Emirhan Aydoğan “Hakkınızı helal edin!”

Bursaspor'un sözleşmesini feshettiği takım kaptanı Emirhan Aydoğan bir veda mesajı yayınladı.

Emirhan Aydoğan‘ın veda mesajı şöyle;

64 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Apoli yorumuna yanıt olarak

   Neye yanıyorum biliyormusunuz. .şu çocukların yanına iyi kaliteli üç dört yabancı alıpta parlamasını sağlayamadık.ismail Emirhan bunlar geçen senenin en iyileri.biz yabancıları bu arkadaşların yerine almaya kalktık.yazık.

   3
   3
  2. @Apoli yorumuna yanıt olarak

   dıvan kurulu yeterlilik testini geçemeyenlerin yönetici ve başkan adaylıklarını KABUL ETMEMELİDİR. Kadromuzdaki kıymetli futbolcuları korumalı ve geliştirmeliyiz.

   10
   4
  3. @Apoli yorumuna yanıt olarak

   Herkes bilip bilmeden atıp tutuyorsunuz hiç giden kişi dinlenmiyor anca kötüleme gidenler suçlu ama yönetim masum demi Biraz arkadaş düşünün Allah akıl vermiş ama kullanan yok hain diye ilan ettiğiniz ertuğrul ersoy , şamil çinaz , şener , ozan tufan , serdar aziz para gönderdi takıma adam niye niye göndersin sevmediği bir kulübe ama yok yönetimler haklı oyuncular haksız geçen sene sevmediğiniz mustafa er iyidir kötüdür altyapıdakilerle ve burak altıparmak , aykut , cüneyt , onur ve özerle harmanlayıp ilk 10 da bitirdi bunun nedenlerinden biride taraftarın olmaması eğer olsaydı bizim çirkef taraftar oyunculara hakaret edip duracaktı oyuncuların morali bozulacağından başarılı olamayacaklardı genç oyuncular satılsın ama yerine alttan yetiştirdiği birini koyabiliyorsan satacaksın ilk 11 de oynayan bruno , namık , mert , matavz , elton , ofosudan geçen seneki gençler bin kat daha iyi oynardı ama yok ettiler yaşlıları doldurdular doldur tamam ama aşırı değil tecrübeli iyi oynayan 4-5 tane fazlası iyi değil siz böyle yapmaya devam edin bizim türk milleti böyledir hemen bilmeden etmeden yargılar ama sonra pişman olur

   12
   2
   1. @VERDANT yorumuna yanıt olarak

    Güzel yorum.Taraftar taraf olandır .Bursaspor taraftarı Bursaspor’un tarafında olmak zorundadır.ne olursa olsun.Bursasporun karşısındaysan taraf değilsindir.karşısındır(yani herhangi bir bize karşı düşmanlık duyan kulüp taraftarından farkın yoktur.)peki bizdeki kalabalık nedir çoğu holigan,bir kısmı seyirci bir avuçta taraftar… maalesef…

  4. @Apoli yorumuna yanıt olarak

   Emirhan maalesef Fenerbahçe’ye deyip Balıkesirspor’da kendini bulan Sedat gibi bir futbolcu- Bursaspor’da çaba göstereceğine ayıkanılarını 3 ayar büyük görmeye başlayıp menejerler tarafından mıknatıs gibi yönlendirildi- ama 15 dakika koşmak ile Bursaspor’da kalması mümkün değildi – Eğer Enes gibi Avrupa’da vs oynamak istiyorsa Enes’in antreman videolarını dikkatli izlesin 50% sini yaparsa belki Gaziantep Şanlı’da ikinci takıma girer ama böyle giderse Trabzonspor alt takımında bile yer bulamaz!

   14
   9
  5. @Apoli yorumuna yanıt olarak

   Ya birçok insan maçlarda yuhalamadı mi, şimdi mi kıymete bindi, yönetim yalvar yakar tutmuştu sene başı, taraftar yüzünden gidiyor

   28
   11
  6. @Apoli yorumuna yanıt olarak

   2 seneye gerek yok en çok para verdikleri Matavz ile kıyasla yeter, he utanırlar mı? zannetmiyorum.
   Utanma duyguları olsa ilk beraberlikte, bizim futbol akılımız dedikleri insanı göndermezlerdi.

   28
   13
    1. @bugaboo yorumuna yanıt olarak

     Senin yaşın kaç bilmiyorum 13 yıl futbol oynadım senin gibi yalakalar yüzünden bu kulüp bu halde altyapı bu halde bu adamın neyini savunuyorsun bu kişi bir poblo kadar olamadı adamın 1 milyon euro alacağı var adam sesini çıkarmıyor futbol cahili sensin 24 yaşinda adam çocuk değil hic kimse bursasporun üstünde değil emirhanda dahil baksın çorbasına sende bak çorbana çorbacı

     11
     6
     1. @Sedo63 yorumuna yanıt olarak

      Neden sesini çıkarmasın kardeşim sen salak mısın? Oyuncuların parasını ödeyemeyecek durumda takım 900bin Euroya Matavz’la anlaşıyor. Bu adam bu kadar şey yaşamış para almadan oynamış, belki abim dediği hocası ilk mağlubiyette gönderilmiş.
      Batalla’yı örnek veriyorsun ama o bile bu yönetimle çalışmak istememiş olacak ki yaptıkları teklifi kabul etmemiş.
      Ben yalaka falan değilim sadece oyunculara ve hocaya yapılan yanlışları söylüyorum. Ancak sen bu yanlışları görmüyor haksızlığa uğramışları suçluyorsan bence sen vicdanını sorgula.

      4
      3
      1. @bugaboo yorumuna yanıt olarak

       ”hangi maçı kazandırdı kayıp değil” tam olarak bu cümlen; ”Futbol cahili, Bursaspor’dan bihaber.” ifadesini hak ediyor.
       13 sene futbol oynamış olman da bir şey ifade etmiyor bence kendine övünecek başka bir şeyler bul.

       3
       4
     1. @eskiteksasli yorumuna yanıt olarak

      Öncelikle herkes cahildir, herhangi birini genel bir cahillikle suçlayamazsın ancak her insan bir çok alanda cahildir, sizin yaptığınız yorumdan futbol cahili olduğunuzu çıkarmak zor değil.
      Merakın gereği sormadığını biliyorum fakat ben yine açıklayayım, futbol bilgim biraz babamdan biraz da aralıksız takip ettiğim liglerden ve okuduğum bölümden geliyor.

      7
      10
   1. @Asparuh16 yorumuna yanıt olarak

    Herkez ezbere konuşuyor kimmiş o çorbacı taraftar bı söyleyin bizde bilelim iyi yönetim geldi biz mi istemedik 30 yaşında adam geldi bursaspor a sahip çıktı çok biliyorsanız geçin klubude siz yönetin taraftarlikta siz yapın hiçbir şey bilmeden boş konusmayin cocuklasmayin taraftarin büyük bölümü zafer elmasbahce vatan kemercesme Gülbahçe yıldırım Muradiye mahallelerinden taraftar kim çorbacı ?

    5
    2
   1. @bugaboo yorumuna yanıt olarak

    yönetmek demek “idare etmek” demektir…Olayları bu tecrübesiz yönetim idare edemez…Sportif direktör de bu işi çözemez.Bu kulübe bir MENTÖR lazım…psikoloji, sosyoloji ve Bursaspor un geçmişini bilen bir abi…

    9
    5
  1. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   Var tabi ki, hayattaki tek ”doğru” Bursaspor mu?
   Koca sezon para almadan canına dişine takarak savaştı bu insanlar, belki en yakını olarak gördüğü, güvendiği adamı ilk beraberlikte harcadı bu ekip lideri denen soytarı.

   18
   14
   1. @bugaboo yorumuna yanıt olarak

    Bir sezon canını dişine takmış para almamış mış.
    1.Bursaaporda kimsenin parası kalmaz.
    2.Bursasporun Emirhana verdikleri ne olacak? Küçük yaştan beri, tesislerde yedikleri içtikleri, hocaların emekleri.
    3.Hiç kimse Bursaspordan büyük değildir, Ekip lideride değildir, Mustafa Er, de değildir.

    8
    13
    1. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

     Evet doğru geçen sezon emirhan da dahil olmak üzere hiçbir futbolcu kuruş para almadan oynadı ama yinede yılmadılar gönül verdikleri takımı yabi bursaspor u, layık olduğu yere yani süper lige götürmek için uğraşıp çaba sarf ettiler emek gösterip başarı getirdiler takıma. ama şimdi ki yönetim kurulu geçen sezon oynayan vakıfköy patentli oyuncuları harcıyor ve hiç iyi olmayan yürümeye bile mecali olmayan oyuncuları alıyor takıma gönül vererek gelmiş oyuncuları küstürüp değerlerini düşürüp yok etmek için çaba sarf etmekten başka bir şey yapmıyor sonrada taraftara masum ayağına yatıp acıtasyon yapıyor sırf taraftar kendilerine inansında oyuncuyu kötülesinler diye

    2. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

     3m tl alacağına karşılık feshetti?
     ”Hiç kimse Bursaspordan büyük değildir” böyle bir iddiam mı oldu?
     Geçen sezonun kaptanı 4m tl yıllık ücreti var, süper yıldız, mükemmel forvet? Matavz’ın 900 bin Euro yıllık ücreti var siz böyle bir denge oluşturmaya kalkarsanız olacağı bu şimdi sizin gibi yarım akıllılarda kalmış Emirhan’ı suçlamaya kalkıyor.

     5
     5
 1. 24 yaşındasin sana bu kulüp kaptanlık verdi değerini bilemedin bence bursaspor için kayıp değil 1 ligi kaldıramayan asla süper ligte başarılı olamaz neyse yakında tekrar 1 lige döner kesin

  22
  15
  1. @Sedo63 yorumuna yanıt olarak

   Bilmeden yorum yaptığın diğer yazdıkların gibi boş ve gereksiz yorumlar emirhan kendi isteği ile gitmedi talımdan yönetimin yaptığı bir aptallığın kurbanı oldu. Geçen senenin en iyi oyuncusu olan ayrıca ligin en değerli oyuncusu seçilen biri yeri geldi kiralık gitti yeri geldi taşın altına sadece elini değil göğsünü koydu süper lig takımlarından gelen teklifleri kabul etmedi sırf bursaspor için ama şimdi gönül verdiği takım yok etmek için uğraştı ve istediğini elde etti sen kalkmış hala emirhanı suçluyorsun gerçekten bencilsin bu kadar saçmalık olmaz emirhan takımın zor günlerinde yanında olan ve takımda olan herkese abilik yapan biri yeri geldi savundu korudu kolladı ama yapılan bir aptallığın kurbanı oldu yönetim kurulu sırf kendini kurtarmak için kadroya almama kararını verdi ve bunu aptalca açıklamalar ile ifade ettiler yok gençleştirme operasyonu yok antrenman sırasında sakatlık geçirdi falan bunların hiçbiri doğru değildi yönetim sırf kendi menfaatlerini düşündü ve taraftara karşı masum ayağına yattı ve vakıfköy patentli oyuncuları yok etmek için çaba gösterdi şimdi sen gelmiş burada emirhanı suçlayamazsın

 2. Helal olsun kardeşim.
  Geçen sezon sonunda ligin en değerli oyuncusu seçilmen bizler için büyük gurur.
  Her nerede olursan ol Enes gibi davran.
  Gönlünden Bursaspor u ve biz Bursaspor taraftarlarını silmeyeceğini biliyoruz.
  Başarılar kardeşim.

  21
  6
 3. Vakifköy’ün çocuklarına inanmayanlar ve sahip çıkmayanlar,inanan ve sahip çıkmaya çalışanlardan çok daha fazla. İşin daha da kötüsü bu fazlalıkların, kendilerini gerçek Bursaspor’lu olarak tanımlamaları ve Bursaspor’u istedikleri gibi yönetmenleri. Onlar gibi düşünmeyenler ise çok bilmiş, çaycı, çorbacı,hain vs.. Esasında bizi içten içe tüketen bu kibir ve zihniyet.

  18
  10
  1. @Anti-yorum yorumuna yanıt olarak

   40-50m verince kulübün sahibi oluyorlar bilmiyor musun?
   İsterlerse bir menajere 20 transfer yaptırır, vakıf köylü çocukları bedava gönderir, itibarsızlaştırır, takımı 2.lige düşürürler onların bilecekleri iş? Yanlışlarını yüzlerine vurursanız da 30-40 yıllık Bursasporlu olmanıza bakmadan Bursasporlu oluşunuzu sorgularlar.
   Bir de bu ”doğru” işlere alış tutup, ”Büyük Başkan” diye haykıran; çok zeki, üstün Bursasporlu taraftarımız var..

   15
   8
 4. Takım bu kadar kötü durumdayken haftalardır bilerek, isteyerek oynamadığın için ve oynadığın zamanlarda da oynar gibi yapıp takımı sabote ettiğin için sana bir Bursaspor’lu olarak asla “yolu açık olsun” demiyorum. Umarım gittiğin her takımda mutsuz ve başarısız olursun. Umarım yeni takımında da (tıpkı senin yaptığın gibi) sen yenisin diye kimse sana pas atmaz.

  17
  12
 5. “Kim ne anlatırsa anlatsın, vakıfköyün çocuklarına inanın ve sahip çıkın.” Yolun açık olsun… İnşallah bu “karabulutlar” gidecek ve sen geri döneceksin. YÖNETİM İSTİFA!!!

  16
  7
 6. İlk iki haftaydı galiba kaçırdığın iki penaltı ve daha sonrasında yaptığın kaprisler takımı bu hale getirdi iyi günde herkez iyi kötü olunca kaç geçen sen verdiğin emeğin yarısını versen bu takım şuan biraz daha yukarıda olurdu neyse helallik istemişsin hakkın varsa eğer sende bursamızın bu duruma gelmesinde katkın varsa ben öbür tarafa bırakıyorum hesabı eğer bursaya ihanet ettiysen tabi etmediysen hakkımız helal mi yok içimden gelmiyor seni gördükçe tavırlarını gördükçe sinirlerim bozuluyor bizde uzak ol ex captain

  15
  9
 7. Helal olsun.Asıl sen, geçen sene yaptıklarını unutup da 3.haftada seni yuhalayan taraftara hakkını helal et.

  11
  6
 8. Erol Bulut ile bir görüşme yapmış. Taciz sabuncuoğlu yazıyor. Gazisehrimize geliyor iki gözümün çiçeği.

  8
  3
 9. Yolun açık olsun kardeşim hakkında hayırlısı geçen gördüm ve resim çekindim kırmadı beni sağol inşaallah herşey gönlünce olsun

  8
  4
 10. GİT…EN İYİ ŞEKİLDE SANA VERİLEN İHANET GÖREVİNİ YERİNE GETİRDİN JOLELİ TOPÇU..GRAM FAYDAN OLMADI BİLEREK KART GÖRDÜN BİLEREK OYNAMADIN.İNŞALLAH GİTTİGİN YERDE REZİL OLURSUN

  6
  4
 11. Ben varsa hakkım helal etmiyorum denk getirrsemde Bursa’da tepkim ağır olacak sana haberin olsun..Volkan Şen’in aklını almıştım zafer plazada birgün sende denk gelirsin elbet bir yerlerde takım kaptanına bak hala buna sahip çıkıyorlar bizim tarafımızda hey yavrum heyyy

  4
  1
 12. Çok enterasan bir camiayız, düşmanı dışarıda aramaya hiç gerek yok. Taraftarı birbirini sürekli eleştirir, eski yöneticiler mevcut yönetimin başarısız olması için elinden geleni yapar ya da hiç bir şekilde destek vermez, çok övündüğümüz altyapımızdan çıkabilenler çeşitli entrikalarla takımı yüzüstü bırakır giderler. Giden ya da gönderilen oyuncularla ilgili problemin kaynağı büyük oranda yönetimsel hatalar olmakla birlikte oyuncuda da karakter zaafiyeti varsa iş zaten bitmiştir. Kimileri, giden oyuncuların taraftarların protestoları yüzünden gittiklerini iddia ediyorlar. Kapasitesini ortaya koymayan, mücadele etmeyen, formasını terletmeyen her oyuncu her takımda protesto edilir ve bu hiçbir şekilde gitme sebebi olamaz buna da kimse inanmaz! Nasıl profesyonel sözleşme imzalıyorsan, sahada da profesyonel olacaksın, sonraki maçta kapasiten sınırlı bile olsa koşup mücadele ettiğini gören aynı taraftar seni bağrına basacaktır.. Bursasporumda formanın hakkını vererek oynayan, mücadele eden oyuncuları bu taraftar hep alkışlamıştır sahiplenmiştir bunda sonra da böyle olacaktır.. oynamak istemeyen mücadele etmeyen oyuncular beraber seyircilerini de yanına alıp hiç tepki ve protestonun olmadığı beğendikleri istedikleri kulüplere gidebilirler…hayırlı işler…

 13. Emirhan bu kafayla ne olur bilmiyorum ama sana abi tavsiyesi olarak çalışmadan bi ….şey olmuyor. gönül isterdi Bursaspor’un bir evladı olarak kulübün efsanelerinden ol, başarmadan gitme… Seviyoruz seni

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu