Emin Adanur’un özel ziyaretçisi Kaan Kayalı

Bursaspor camiasının yakından tanıdığı ve yeşil beyazlı renklere olan sevgisiyle bilinen Kaan Kayalı, Emin Adanur'u ziyaret etti.

Bursaspor‘da yaklaşan kongre öncesi çalışmalarına devam eden Emin Adanur‘un bugün çok özel bir misafiri vardı. Bursaspor camiasının yakından tanıdığı ve yeşil-beyazlı renklere olan sevgisiyle bilinen Kaan Kayalı, Adanur’a başarılar diledi.

Adanur‘u sorularıyla terleten Kayalı, Bursaspor’u Süper Lig‘de görmek istediğini ifade etti.

12 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Pisi-kopat yorumuna yanıt olarak

   Yıllardır genç ve dinamik başkan gelmesini bekliyordum, belki bu isim Murat Yanıklar olabilirmi diye düşünüyordum, fakat o bu cesareti gösteremedi. İnşallah Emin Adanur bu seçimi kazanır,genç ve dinamik bir başkanımız olur.

   35
   4
 1. Hem başkan gibi. Hem taraftar gibi. Hem de taraftar larla iç içe. Taraftar ı dinleyen sorunları çözüm leri konuşan bir başkan istiyoruz. İnanın sorunların üstesinden yönetim takım ve taraftarlar la hep beraber geliriz. ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN.

  34
  5
  1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   Açıklamalarını takip ediyorum kesinlikle futbol bilgisi olan bir adam, biliyorsunuz futbolu bilmeyen adamlar tarafından yönetildik çok defa

 2. Herkese karsı gulen yuzlu Emin kardesim insallah baskan secilirsin.
  5 senedir aglayan gozlerimizi sevindirirsin.

  5
  1
 3. Diğer 2 adayı görünce açık farkla Emin Adanurun seçilmesi gerekiyor..
  Ama beni korkutan şey ise yeni 1060 vakası..
  Kongre üyelerimiz oyunu satmaz, inşallah böyle birşey olmaz..
  Bursasporumuz da yok olmaz..

  4
  2
 4. Bu 1060 grubu emin adanurla pazarlık yapıyormuş diye duyumlar var, Böyle bişey gerçekten varmı bilen varsa lütfen söylesin.Biz istediğimizi seçtiririz karşılığında şunları yaparsan diye

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu