Emirhan Aydoğan “Bursaspor’un çıkarına göre hareket edeceğim”

Bursaspor'da sergilediği performansla transferin gözdesi haline gelen Emirhan Aydoğan sessizliğini bozdu ve geleceği hakkında ilk kez B Gazete'ye çok özel açıklamalarda bulundu.

Bursaspor‘da sergilediği performansla transferin gözdesi haline gelen Emirhan Aydoğan sessizliğini bozdu ve geleceği hakkında ilk kez B Gazete’ye çok özel açıklamalarda bulundu.

Bursaspor‘un menfaatlerini düşünüyorum

Osman Korkmaz ile yaptığı tele-röportajda önemli ifadeler kullanan 23 yaşındaki başarılı orta saha oyuncusu Emirhan Aydoğan şunları söyledi:

Her gün bür haberi çıkıyor. Bir süredir tatildeyim. Pazartesi günü Bursa‘ya dönmeyi planlıyorum. Neler olur veya yaşanır inanın bilmiyorum. Bursaspor‘un menfaatlerini düşünüyorum ve bu yönde hareket edeceğim.’

5 Yorum Onay bekleyen 8 yorum var

  1. Takımın gelecek sene kurulacak kadrosunda bence en degismez oyuncusu olacaktır. İnsallah bir yere transferi olmaz. Çünkü takım onun üzerinden kurulacak gibi

    34

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu