Emin Adanur’dan Volkan Şen açıklaması

Bursaspor yönetiminin lideri Emin Adanur, Volkan Şen ile açıklamalarda bulundu.

Bursaspor yönetiminin lideri Emin Adanur, sosyal medya hesabından soruları yanıtladı.

Bursaspor Kongre Üyesi Ali Osman Dönmez‘in Volkan Şen ile ilgili sorduğu soruya yanıt veren Adanur,Ali kardeşim, Volkanı teknik ekip istedi mi? Sen, ben ya da 100lerce insan istedi diye alalım mı Volkan‘ı? Sana göre, bana göre ya da bir başkasına göre çok iyi ama önemli olan teknik ekibin istemesi değil mi?” dedi.

57 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Halil1963 yorumuna yanıt olarak

   Aldıgın adamlar biri beş para etmez ekibin demek valeyboldan anlıyor bu ne ya Bos Bos kosuyorlar gol atacak adam yok bu çocuk volkan boşta başarılı olur sen işine bak adam alacam dedi gururunmu kırıldı

  2. @Halil1963 yorumuna yanıt olarak

   İlkeli olmak daha doğrusu degilmi.onun bunun istemesi bahanesine sığınarak bu teknik heyet de olabilir.Ama Bu şehir ve takımının bir hafızası var.saha içi saha dışı olay diyerek basite indirgemek ne senin ne de teknik heyetin haddine değildir.

  3. @Halil1963 yorumuna yanıt olarak

   ART NİYETLE YÖNETİCİLİK YAPIYORSUN, TAKIMIN UYUMUNU ÇALIŞMASINI, KULÜBÜN YAPISINI ART NİYETİNLE BOZDUN. BİR İYİLİK YAP VE İSTİFA ET….. ALİ AY da ART niyetli değildi….. sorarsan….

   20
   131
   1. @ALİ yorumuna yanıt olarak

    Arkadaş bi bırakında insanlar çalışsın.zaten batan gemiyi yüzdürmeye çalışıyor millet.Ali Mesut Recep Erkana gösterilen tolerans Emin e de gösterilsin.gemi batıyor.tahtayı açarım diyen bir tane kodaman çıkmadı şu koca Bursa’da.bu adam çıktı açtı.bırakında millet işini yapsın.

    44
    5
   2. @ALİ yorumuna yanıt olarak

    Senin yazdıklarını uzun zamandır takip ediyorum. BURSASPOR a morinyo gelse. Messi yide alsalar inan sen yine eleştiricek bir şey ler bulursun değilmi. ? Geçen maçta giyilen siyah forma ları eleştiri yapmak için eleştirirsin. Bence sende art niyetinle taraftar lık yapıyorsun. Art niyetinle taraftar lık yaptığın için bu siteden istifa et.

    50
    8
  4. @Halil1963 yorumuna yanıt olarak

   Bu Acarhorozda teknik heyetin belirlediği futbolcuyu kazandırsın.söylesin verebileceği rakamı onu acar horoz karşıladın.

   23
   3
  5. @Halil1963 yorumuna yanıt olarak

   Kesinlikle volkan eski Volkan değil kıçından soluyor oynadığı maçları izleyin ! Yere düştümu 3 dk çoraplarını düzeltmekle, dinlenmekle geçiyor ! 2. lig de çok diri topçular var iyiyim diyeni hallaç pamuğu gibi atarlar !

   38
   18
 1. Volkan Şen teknik olarak katkı sağlar hiç itirazım yok ama kaç dakikalık veya kaç maçlık futbolcudur sorgulanır. Malesef eski istikrarlı ve güçlü günlerinden uzak yoksa bir şekilde eskide olan bitenler şu zor günlerin hatrına sineye çekilebilir büyüklük bunu da gerektirir. Fakat bize istikrarlı futbolcular lazım, sakatlık/kart sorunu olmayan, özel hayatında düzenli ve başarıya gerçekten iştahlı..

  72
  2
  1. @Tosun yorumuna yanıt olarak

   Volkan Şen her teknik direktörün isteyeceği bir oyuncudur.
   Baktın oyun sıkıştı açamıyorsun al 🌋 ‘ı oyuna bir patlasın çöz oyunu.
   Yanardağ misali.
   Girdikten sonra dikine dikine üç sorti yapsın rakip defans allak bullak olur.
   Moralli bir Volkan yirmi dakika da üç patlama ile yeterli olur.
   Bu benim fikrimdir.
   İnanıyorum ki çoğunluk ta böyle düşünüyor.
   Eskilerin üzerine sünger çekmenin zamanı geldi geçti.
   Daha ne yapsın kaç milyon Euro kazandırdı.
   Sayın başkanlar imza atalı bir ay bile olmamış bir oyuncuyu gönderebiliyorsak 16 no lu kentin insanını da bir kararla takıma kazandirabiliriz.
   Hazırda bekliyor.
   Gel Volkan deseniz yarın antrenmanda.
   Gelecekte keşke dememek adına bugün doğru olanı yapalım.
   Kendisine bir şans verelim.
   Çıksın ekranda armayı öpsün ve anlaşalım.
   Bu takımın öyle bir lidere ihtiyacı var.
   Haydi başkanlar kulübün sahibi teknik direktör değil taraftarlardır.
   En kötü bir anket oluşturun.
   Taraftar gelsin derse gelir.

   34
   20
    1. @Li ayrı yorumuna yanıt olarak

     Teşekkürler kardeşim.
     Papazçeşmeli olarak devam edeceğim.
     Doğru olanı benimsemek bize yakışanı olur.
     İyi günler.
     Belirli aralıklarla yayınlanan imla kılavuzları yanlışlık yoksa sanki bu kuralın seksenli yıllarda değiştirildiğini yazıyor.
     Bu konuda eğitimli isen ne zaman değiştiğine dair bilgileri paylaşırsan sevinirim.
     Tabiki ilk zamanlardan itibaren birleşik yazılıyor da olabilir.
     Eğer başından beri ilk yayınlanan kılavuzda da böyle ise hata ben de.
     Eğer öyleyse de öğrenmenin yaşı yoktur diyerek teşekkürlerimi selamlarımı gönderiyorum.

     1. @Papazçeşmeli yorumuna yanıt olarak

      Ben teşekkür ederim abi bu güzel tepkin için. Ne zaman değiştiğine dair bilgim yok ama bitişik yazıldığını biliyorum. Yer mekan isimlerine gelen li lı eki diye bakarsın istersen. Genelde birinin yanlışını söylersen yanlışı olan kişi sinirlenir sanane tepkisi verir. Sen başlıkta da belirttiğim gibi kaliteli bir adammışsın. Bu güzel tepkin için tekrardan teşekkür edip iyi günler dilerim sana papazçeşmeli.

      1. @Kaliteli adam yorumuna yanıt olarak

       Sen uyarı yaptıktan sonra çok inceledim kardeşim ve yaptığın uyarının doğru olduğuna karar verdim.
       Sadece sanırım bizim ilk okul da öğrendiğimiz zamanlarda ayrı gibi olduğunu düşünüyorum.
       Beni yazım hatasından dolayı bilgilendirdiğin için tekrar teşekkür ederim.
       li-lı eki birleşik, de-da eki ayrı.
       İyi günler kardeşim.

 2. bu volkan haberlerini sürekli gündem eden adamların yatacak yeri yok, ulan adam fıçı gibi olmuş volkan bizi süper lige çıkaracak diyorlar hala.

  36
  22
  1. @EKONG yorumuna yanıt olarak

   Bence acarhorozun yönetimle taraftarın arasını açmak için durmadan piyasaya sürdüğü bı isim.. yönetim okadar transfer yaptı bak karşılasaydi ya bitanesini..acarhoroz kendi ismini sürekli duyurma derdinde başkana sahip çıkın kimsenin olmadığı zamanda başkan çıktı geldi bukadar büyük bı yükün altına girdi elbette stres vs olacaktir ben uzun yıllar başkanlık yapacak diye düşünüyorum taraftar bir sezon başarısız oldu diye küfürler yagdirmazsa..uzun vadede bence çok başarılı bı başkan olacaktir

   17
   3
   1. @YaVuzBu yorumuna yanıt olarak

    adanademirin çıkmasında kimlerin payı olduğu belli bence hiç o konulara gimeyelim,Samsunu maçlarda nasıl üst üste hiç ettikleri aşikar,
    volkana gelirsek i.üzülmez diye birini hoca getirldiğindede yazdım çizdim burdan, 2004 senesini bilenler, biraz Bursasporun onur ve şerefini düşünenler getirmezdi zaten, peki çıktık mı bu kadar onurumuzu ayaklar altına almamıza rağmen ,hayır, peki volkan gelsede bu senede çıkamayacağımız kesinmi,yine hayır,
    o vakit bırakalımda bari bize zamanında ihanet edenlerin bir gün bu kapıyı aşındırmasına rağmen,araya onca aracı sokmasına rağmen (ki, bu ısrararın amcınada sorguluyorum kendimce) Bursasporun eşiğinden giremeyeceğini cümle aleme gösterelim . Böylelikle 5-10 yıl sonra ali akman ve onun gibilerde bu eşikten girmeyeceğini iyice anlasınlar. Veya biz volkanı alalım ali akmana da kızmayalım boşuna nasılsa camiyada duruş yok diyerek o da ilk fırsatta atsın kendini buraya. Ben Bursasporumuzu yönetenlerden sadece iyi başkanlık ,iyi transfer,borçsuz Bursaspor beklemiyorum aynı zamanda klübün hafızasına da çok iyi sahip olmalarını bekliyorum. Şuana kadar bu yönetimin, transfer hataları ve iletişimde yalnış anlaşılmaları olmasına rağmen bence bunu iyi yaptığını düşünüyorum, hataalrından da dersler çıkartıklarını görüyorum.İnşallah gelecek adına iyi sonuçlar olacaktır,hayırlısıyla

    11
    8
     1. @YaVuzBu yorumuna yanıt olarak

      Haklısınız kıyaslamamak lazım, ali akman 18 yaşında cahil bir çocuk zor zamanımızda bize yanlış yapmıştır ama onu yönlendiren babası ve malum bize kinli bir amcası vardı. Ben yinede ali akmanın eşigimizden içeri girmesine karşıyım, oysa volkan öylemi sizce, ne yaptığını bilen, yaptıklarının neye maal olacağını hisseden birisi. O yüzden benim nazarımda volkan ali akmanla su götürmez derecede kıyaslanamaz.
      Sevgilisi çağırdı diye amerikaya gitmek isteyen birisini önemli bir maçı olan hiç bir hoca git demez,üstelik jetlak olursun gitme demesine rağmen kaçıp amerikaya giden futbolcuyla hoca tabiki sorunlu olur, kim burda volkan haklı hoca haksız diyebilir ki zaten.
      Bizim hayatımızda gördüğümüz iki tane adam gibi kupa var . Biri lig diğeri Türkiye kupası, bu bahsi geçen arkadaş yıllar sonra ulaşabileceğimiz ve yüz binlerce taraftarımızın görmediği belki oynasa alacağımıza inandığım kupa maçında oy-na-ma-dı,
      bile – isteye oynamadı. O kadar Bursasporluydu da çıkıp alsaydı kupayı ve diyeydi ki; ben şehir için oynadım ama bu hoca burda olduğu için ben gidiyorum ve ben ve ben gibiler hala o maçı hatırlıyor ve içi yanıyor. Siz belki büyük hataları çabuk affediyor olabilirsiniz saygıyla karşılarım ama ben affetmem. Her maçımı statta izlemeye çalışan biriyim eğer gelirse sessizce izlerim, yuhlamam, ıslıklamam, Bursasporlu futbolcuyu sahada isliklayanlardan o an nefret ederim o yüzden sevmesem istemesem de bu futbolcuyu alacak olan baskan ve hocadır karar onlarındır. Ben sadece menfaati BURSASPOR olan birisiyim.

       1. @YaVuzBu yorumuna yanıt olarak

        Hakkımda ki görüşleriniz için çok teşekkür ederim. Ben burada yazıp yorum yapan (sizde dahil) arkadaşların kendilerini tanımasam da iyi niyetinden şüphem yok.Bursasporumuzun menfaati için yazdıklarını hissediyorum, amaçları farklı olanlar zaten kendini de belli ediyor.Tabiki her görüş birbirini destekleyecek diye bir durum yok. Önemli olan birbirimize olan saygımızı ve sevgimizi yitirmemek. Malesef son zamanlarda her şeye sabırsısız, bu durumdan hep beraber kurtulup Bursasporumuzu da kurtaracağız İnşallah. Ben menfaati sadece BURSASPOR olan Büyük taraftarımızı seviyorum,
        Sevgiler saygılar

 3. Bence hoca istemiyor lafı bahane, camiada Volkan dan nefret eden o kadar çok insan var ki.
  Yazık..
  Ne kadar kinci toplum olduk böyle.
  Volkan adam mı öldürdü ?
  Katil mi Volkan ?
  Yada kulübe 12 milyon kazandırması mı size battı ?
  Volkan’ın hataları yanlışları hatta terbiyesizlikleri oldu mu? Evet oldu.
  Peki taraftarımızın Volkan’ın kişilik haklarına saldırıları oldu mu ? Evet oda oldu.
  Affetmek bağışlamak insan olmanın gereği vicdani bir duygudur.
  Eğer bir insan senin canına, namusuna ve malına kast etmemiş ve arada kırgınlıklar oluşmuşsa kucaklaşmak en başta Allah’ın emridir.
  Bakın sevgili renkdaşlarım, bizim mesela bayramlarımız var gerçekten de kırgınlıkları küslükleri bırakır bayramlaşır kucaklaşırız, ne kadar güzel bir duygu düşünebiliyormusunuz?
  Volkan bir birey biz ise Türkiye ye mal olmuş kurumsal futbol kulübü ve büyük bir camiayız.
  Şimdi koskoca bir camia tek bir bireye kin güdebilir mi?
  Hayır asla !
  Kaldı ki Volkan şampiyon kadronun şampiyon bir futbolcusu iken.
  Tribün de bile hemen hemen her maç birbirimize girip bir daha ki maçta kucaklaşan dünyada eşi benzeri bulunmayan taraftar grubu biz değilmiyiz?
  İşte bizi büyük yapan farklı kılan da bu zaten.

  23
  31
   1. @Yeşilbeyaz yorumuna yanıt olarak

    Bence Volkan ŞEN mutlaka alınmalı..Bu takıma katkı sağlayacaktır.. Başkanımızı destekliyoruz..Ama bu konuda yanlış yapıyor..İnadı bırakıp maliyetide az olan Volkan ŞEN i mutlaka kadroya kaltmalıdır.. Böyle fırsat ele geçmez..

   2. @Yeşilbeyaz yorumuna yanıt olarak

    Sayın kardeşim.
    Bu kardeşimiz böyle.
    Adına bakıyorsun berbat fakat yazdığı yorumların her biri Vakıfköy de ders olur.
    Tabela yapıp duvara as.
    Yorumlarını takip ediyorum ve beğeniyorum.
    Oku ve altına imzanı at gönder.

   1. @Bursa spor yorumuna yanıt olarak

    BAŞKAN SEN SEN OL FATİH HOCAYA YOL VER GİTSİN SONRA ÇOK PİŞMAN OLURSUN FATİH HOCA BU TAKIMIN BAŞINDA OLDUSÜRECE SÜPER LİGHAYAL BUNU BİR KENARA YAZ BAŞKAN SEZON SONU HATIRLATACAĞIM

    4
    6
 4. Teknik ekibin yani Mustafa er’e danışılmadan onca transferler yapıldı, en azından Volkan şen de transfer edilebilir di sayın başkanım

  12
  19
 5. Kulübü paramparça eden eski başkanlara gıkını bile çikarmayanlar,canla başla çalışan adanura hakaretler ediyorlar..işte bunlar hep iyi niyetten.. bizim taraftarın içinde bazı saçma sapan tipler var.haddini bilmeyen, şımarık,ukala,çirkin tipler yönetimi bozmak için elinden geleni yapıyorlar..peki soruyorum,adanur gitsin kim gelsin ? Kamat mi,Ali ay mi? Hangisini istersiniz? Elektrik borcunu bile ödemeyip sadece mangal yelleyen adamları çok sever bu camia..adanur gelmiş,bütün hacizleri kaldırmış,tahtayı kırmis,canla başla transfer yapıp takımı düzeltmeye çalişiyor,her konuda şeffaf olmaya çalışıyor,taraftarlarla birebir iletişim kuruyor,onlar ne isterse yapmak istiyor ama yine de yaranamiyor..bu camiaya elektrik borcunu bile ödeyemeyen başkanlar lazım aslında.ben adanurun yerinde olsam 2 dakika durmam,istifa ederim.bakin başınızın çaresine derim.. işte ozaman o bozguncu şımarık kitle gelsin de kurtarsın kulübü.

  12
  3
 6. Maliyetsiz olacak, parasını Acarhoroz ödeyecekse hocaya sorulmadan yapılan onca transferin yanında bedava bir taneye de hayır denmemeli. Belki sonradan girip bir gol atar. Hoca düşünmezse kadroya almaz sonuçta.

  8
  11
 7. Adam tahtayi acti kuyularda kazilmaya basladi arkada bekleyen kurtlarla eskiye geri donmeyelim. Aynada onu goruyorum umarim yanilmis olurum.

 8. Arkadaslar bakın volkansen bızde sevmıyoruz. ama adam yeteneklı gecen sene adanademır maclarında gollerı asıstlerı var enazından mac bası anlasırız oynayacagı kadar para alır.. ama bazı maclarda bızı kurtarır..bu adama bu kadar karsı cıkmayın zaten takımda durumlar karısık.. bı kerede karsı cıkmayın bu adama..

  5
  14
 9. Volkan alınmalı bu takıma katkı koyar volkana karşı çıkanlara bakın bursa bursaspor düşmanı kinci güya taraftar geçinenlerdir

  4
  8
 10. Yapılan transferlerin kaç tanesini Mustafa Er istiyordu ? Volkan Şen yaptığın bütün transferlerden kaliteli oyuncu, bu kafayla 3 hafta da neler olduğu ortada her şey çok güzel oluyor dimii :):)

  4
  1
 11. Bizde saygı duyuyoruz bu görüşünüze siz başkan olarak ekip olarak mustafa erin transfer listesine dikate alındı mi hayır e bu cevap kime tekeye mi o zaman on hafta bekleyelim hata yaptık kelimesi bursasporu kurtarmaz vur masaya yumrunu aldım dersin biter yapmasan tekede gider er de onlar için çok basit olmadı üzgünüz o kadar

  1. @Gka yorumuna yanıt olarak

   Adam Mustafa Er’ in transfer listesini açıkladı ! Ramazan davulu gibi olmuş Batuhan Karadeniz ki şu an 3 lig kırmızı grupta oynayıp ! Bir de uzun zamandır futboldan uzak fernandao !
   Yani anlayacağın çok savunduğunuz, PTT de kaldığı için methiyeler düzdugunuz Mustafa hocanın transfer listesi çok zengin !
   Ulan takım kalmamış ortada herkes bir şekilde kaçıp gitmenin yolunu arıyor, 2 banko oynayan genç sakat, sezonu kapatmis hala atıp tutuyorsunuz…
   Bırakın insanlar işini yapsın…! Başarırsa alkışlayin basaramazsa harcadığı parayı hibe edeceğini zaten söyledi ! Neyin kafasını yaşıyorsunuz !?

   17
   5
 12. Volkan Şene kaldıysa Bursa’nın süper lige çıkması zaten çıkamaz. Gerek yok o kadar yabancı niye alındı, bu kadar bursalı genç niye altyapıdan çıkıp ucuza beleşe satılıyor. Az mantık.

 13. cok rahatsız etiysek ozür diliyoruz kenara cekilip yazdıklarımız gercekleşmemek dileyile rahat bırakıp kişileri insanlari işini yapmasını diliyorum uzaktan izlemeye atıyorum kendimi herkeze başarılar diliyorum keyfli seyirler

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu