Emin Adanur’dan şampiyonlara ziyaret

Bursaspor'da başkan adaylığını açıklayan ilk isim olan Emin Adanur, kongre öncesi ilk ziyaretini Selçuk Eren'e yaptı. Adanur, ziyarette Bursaspor ile ilgili heyecanını paylaştı.

Öztürk Yazıcı‘nın da bulunduğu ziyarette Adanur‘u işyerinde yerinde ağırlayan Selçuk Eren, kendisine başarı dileklerini iletip, maddi manevi yanında olduklarını, Emin Adanur‘un yeşil-beyazlıları ait olduğu yere el birliği ile çıkaracağını söyledi.

Tebrikleri kabul eden Adanur, şunları söyledi ”Bursaspor hepimizin. Planlarımız, projelerimiz var. Bursaspor‘u ait olduğu yere şehrin kenetlenmesi, bir olması ile çıkaracağız.”

15 Yorum Onay bekleyen 2 yorum var

 1. Her ne hikmetse bu çocuk beni heyecanlandırıyor ! Maddi durumunun iyi olmasindan ziyade, inanmis ve kendinden emin gözüküyor ! Sanki tuttuğunu koparacak gibi…
  Hadi hayırlısı !
  #baskabursasporyok

  68
  16
  1. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Bana göre de tam ters. Şampiyon yönetimin 2 ismi tişortlu olmalarına rağmen karizmalarıyla ezmişler yeni Başkanı. O da arada ellerini öne bağlayıp süklüm püklüm poz vermiş. Azıcık dik dur be abi. Rüzgar yap. Esmesen de gürle. Dik duruş İbrahim Yazıcı’dan örnek al. Bak, yanındakiler nası duruyo. Babalar gibi.

   8
   40
 2. İyidir kötüdür adam tartışılır, fakat hiç bir başkan adayı ziyarette veya bir açıklama yapmazken bu adamın çabası bile öne geçiriyor diğer adaylardan kendini.

  32
  3
  1. @kayıhanoglu yorumuna yanıt olarak

   Yaw senin kafan basıyo mu bu 2 ismin Emin Adanur’un altında çalışacağaını. Herifler Super Lig Şampiyonu Bursaspor’un eski yöneticileri. Hayatları Şampiyonlar liginde ve UEFA Kupalarında geçti. Tarifeli uçağa bile binmediler. Her yere özel uçakla gittiler. Fener’e, cincona, 8 Taş’a İstanbul’da basıp basıp geldiler. Ee? Şimdi gelecekler, Emin Adanur’un altında çalışıp, seneye Menemen ilçe stadına falan deplasmana gidecekler he? Oldu. Gözlerim doldu.

   7
   19
 3. Emin Adanur “başkan olursam 40 milyon TL veririm” diyor. Ne güzel.
  Madem Bursaspor’u bu kadar seviyordun ve başka bir dümen yok, ver parayı hemen şimdi, niçin senin başkan olmanı bekliyelim

  4
  30
 4. Öztürk Yazıcı’nın resimdeki yüz ifadesi çok anlamlı. Bir yandan poz veriyor, diğer yandan da, eyvah be yaa. Şimdi Bursaspor başkanı bu mu olacak diye düşünüyor.

  2
  13

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu