Emir Adanur “Futbolu ona teslim etmeyeceğiz!”

Emin Adanur bugün Ekrem Pamuk'un yaptığı açıklamaların ardından sosyal medyadan bir paylaşımda bulundu.

Bugün başkan adayımız Ekrem Pamuk, Giray Bulak ismini açıkladı. Biz Giray Bulak‘ı teknik direktör olarak düşünmüyoruz. Futbolu sadece ona teslim etmek gibi de bir düşüncemiz de yok. Biz Giray Hoca‘nın futbol dünyasındaki tecrübesinden nasıl yararlanırız, onu masaya yatırdık.

Onun Bursa‘daki değil daha çok ulusal bazdaki gözümüz olmasını düşünüyoruz. Bizim futbolu teslim edeceğimiz yapı herkesin, her Bursasporlunun kabul edeceği bir yapı. Mustafa Er teknik direktörümüz.

Yıllardır şehrimizi dışarıda  başarıyla temsil eden ve şuan Bodrum Belediyespor‘da yaptıkları ile dikkat çeken Bursalı Tahsin Tam  yine yararlanmak istediğimiz isimlerden biri. Faruk Korkmaz, alt yapı için düşündüğümüz bir teknik adam.

Bursaspor‘a yıllarını vermiş Eser Kardeşler ve Ali Aköz gibi hocalarımızın deneyimlerinden faydalanmak istiyoruz. Federasyonda, MHK‘de nasıl güçlü oluruz bunu da düşünüyoruz. Bugüne kadar hiçbir şeye ses çıkaramayan başkanlar yüzünden Bursaspor bu halde. Biz öyle olmayacağız.

 

42 Yorum Onay bekleyen yorum yok

   1. @Emre yorumuna yanıt olarak

    Başkan adayı olabilmek için Kulübe üye olduktan sonra en az üç yıl geçmesi gerekiyor. Muhtemelen kulübe üye olalı henüz üç yıl olmadi

    7
    3
  1. @Selim2 yorumuna yanıt olarak

   Adil Çenkicilerin neyi vardı futbolcularla abi kardeş gibiydi.. Ve takım çok seviyordu.. Boşuna para vermeyin ona verceniz parayla iyi bir kaleci veya santrofor alın..

   39
   4
 1. Arkadaş Bırakın Artık Eleştirmeyi, Emin ADANUR Çıkmış Ben Adayım Der Eleştiri , Hedef Koyar Eleştiri, Doğru Veya Yanlış Sportif Direktör Der Eleştiri, 40 Milyon Koyacağım Der Eleştiri, 4 Transfer Der Eleştiri,Alt Yapı İçin Yapılanma Der Eleştiri, Kamp Yeri Der Yine Eleştiri, Yetmedi Eleştiri Olsun Diye Yine Eleştiri…Arkadaşlar Çok Bilmişler Siz Başkan Olun, Forma Almayan, Hatıra Kombinesi Almayan Açıkcası Kulübe Hiç Bir Faydası Olmayan Arkadaşlar Bırakın Artık Bu İşleri. Ya Destek Verin Yada Uzak Durun.

  64
  30
  1. @Çelik yorumuna yanıt olarak

   Aynen ya sanki aday var başka adam bu ekonomik sıkıntıda takıma sahip çıkmış hala vik vik bu ne boşver emin başkan kulağını tıka doğru yoldasin süper lig sözü vermiş birde eee daha ne millet adama destek olalım ya bu zorlu bravo emin adanur

   11
   6
  1. @!!! yorumuna yanıt olarak

   Ben olsam Mustafa Er’i kovup, teknik direktörlüğe de Hüseyin Kalpar veya Sakıp Özberk’i getiririm. En kötü ihtimal Yücel İldiz’i alır noolcaksa olsun derim. Projeye bak. Bütün Türkiye ağzıyla falan gülmez.

   2
   5
   1. @Pisiko yorumuna yanıt olarak

    Başbakan sen olursun yeter düşün artık Bursaspor’un yakasından çorbacılar ya destek verin veya otur oturduğunuz yerde

    1
    1
 2. Bu adam bursaspor falan ortada bırakmayacak gibi . Bi isim açıkladılar tepkiler yağınca dönmeye başladılar. Bi iş var bunda. Başımıza kim gelirse gelsin mevcut yönetim gitsin kafasında olmaya başladık biraz

  21
  2
  1. @Akcalarlı yorumuna yanıt olarak

   Kesinlikle katılıyorum. Tek aday diye doğru olacak bişey yok. Sorgulamak araştırmak yorumlamak önemli. Ne sessizce kabul etmeli, ne eleştirip yerin dibine sokmalı. Ama açıklamalar pek tutarlı gelmiyor bana da. Ha ne olur, biraz da bunlar yer kulüp kapanır.

   4
   1
 3. Hacı sen de futbol aklı sıfır sen bu işi kıvıramazsın. Geberik topçuyu geçtik geberik yönetici ile de uğraşacaz sanki. Sen Giray Bulak diyorsan senin yapacağın futbolcu transferi bu takımı net batırır. Bursaspor taraftarı 30 yaş üstü bir adamı takımda görmek istemiyor gelecekseniz de ona göre transfer yapın.
  Sor bakalım Giray Bulak denen adama Portekiz’in Rio Ave takımının defansı Santos’u biliyor mu ? Transferin birini size söyledim gidin alın 5 kuruş da istemiyorum.

  21
  7
  1. @Şemsettin yorumuna yanıt olarak

   Ben anlamıyorum hani koskoca bursa şehri ya emir adanura bu kadar sallıyorlar hani neredeler kime sallayacagini bilmeyen cahil sürüsü dolu burası adam 40 milyon diyor varmı bunu veren biri eleştirenler size diyorum battık heyy battık neyin eleştirisi bu sadece kendini bilgili gibi göstermek isteyen beyinler cebinde kaç para var bugüne kadar hayatta ne başarın varda bu adamın yalancı olduğuna inanıyorsunuz neyi çalacak bunlar aloooo çalacak ne kalmış kulüpte futbolcular varmış satılıp gidilecek yazanlar olmuş eğer başkan bulamazsan hepsi gidecek bilginiz olsun satmaya zamaniniz olmayacak biz ne bursa çocukları gördük omuzlarda taşıdık hangisi vefalı çıktı çok akıl verenler çıkın aday olun yada bir adayınız varsa çıkarın kongreye adam çıktı bak sizde çıkarın

   7
   8
 4. Bursaspor’u alacakları için MAHKEMEYE veren, Dairelerinizi satan emlakçı Ali Aköz’ün yanına inşaatlarınızdaki ustabaşıyıda altyapı tesis muduru yapın süper olur

  16
  3
 5. Klasik taraftarımız başladı yine istemeyiz demeye kampanya var yok katılmam forma al yok almam maça gel yok gelmem yorum yapmaya gelince herkesin fikri var arkadaşlar elimizde 3 kuruş para yok bize en düşük maliyete en yüksek katlı vericek adam lazım para olsa zaten vitrindeki adamları çekersin yanına malesef gerçek eski taraftarımız kalmadı akıllı düşünen kimse yok kamat a methiyeler düzen taraftarlar da burda biz istifaya davet ederken helal başkan bravo başkan yazanları gördük 1 davaya gitti diye kahraman oldu -şimdi adam bitik kulübe risk alıp giriyo bizim yapacağımız tek şey destek olmak adam daha koltuğa oturmadan yazılanlara bak adam 40 lira para vermez 40 milyon koycam diyen adama 90 milyonluk akıl verir ama bize mübah malesef zaten şu dünya da takımına bizim kadar zarar veren kimse yoktur Allah tan maçlar seyircisiz de şu gençler ıslıklanmadı eğer taraftar olsaydı şimdi 2. Ligdeydik kimse kusura bakmasın

  15
  16
  1. @Hoca yorumuna yanıt olarak

   Kötü yorumlar ne kadar yanlışsa, sorgusuz sualsiz kabullenmekte yanlış. Ben şahsen kulübe giray bulal gibi bitmiş adamları getirecek vizyona sahip insanları kulüpte istemem. Taraftar olarak herkesin bunu söyleme hakkı vardır. Başka aday çıkmayıp gelirlerse de yapacak bişey yok.

   3
   1
 6. Bu isimlerle ilgili yorumlara baktığımda şunu fark ettim. Taraftarın dili yanmış yoğurdu üfleyerek yemeye çalışıyor. Artık bir hata daha istemiyor kimse ve başkanı hocayı geçtim onların ekiplerinde bile tamamen istediği isimlerin olmasını istiyor herkes.

  9
  1
 7. Kimse boş konuşmasın milyonluk adama da vizyonsuz demek için ilk önce ondan zengin olman lazım yoksa tavşan dağa sürtmüş misali

  8
  14
 8. Giray bulak ne alaka onun ulusal anlamda ne ağırlığı varmış anlatında bilelim daha başa gelmeden saçmalamaya başladınız siz gidin önce adam akıllı transferler yapın öyle 3 4 oyuncuyla olacak iş değil haberiniz var herhalde yukarıdan 4 takım geliyor bunların yabancı futbolcularının çoğunun sözleşmeleri devam ediyor seneye zor olacak işi sağlama alın ilk 2 ye girmemiz lazım…

  8
  3
 9. Ohooo daha şimdiden böyle olacaksa vay Bursasporuma. önce giray bulak sportif olacak de. ardından camiadan tepki gelince, aslında biz ona futbolu teslim etmeyeceğiz de. dün söylediğini bugün değiştirenler nedeniyle bu hallerdeyiz zaten. hadi kardeşim hadi. reklamını da yaptın iyi kötü. bak işine gücüne.

  8
  1
 10. Sportif direktör Mustafa Gönden ve Teknik direktör Mustafa Er hem maliyet hem de performans açısından en uygun isimler olurlar. Kadronun yapı taşları Canberk-İsmail Çokçalış- Onur-Taha-B.Altıparmak-Emirhan-B.Kapacak korunmalı, bunların yanına alınacak 3 yabancı 3 yerli oyuncularla zirveyi kovalarız inşallah. Fakat gelen oyuncuların profesyonelliği çok iyi olmalı Seleznov gibi gevşekler değil Sakho gibi Rodollega gibi profesyonel işini seven oyuncular bulunmalı.

  6
  2
 11. Sayın aday.
  Bursaspor a hizmet etmek ve iyi yerlere getirebilmek adına girdiğiniz bu yol zor ve meşakkatli bir yoldur.
  Daha işin başında bu farklı açıklamalar ile biliniz ki çok eleştiri alabilirsiniz.
  Bu yüzden lütfen bu konulara dikkat edin.
  Taraftarın size destek olabilmesi için net olmanız gerekiyor.
  Öncelikle de adaylık konusunu doğru bir şekilde açıklayıp kafa karışıklıklarını bertaraf etmelisiniz.
  Kafalarda soru işareti oluşması gayet doğal.
  Lütfen çıkın ve herkese bu durumları tam anlamı ile anlatın.
  Siz farklı diğer kişi farklı konuşunca karmaşa oluyor.
  Başarılar sayın aday.
  Biliniz ki biz taraftarlar için kişiler önemlidir.
  Seçilirseniz her katkınız için şimdiden teşekkürler.
  Unutmayalım ki bursaspor taraftarı başarılı olan kişileri baştacı yapar.
  Söze bakmaz icraata bakar.
  Aynı rahmetli başkanın dediği gibi.
  Tabela önemli.

  4
  1
 12. adamın söyledikleri gayet mantıklı ha siz şenol güneşimi bekliyodunuz faruk korkmaz alt yapıya bence iyi mustafa er hoca iyi giray bulak hocadeğil sportif direktör giray hocaya sallayanlar giray hocadan fazlalıklarımı varki tırıvırı yapıyor adam yola cıkmış taşın altına elini koymuş sahip çıkıyor sevineceğimize adama sallıyoruz ayıp kardeşim varmı daha iyisi yok bakınişinize bu takım sizin gibi kimseyi beyenmeyenler yüzünden bu hale geldi mustafa er varsa işin içinde bu iş olur faruk korkmaz varsa bunlar bildiğimiz insanlar güvendiğimiz insanlar daha ne olsun adam sizeme soracak her attığı adıma ne gerek var ozaman ona sen gel başkan ol

  1
  7
 13. Cenkçilersiz bursaspormu olur en azından birini bi yere yerleştireydiniz sayın başkan oldumu şimdi birisi birisi kapağı atamazsa setbaşı köprüsünden atlarlar sizde rezil olursunuz :)))))

 14. Ekrem Pamuk nilüfer belediyesi nikah salonlarını işletiyor . Büyük ihtimal ile Nilüfer belediye başkanı ve Mustafa Bozbey yollunu açmıştır.Eskiden Mudanya yolunda restorantı vardı . Belediye başkan adayı oldu Nilüferden . Cem uzan in eski nilüfer ilce başkanı . Sonuç = Bozbey arkasında olursa belki olur ama bu sefer başka kesimden tepki alır. Zaten Ekrem Pamuk ta para da bizim takımı kurtarmaya yeticek para yoktur . Acaba Mustafa Bozbey ‘in arası Faruk Çelik ile iyi ikisi öne çıkarmış olabilir. Emin Adanur içinde Faruk çelik dedikoduları var. Bozbey,Çelik ve Adanur ‘un ortak noktası İnşaat sektöründe olmaları 😉 Yakında herşey Yönetim listesinden belli olur .

 15. Emin ADANUR Bursasporu takip etmediğin,futboldan anlamadığın o kadar belli ki!
  Giray BULAK kim?Ne başarısı var?
  Bu yoklukta Mustafa ER’in başaramadığı neyi başaracak?
  Aklı başında biri bu takımın transfer tahtasının açılması gerektiğini (bu yaz açılmazsa eksi 6 puan yiyeceğiz),öncelikle defansa daha sonra diğer bölgelere max. 5 tecrübeli ve fiyat performans oranı iyi oyuncu alınması ve futbolcuların kafasında para problemi olmaması gerektiğini bilir.
  İnşallah ben yanılırım ama senin reklam için BURSASPOR’u kullandığını hissediyorum.
  Aslında çare belli Levent KIZIL!!!
  Ama bizim Muhteşem!Süper! taraftarımız 2005 de Lig A da şampiyon yapmış adamı ana avrat küfrederek uğurladı.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu