Emirhan Aydoğan’dan inciler…

Emirhan Aydoğan futbolu kısa ve net bir şekilde değerlendirdi.

Emirhan Aydoğan “Futbol sahanın içinde ve sahanın dışında iletişimle alakalı bir oyun bence, kitap okumak insanları anlamayı, kendini anlamayı, kendini büyütmeyi ve bulunduğun ortamdaki durumu analiz etmeyi geliştiriyor. Bu anlamda futbol da bir iş sektörüyse ve insanlar yaşıyorsa bu sektörde kitap okumak inanılmaz faydalı diye düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

6 Yorum Onay bekleyen 4 yorum var

 1. Okumak İyi dir. . Ben çok severim kitap okumayı. .Ve herkes e tavsiye ederim. . Emirhan iyi gidiyorsun kardeşim. . ALLAH yardımcımız olsun. BURSASPOR SEVGİSİ BAMBAŞKA. .

  62
  1
  1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   Kitap okumaktan bağsedilince aklıma geldi. Mustafa hocada antrenör diplomasını ne zaman alacak. Onun bunun diplomasıyla nereye kadar. Koca şampiyon olmuş takımın başında diploması olan biri olması şık olur.

   4
   26
 2. AÇIKÇASI FUTBOLCU KENDİNE YATIRIM YAPMALI..SAHADA SERGİLEDİĞİ FUTBOLUN DIŞINDA YAŞANTI BİÇİMİNDE DE KENDİNİ GELİŞTİRECEK…KİTAP OKUMAK,GÜZEL SANATLARA EĞİLMEK,EN AZ BİR YABANCI DİL BİLMEK,DÜNYADAKİ VE TÜRKİYE DEKİİ GELİŞMELERİ YAKINDAN TAKİP ETMEK FUTBOLCUNUN DEĞERİNE DEĞER KATAR…

  41
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu