinin fesih edildiği bilgisi girilirken Bursaspor Kulübü şu ana kadar resmi bir açıklamada bulunmadı.

 

15 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Üzücü. Sene başında 500 bin dolar önerilen adamı 5 kuruş kazanamadan bıraktık. Geçen yıl ligin en değerli oyuncusu seçilen adamı tukaka ettik. Tebrikler tribündekilerin bir kısmı. Siz küfürlerinize ve maç devam ederken kendi oyuncumuzu yuhalamaya aynen devam edin.

  119
  15
  1. @Mavi yorumuna yanıt olarak

   Hep aynı hep aynı.Taraftar yüzünden kaybedilen oyuncularımıza bakıyorum da çok üzülüyorum.ve ümit yok diyorum.yorumlara bakıyorum buradaki sanki düşman sayfası gibi hakaret küfür herşey.sanki yorumlarda savaş var.Taraftar taraf olandır ne oyuncunun ne başkanın ne teknik adamın nede Bursaspor’un sahibidir.bu saydıklarım tarafındadır olmalıdır.onun ötesi holigandır.

  2. @Mavi yorumuna yanıt olarak

   SENE BASINDA 10 15 MILYON LIRA KAZANACAĞIMIZ BIR ADAMIN SÖZLEŞMESİNİ HANGI SARTLARDA FESHETTIK
   ACIKLA EVLAT
   YOKSA ONU YAPTIN BUNU YAPTIN HEPSI HİKAYE
   SU ANDA GORDUGUM DIGERLERINDEN DAHA TEHLIKELISIN GIBI DURUYOR
   HIC YANILMADIM BURSAPOR KONUSUNDA AMA
   INSALLAH YANILIYORUMDUR DIYEYIM

   6
   3
  3. @Mavi yorumuna yanıt olarak

   Emirhan kardeşimizin yolu açık olsun, inşallah başarılı olsun, hakkını helal etsin. Ancak şöyle bir durum var. 2 tane çok iyi jenerasyon çıkardık 90 lılar ve 97 liler. 90 lılarda Sercan, Serkan Kurtuluş, Eren ve kısmen Muhammed. Hiç biri bu kulüpten güzel ayrılmadı. 97 liler Enes ve Zeki hariç hiç biri kulüpten güzel ayrılmadı. Ertuğrul, Muhammed, Kubilay, Sedat, Emirhan. Arada 95 jenerasyonu Furkan, Okan, 96 lılar Oğulcan, Doğanay. Yani arkadaş o zamanlarda mı Emin başkan vardı. Ben Yılmaz Burul hocamı takdir ederim. Ama hocam bu çocuklar niye böyle yetişiyor. Niye bir Sedat 3, Orhan Özselek, Sinan Bür, Adnan Örnek, Ersel Uzgur gibi Bursaspor’u ölümüne seven adam çıkmıyor. Yani bu sadece şuanın problemi değil.

   32
   1
   1. @Mithat yorumuna yanıt olarak

    Bu çok bilmiş taraftar topluluğu oldukça daha çok emirhan lar gider bu klüpten ıslıklamaya küfür etmeye devam edin hatta bazılarınız hain bile diceksiniz ana gerçek hain çok bilmiş taraftar

    7
    3
 2. Hiç bir konuda yönetim gibi düşünmediği için gönderildiğini düşünüyorum.
  Tıpkı Mustafa er ve Batalla olayında olduğu gibi.

  25
  1
 3. Beceriksiz yönetim Bursasporun geleceği olan futbolcuları ya yok pahasına sattılar yada ödemeleri yapmayıp bedava ellerinden kaçırdılar. Seneye satacak kimi bulacaklar acaba

  24
  4
 4. geçen sene ligin en iyi oyuncusunu yönetimin kendini kaf dağının üstünde görme sevdası yüzünden kaybettik. Emirhanın durumu tamamen yönetim ve oyuncu arasındaki sürtüşme. özlücede kimin başkan kimin lider olduğu belli değil !!! çift başlı başı bozukluğun sonucu içinden çıkılmaz kaos ortamı. takımda kimse mutlu değil. olan yine Bursaspora oluyor. yeni emirhanlar yetiştirip avucumuzun içindek kayıp gitmesini seyredeceğiz.

  21
  1
 5. Kına yakın taraftar bozuntuları , böyle bir futbolcuyu hemde hiçbirşey kazanamadan bırakıyoruz. Kapatın gitsin altyapıyı. Başkaları çöpleri allayıp pullayıp ne paralara satarken bizde geleceğin yıldızlarını bedavadan kaybediyoruz.

  3
  3

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu