Emin Adanur’un listesi belli oldu!

Bursaspor başkan adaylarından Hayrettin Gülgüler'in kongredeki divan kurulu aday listesi belli oldu.

5 Haziran’da olağan genel kurula gitmeye hazırlanan Bursaspor’da başkan adaylarından Emin Adanur‘un listesinden Başkan adayı olarak gösterilen  Hayrettin Gülgüler‘in kongredeki divan kurulu aday listesi belli oldu.

Gülgüler verdiği dilekçede “Divan Kurulu Başkanlığımız tarafından; 5 Haziran 2021 Cumartesi günü saat 14:00’de Bursa Büyükşehir Belediye Stadı‘nda gerçekleşecek Bursaspor Kulübü Derneği Olağan Seçimli Genel Kurulu‘nda, Genel Kurulu Divanının aşağıdaki isimlerden oluşmasını Genel Kurulumuza önermekteyiz.” ifadelerini kullandı.

Gülgüler‘in sunduğu listede şu isimler yer alıyor; Genel Kurul Divan Başkanı Emre Akçil, Başkan Vekili Mustafa Ersel Oytul, Yazman Üye Cem Başdar ve Yazman Üye İbrahim Alagöz.

16 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Hayırlı uğurlu olsun. Yalnız ALLAH AŞKINA şu borç batağından bir an önce kurtulalım. Yok elektrik borcu imiş. Eski futbolcu ların alacağı imiş. Bunlar canımızı çok yakıyor. Bir an önce transfer tahtasını açıp bir üst lige çıkmaktır. 3.sezondur başımız önde geziyor yeter artık. YETER.

  53
  9
  1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   Kamat’ın videosunu Bursaspor’un taraftarı seyretmesi lazım-
   1. Bursaspor’a TFF’den gelen 18 Milyon TL Direk Banka faizine gitmiş birde üstüne 800 Bin TL Borç eklenmiş!
   2. Eski yönetimler yöneticilere borç 169 Milyon TL’miş önüne gelen Çek yazdırmış kendilerine!
   3. Artı Mestan ve Ay Borçları çekleri vs buna dahilmi anlamadım ama onlarda sadece Bursaspor’dan Çek alıp yatırmışlar karşılıksız olacağını bildikleri halde.
   4.Stadyum natamam’ış yani Migros bile Natamam yere girmesi mümkün değil- isim satması hikaye yani Eda’nın Rüyası tam o rüya!
   Bence ne Acarhoroz nede acemi Adanur bu işi çevirebilecek kapasite ve öyle bankalara Kamat gibi Futbolculara Bursaspor’un hesabına girmeden para aktarabileceklerini düşünemiyorum, yani bu iş Şirketleşmekten geçer bütün adaylar birleşip bu seçimde Bursaspor’un şirketleşmesini sağlaması lazım ve o 169 Milyon TL çek yazan yönetimler Yöneticiler ile tek tek konuşup bunu Bursaspor’a Kamat’ın dediği gibi bağış etmelerini sağlamak lazım sonra Ali Ay ve Mesut Mestan ile gerekirse devletin başına gidip bu borcu 120 Milyon TL galiba bağışlamalarını rica etmek lazım yok bu kulüp yönetim ve yönetimlerin kendilerine yazdıkları yüzden batacak bu kadar açık eğer balon çek faturalar temizlenmezse!

   13
   3
 2. Cumartesi günü insallah Hayrettin Gülgeler Emin Adanur secilir..
  Yoksa Camiamiz yeni 1060 durumunu kaldiramaz..
  Lütfen Bursasporumuz kalsin, yok olmasin.

  12
  2
 3. Öyle yada böyle, Yazıcıdan sona göreve gelen başkanlar arasında fark yaratma potansiyeline en fazla sahip olan isimdir bu genç kardeş. Siyasetin bataklığına saplanmış kokuşmuş leş kargalarından olmayacağını umuyorum.

  11
  2
 4. Çok ama çok önemli kongre, genç dinamik tek vaadleri olan ve bu vaadler gerçekçi olan Başkan adayı adanuru desteklemek gerek, diğer 2 aday malum, oy atacaklar lütfen gerekeni yapsınlar iki kez düşünsünler oy atarken, yoksa sonu hüsran…

  9
  2
 5. 100 bin kişi kulübe 6 bin TL bağışlasa, bu para 600 milyon yapıyor. Yani bu 600 milyon öyle bi para. Yani kolay kolay ödenecek para değil. Yahu 1 milyon kişi 600 TL bağışlasa da 600 milyon yapıyor. Varmıdır Bursada, Bursaspor a 600 TL bağış yapacak 1 milyon kişi

  1. @Perihan Korkmaz yorumuna yanıt olarak

   süper lige çıkıldığında gençlerden 2 3 oyuncu satılırsa önemli kaynaklar edilebilir zamanında 20 30 milyon euroluk oyuncu satıldığı sezonda oldu ama paraları çarçur ettiler belediye bir kısmını ödeyebilir devlet ziraat bankası el atar ama önce bir ışık görünmesi lazım

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu