Emirhan Aydoğan “Yarım kalmış bir hayalim var”

Radyospor'da Salim Manav'ın canlı yayın konuğu olan Emirhan Aydoğan gündeme dair özel açıklamalarda bulundu.

Bursaspor olarak bu sezon potansiyelli genç oyuncularla mücadele ediyoruz. Bu durum bizi çok sempatik bir takım haline getiriyor. Türkiye‘de futbolla ilgilenen herkes Bursaspor‘u başka bir gözle izliyor. Ben bu takımdan çok önemli yeteneklerin, çok iyi yerlere geleceğini düşünüyorum. Bursaspor’u en iyi yerlere getirebilmek adına takım halinde mücadele ediyoruz.

Yetenekli oyunculardan kurulu bir kadroyuz ancak tecrübe eksikliğimiz maalesef sahaya yansıyor. Öne geçtiğimiz bazı maçlarda skorları korumakta zorlandık. Tecrübe kazandıkça bu sorunun kalmayacağını düşünüyorum. TFF 1. Lig mücadeleye dayalı bir lig. Ayakta kalan takımlar başarı sağlayabiliyor. Tecrübe bu ligde çok önemli bir unsur. Genç futbolcular olarak fiziksel enerji anlamında bir avantajımız var ancak tecrübe faktörü de bu ligde çok önemli.” ifadelerini kullandı ve ekledi:

Ali Akman yorumu
Ali Akman çok özel bir futbolcu. Geleceği inşa etmek adına çok iyi kendini geliştiriyor. Çok mantıklı hareket ediyor. Bugünlerini çok olumlu değerlendiriyor. Çok çok iyi yerlere gelebilecek bir potansiyeli var ve ben de geleceğini düşünüyorum. Ayhan Akman da ona çok iyi tavsiyelerde bulunuyordur diye düşünüyorum. Bursaspor‘u hak ettiği yerlere çıkarmak istiyorum. Bursaspor ile şampiyonluk yaşamak istiyorum. Avrupa Ligleri‘nde forma giymek gibi bir hayalim var. Bunun için çalışmalarıma devam ediyorum. İngiltere, İspanya gibi ülkelerde en üst seviyede forma giymek istiyorum.”

Bursaspor’dan neden ayrılmadı?
“Taraftarlarımız tribündeyken olumlu anlamda çok başka bir takım olabiliriz diye düşünüyorum. Onları çok seviyoruz. Onları çok özledik. Locadaki taraftarlarımız bize güç veriyor ancak Bursaspor taraftarlarının o tribünleri doldurduğu zamanlar çok daha başka oluyordu. İnşallah şu pandemi dönemi bir an evvel sona erer. Geçtiğimiz sezon Süper Lig’e çıkmayı çok istiyorduk. Yarım kalmış bir hayalim var. Kendimi Bursaspor’a borçlu hissediyorum. Gelen teklifleri ciddiye almadım ve Bursaspor’da devam dedim. Bu şehre ve bu kulübe bu borcumu ödemek adına mücadeleme devam edeceğim. Bursaspor’da forma giydiğim için çok mutluyum.”

10 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Helal sana Emirhan umarım bu takıma ve kendine kazandırıp iyi yerlere gidersin
    Ama önce bu takımı çıkartın gençler hadi bakalım size güveniyoruz

  2. Emirhan inişli çıkışlı bir performans sergiliyorsun. Artık bu takımda yaşın ve tecrübenle istikrarlı bir grafik sergileyip ağırlığını koyman lazım. Çünkü bu kaliteye sahipsin.

  3. Bu takımda kesilmeyecek 5 topçu var Emirhan ismail burak ali ve de ozan . Mustafa Hocam 4 ünü oynatıyor fakat ozan ismail koçu oynatmıyor bence recepten 10 kat daha verimli oynar kaldı ki recebin hayatı bitik. Eğer bu performansla Receb oynamaya devam ederse ozan da takımdan ayrılmak ister avrupada başarılı olur zeki gibi.bizde dizlerimizi çok döveriz. Mustafa hocanın arkasındayız fakat bu konu hariç.

    2
    2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu