Emin Adanur’dan yeni hamle

Daha önce kulüpten alacağı miktarın yarısını hibe eden Bursaspor eski Yönetim Lideri Emin Adanur, miktarın kalan yarısıyla ilgili kulübe fayda sağlayacak bir girişimde bulundu.

Geçtiğimiz günlerde Bursaspor’dan alacağı olan 33 milyon TL’nin 16,5 milyon TL’sini hibe ederek camiadaki yardım kampanyasını ateşleyen ve olumlu bir hava yaratan önceki dönem Yönetim Lideri ve iş insanı Emin Adanur, kalan alacağı ile ilgili kulübün faydasına olacak girişimlerde bulunuyor.

Emin Adanur, kalan 16,5 milyon TL için reklam anlaşmaları yapıp bu yükü kulübün üzerinden alacağını söyledi.

Stad isim hakkı, loca vs gibi konular için Adanur döneminde yönetim kurulu üyeliği yapan Hasan Gürler’in konuyla alakalı yapılacak girişimleri yönetim ile görüştüğü belirtildi.

32 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. ALİ Ay denilen şahsa kulübü batırıp düşürmesine ses çıkarılmadı,kötü yönetmesine rağmen defalarca kongre kazandı. Emin Adanura ise yarım sezon tahammül edilmedi. Bence Bursaspor camiası Adanura haksızlık yaptı. Soruyorum hani Ali Ay nerede??.

  277
  39
  1. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   Sevgili Bursaspor’lular biz yapılan hataları çok çabuk unutuyoruz bakın yok AA dan EA daha iyi yok şöyle yok böyle bu kulüp u RA ve onun etkisi ile seçilen EK RB ve AA ile batma seviyesine getirilip MM EK ED ile de final yapılmıştır hepsi birbirinden çok suçludur ayrıca şimdide herkesim şunu soyluyor yok kulüp te şu futbolcularin şu menejerlik şirketi olanlar oynuyormuş yok şöyle yok böyle vede bir çok kesim gözünü şu an 14-16 yaş grubu gerçekten iyi yetenekli bir jenarasyon varmış buna göz dikmiş bakın bir camia bu derece artık çıkar menfeat içersinde ise yok senin oyuncunun yok benim oyuncum daha iyi dedikoduları da almış yürümüş ise futbol bitiyor neden yabancı hem menekşeler den indirme herşey söyleniyor yazık hey millet Bursa da tuz dahi kokmuş yazıklar olsun bize

   10
   7
  2. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   çoook haklısın onu istifaya çagırıp baskı kuran taraftar baskanlarına söyle sonrada ortadan kayboldular kafalarını kuma gömdüler yahu son macta 14 bin tl ceza yedik nerde baskanlar stadtan cıkaramadılarmı? öyle basın acıklamalarına bu taraftarın karnı tok artık inandırıcılıgını kaybettiler iş bu kişiler danuru istifa ettirdiler arkalarında kimler var yada yok bilmiyorum ama sabretmedik ali ayda kongre üyeleri SUÇLU VEBALLİ

   13
  3. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   Ali ay başkanlığı bırakır bırakmaz emin Adanur gibi alacaklarına temlik koydurmadı hala da temlik falan koydurmuyor fedarasyona gitmiyor alacağı için Bursaspor süper lige çıkana kadarda alacağımı istemiyorum diyor emin adanurun yanlış transferlerden Bursaspora verdiği zarar 300 trilyon aldığı çöpler nerede şu an hiç bir kulüpte oynamıyorlar milyon dolarlar verdiği matavs bile kulüp bulamıyor yıllardır millet Ali aya küfür ediyor bırakta emin adanur da alsın payını

   16
   12
   1. @Siptar yorumuna yanıt olarak

    Borcu Euro bağlarsan temlik koymaya gerek varmı Ali Ay durduğu yerde fabrikasında kur artışından kazandığı parayı kazanabilir miydi Euro 19 liraya dayandı hala bu kişiyi savunuyor sunuz, nerede kız voleybol takımı, nerede yeşil Bursa, Bursaspor basketbol Sezer başkan olmasaydı oda yok olacaktı.

  4. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   Bu uyanık Muş lu , önce üç oyuncuyu satıp 29 + 3 = 32 milyon lira Çeki alıp kulübü en zor zamanında beş kuruşsuz bıraktı . Sonra çaldığı 32 milyon lirayı bir şekilde bir sene sonra % 186 enflasyonu da göz önüne alırsak geçen seneki parayla 12 milyon lira eder , 12 milyon lira ile bir de kendinin reklâmını yaparak geri vermeye kalkıyor .
   Bizim câmiâda ne kadar saf ki bu üçkağıtçı adamı neredeyse millî kahraman yapacak . Biz bu kafayla daha çok düzülürüz .

   20
   38
   1. @ARKAN yorumuna yanıt olarak

    Dediklerin doğru kardeşim.. bütün başkanlar benzer şeyler yaptı ve kulubü soyarak gitti..
    sonuca dönersek şimdi bu adam yasal olarak 16 milyon tl klupten alabilirdi ve bunu bağış yaptı dimi.. diğer başkanların hiçbiri buşekilde bir bağış yaptımı? Hayır? Bir olumlu hamle yaptımı hayır 👍 devamına bakarsak yasalmolarak geri kalan miktarıda klupten tahsil edebilir ama onuda reklam anlaşmalarını biz üstlenelim 1 liralık reklama 3 lira ödettireyim bursasporun kasasından para cıkmasın yük olmayayaım diyor.. ki şuanda 2. Ligdeyiz reklam verecek adamı bulmakta cok zor tv de bile maçlar yayınlanmıyor sen hesap et bunları..
    ☺️☺️☺️ yiğidi öldürelimde birazda hakkını verelim ..

    2
    1
    1. @Bursa sporlu yorumuna yanıt olarak

     33+33=66 mılyon eder hıc borc odememıs transferı yapıp kapora vermıs. Oylece borc kulube kaımıs.66 mılyonun hesabını vermemıs lbra olmamıs herhangı. bır ıslem yapmamıs bu paranın ıspatı nerede tı vermıstır alacak ero plmus. Hala kulube reklam alıp kara gecıcek.bunun yonetımde ortakları var. Yazıklar olsun.

  5. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   Çünkü Teksas denen corbacilar,belediyenin paralı askerleri.Emin adanur ise göreve gelmeden önce üstü kapalı olarak belediyeye ters bir yapı güttü.Bundan kaynaklı da ömrü kısa oldu.Emin adanur a iyi veya kötü bir yorum yapmıyorum.Ancak bu takım tecrübe konusunda İbrahim yazıcı gibi çok büyük bir başkan gördü.İbrahim yazıcı şampiyonlukta bile Recep Maltepeye izin vermedi.Akilli adamdı.Ben de belediyeyi ve corbacilarini günahım kadar sevmiyorum ancak ne yazık ki onlar da bu şehrin dinamiği ve emin adanur erken öten horoz oldu.Yazici gibi görünmez duvarlar oremedi akapeye.

   22
   1
  6. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   bu adama küfür edenler acaba yüzleri kızarıyor mu bedavaci corbacilar belediye ‘nin eteğine saklanmaya devam edin ama bu taraftar sizi unutmayacak

   27
   7
 2. Ulan hala haksizlik diyorsunuz falan diyorsunuz bırakın bu işleri babasının parasını mı bırakıyor sanki çaldığı paralarla geliyor kendi reklamini yapiyor sömürdü kulübü hala haksizliktan bahsediyorsunuz

  34
  75
  1. @Dikkaldırımlı yorumuna yanıt olarak

   Sanki kulüpte para vardı da çaldı kulüpte ne arar 33 milyon TL adam geldiğinde takim otobüsün bile hacizdeydi elektirgin dogalgazin kesikti kulüpte çalışan aşçı bile maas almıyordu maça çıkmaya forma bile vermiyordu markalar kulüpte ne para vardı da neyi çalacak emin adanur

   35
   5
 3. Yapılan başarısız transferler ortada, hocayı ilk haftadan gönderme ortada, kulübün borçlanma durumu ortada, küme düşme ortada, şirin gözükme çabaları ortada..
  ergünkentten daire mi verdiler hayırdır 😉

  26
  45
  1. @KaraMustafa yorumuna yanıt olarak

   Sevgili Bursaspor’lular rahmetli yazıcıdan sonra gelen tüm yönetimler birbirinin türevi gibi geçmişte yapılan yanlışları hep birbirinin üzerini örten vede daha nasıl yavaş yavaş Bursaspor u bitiririz derdindeymisler gibi bir camida şu 12 yılda hep mi gereyi gider her gelen bu kadar kötü ise bu şehrin bu camianın içi gecmis kimse kimse yi beğenmiyor her yapılanın altında birşeyler aranıyor herkes mi çıkarcı herkes mi yalancı inan bitkinlik kapak tadı veriyor şimdi siyaset böyle deyip ucuz siyasetcilik yapmayalım madem a partisi bunu yaptı peki b partsindekiler ne yaptı derler şehir ettiler laf salatası yapıldı bosverin bu camia küçüldükçe daha da herşey cirkinlesiyor

   1. @Eski Teksas yorumuna yanıt olarak

    Kardeşim yönetimler bişey yapmadı tamam ama taraftarlardada var. Takım diyarbakırda amed deplasmanından gelmiş destek olup takımı toplamak varken yuhlamak nedir?

 4. yardım eden teşekkür alır.
  bu adamı ve çevresini kulübe yaklaştırmayalım…
  alı ay, mestan dahil
  tamamı yardım edebilir…

  18
  6
  1. @Mehmet yorumuna yanıt olarak

   Bursa sporu bu hallere getiren belediye yalakalığı yapam türübün liderleri ve (alinur aktaş)başarısını istemediler devamlı köstek olup ortalığı karıştırdılar .. koca Bursa’nın belediye başkanı nerde neden bu durumdan çıkarmıyor takımı.

   2
   1
 5. önceki sezon playofflardan dönen türkiyenin en genç takımı olan bursasporu alıp 1-2 transfer yetecekken transfer tahtasını açıp veteranlar kulübüne çeviren bunu yaparken menejer komisyonlarıyla vb sakalını alan sonrada istifa edip giderken önceki sene takıma en çok fayda veren 3 genci trabzona satıp ilk kendi alacağım diye paraya haciz koyan adamdır Emin Adanur hala savunuyorsanız hiç ders almamışsınız Yazıcı sonrası gelen herkes borç bırakarak gitti ama hiç birirsi Adanur kadar aç değildi bunları görmeyip aynen devam ettikçe bursaspor taraftarı akıllanmadıkça hiç bişey değişmez biz kapatıp kulubü gideriz bu gidişle

  1
  1
 6. İnanmayın Emin’e. Alacağına karşılık kulübün en değerli reklam mecrası olan stat içi ışıklı panoların reklam haklarını istiyor. Bu alanlarda 4 saniyelik reklam kuşağı geçti mi bilşmem kaç bin dolar yazıyor. Düşünün, 90 dakika ve her iki yarının uzatmalarıyla birlikte her maç için 100 dakikalık, yani en az 500 reklam alacak. Bir maçtaçıkaracak o bağışladığı 16 buçuğu. Uyanık ol yöneyim. Bu herifin yeni bir tuzağına daha düşme. Bu haberi okuyan da yeni reklam anlaşmaları yapalım derken Emin’in reklam vereceğini falan sanıp onu alkışlıyor. Sakallı şeytan. Gene dikecek kulübün anasını.Ah ulan Levent Kızıl. Bi gelse de şu Muşlu’ya bi hesap sorsa, iki tokatta yerle bir etse. Güçse güç, paraysa para amk.

  1
  2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu