Emin Adanur’dan Özlüce Tesisleri açıklaması

Bursaspor'da yönetime talip olan Emin Adanur, açıklamalarda bulundu. Adanur, Mustafa Er için planladıkları yeni görevi açıklarken, Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri'nde yapmayı düşündükleri değişimden bahsetti.

Bursaspor‘da kongre tarihi her ne kadar belirlenemese de Emin Adanur ekibiyle birlikte çalışmalarını sürdürüyor.
Uzun süredir yönetici arkadaşlarıyla birlikte toplantılar yaptıklarını ifade eden Adanur ‘Bursaspor‘un kaybedecek zamanı yok. Kongre tarihinin belirlenmesini bekliyoruz. Erkan Kamat‘ın bir an önce bu olayı netleştirmesi lazım’ dedi.

Göreve gelmeleri halinde Bursaspor‘a önemli değişiklikler yapacaklarının altını çizen Emin Adanur ‘İlk olarak Teknik Direktörümüz Mustafa Er‘le masaya oturacağız. Bilindiği gibi onun da sözleşmesi sona eriyor. Biz futbolu tamamen Mustafa Hoca’ya teslim etmeyi düşünüyoruz. Mustafa Er’i Futbol Direktörü olarak atamak istiyoruz. Kendisiyle bu konuda görüşeceğiz’ dedi.

Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri‘yle ilgili önemli değişimler olacağını ifade eden Adanur şunları söyledi: ‘Özlüce’de sadece futbol takımımız olacak. Yönetimi, kulüp bünyesini Büyükşehir Belediye Stadı‘na taşıyacağız. Ayrıca U-19 takımımızı da Özlüce‘ye taşımayı düşünüyoruz. Tamamen A takımla birlikte olacaklar. Onlara da Özlüce‘de yer yapacağız. Orada kalacaklar ve A takımla beraber olacaklar. Bizler yönetici olarak belirli zamanlarda tesislerde gideceğiz’

30 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Dede yorumuna yanıt olarak

   Mustafa Er takımın savunma problemine çözüm bulamadı Bir türlü. Yani çok sevilen birisi ama bu eksikleri olduğunu değiştirmiyor. Bu takım başa oynayacaksa teknik ekibe de KURT isimler katılmalı. Ha amaç ligde “takılmak” ise Mustafa hoca gayet yeterli. Boşuna maceraya gerek yok. Ama dediğim gibi Mustafa hoca şampiyon yapar mı? Gelecek tecrübeli oyuncular üstünde otorite kurabilir mi?. Benim için soru işareti.

   4
   2
  2. @Dede yorumuna yanıt olarak

   Tamam. Yavaş yavaş taşınma başladı bile. Bugün kulüp merkezi Timsah Arena’ya taşınacak, sonraki adım, A takım yeniden Vakıfköy’e dönecek ve Emirkoop Özlüce Plaza konutları inşaatı 2021 yılının Eylül ayı itibarıyla başlıyacak inşaAllah. Herifler daha göreve gelmeden yol haritasını açıkladılar. Bravo valla. İlk yapılacak bloktan bir konutu da Giray Bulak’a verirler. 61’inci kattan. Ne de olsa Trabzonlu.

   7
   5
  3. @Dede yorumuna yanıt olarak

   Bu Açıklamalar ne kadar tutarsız Yazık Bursaspor kimlere kaldı Elle tutulur Bir tane proje yok Kafamı yapıyor acaba bizle bu arkadaş diye düşünmüyor değilim Bir gün çıkıyor 4 milyon Euro verecem diyor (Büyük paraymış gibi Gs oynamayan falcao yıllık 5 milyon Euro veriyor ) Arkadan bir açıklama daha yapıyor futbol sorumlusu Giray diyor sonra bir açıklama daha değiştiriyor Mustafa er hoca diyor Bursaspor’un borcu 60 milyon Euro Tahtanın açılması borçların ödenmesi için 10 milyon Euro lazım Bunu sağır sultan biliyor Siz gerçekmisiniz Mantık yok ya Neyi konuşuyorsunuz

   9
   14
 1. Ben artık bu saatten sonra sağlam bir aday çıkacağını düşünmüyorum.Bence şu an adı geçenler arasında da en iyi aday emin adanur.Projeleri belli,parası var sosyal medya gücü yüksek ayrıca genç ve dinamik.Bence emin adanura destek çıkmalıyız ben şahsen erkan kamat,mestan, ali aydan kötü yöneteceğini düşünmüyorum…

  71
  16
 2. Futbol direktörü Mustafa er olacaksa teknik direktör kim olacak ayrıca Giray Bu(n)ak sportif direktör olarak ne işe yarayacak? Başlangıçta destekliyordum Emin adanuru ama kafamı çok karıştırdı açıklamaları Allah bursasporumuza yardım etsin

  48
  19
  1. @yucel yorumuna yanıt olarak

   Mustafa er ın teknik direktörlük diploması yetmediği için şuan da bursaspor da futbol direktörü olarak çalişiyor.Yayıncı kuruluşlarada fazlı tan hoca konuşma yapiyor..

   3
   2
    1. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

     Erkan Kamat insani kalite, eğitim, kültür ve görgü olarak Emin Adanur’a 10 basar. Tipi de başkan tipi olarak 10 basar. Ama gel gelelim malesef parası yok.

     2
     1
 3. Bu sezon geçen sezondan çok daha zor olacak ne yapılacaksa bir an önce yapılsın yazık günah be daha nereye düşelim amatöre mi niye bu kulüpte plan program yok geçende böyle oldu

  30
 4. lafa 40 milyonla başlayınca içimden eyvah ”kaza geliyorum demez!” demiştim ama konuştukça ve gün geçtikçe kendisine inanmaya ve güvenmeye başladım.
  FUTBOLU TAMAMEN MUSTA HOCAYA TESLİM EDECEĞİZ ve YÖNETİMİ VE KULÜP BÜNYESİNİ TİMSAH ARENAYA TAŞIYACAĞIZ.
  sözleri çok doğru ve profesyonel cümleler.
  bu aynı zamanda futbolculara ”artık Özlüce’nin patronu Mustafa Er’dir” mesajıdır.
  ayrıca, amatör insanların (yönetici) her gün profesyonellerle (antrenör-futbolcu) birlikte olması zaman içinde bir takımda bazı disiplin zaaflarına yol açmaktadır.
  zaten bu yüzden hiç bir büyük kulüpte bizde ki gibi yönetim, teknik ekip, ve futbolcu iç, içe değildir.
  para konularından anlamadığım için bunları nasıl çözecek bilemem ancak, ben Emin Bey’in sportif anlamda çok iyi bir danışmanı olduğunu düşünüyor ve bundan sonra söyleyeceklerini her zamankinden daha çok merak ediyorum.

  27
  11
  1. @ters köşe yorumuna yanıt olarak

   Mestan da gelirken benzer projelerden bahsediyordu ama işin içine girince günü kurtarmak için çırpındılar inşallah bu kez farklı olur artık içimiz acıyor

 5. Fatih terimin de milli takımdaki son döneminde ünvanı futbol direktörüydü. O tarz bir görev verilecekse hoca da kabul ediyorsa çok iyi olur. İnşallah mustafa hoca burda gelecek görüp devam etmek ister.

  23
  1
 6. Özlüce tesislerinden nemalanmak istediği doğru mudur orayı satıp paraları götürmek istediği söyleniyor bunlarla ilgili açıklama yapmasını bekliyoruz.

  15
  50
  1. @altıparmak yorumuna yanıt olarak

   Fırtınaya yakalanmış tekne gibiyiz ne motorumuz var ne küreğimiz sahipsiz sürükleniyoruz. Adam çıkmış bir sürü vaatte bulunuyor sizde kalkmış öküz altında buzağı arıyorsunuz. Arkadaşlar başka yol varmı kaybedecek ne kaldı mecburen bu adama güvenicez desteklicez. başka kimseden hayır yok bu olmazsa bursasporumuz çakalların çorbacıların eline kalır

   2
   6
  2. @altıparmak yorumuna yanıt olarak

   Özlüce tesisleri Bursaspor’un mali değil ki nasıl nemalanacak.Sahibi Milli emlak Bursaspor’umuza belirli bir yıl kullanım hakkını verdiler.
   Her adaya tu kaka diye diye Bölükbaşı,Mestan, Kamat gibilerine kaldık.
   Daha iyisini camia olarak çıkartamıyorsak desteklememiz gerekiyor.

   6
   4
  3. @altıparmak yorumuna yanıt olarak

   Zamanında ozluceyle ilgili bir proje atmıştı ilk o zaman camia onu tanımış olabilir. Baya tepki almıştı daha sonraları özlüce taraflarından bir ihale almıştı. bu soylentiler o zamanda vardı benim yerim var tesislerle ne isim olur gibi bi seyler soylemisti sanki.

   9
   2
   1. @Safak yorumuna yanıt olarak

    youtubeda var asla yapmam o projeyi diyorda kardeşim adam özlüceyi nasıl satsın özlüce milli emlağın bizim mülkiyetimizde bile değilki adam ordan mantıklı bir proje çıkardı ama ben yaparsam etik olmaz dedi.

    21
 7. Sayın aday aslında doğru şeyler de söylemiyor değil.
  Fikirlerini beyan etmesi de gerçekçi fakat taraftarı ikileme düşürebilecek açıklamalar da geliyor.
  Görevlendirme konularında biraz tecrübe gerektiren organizasyon şemalarında dikkatli olunmalı.
  Bilmeliler ki taraftarlarımız bu konuları araştırıyor bilgi ediniyor ve verilen kararlara anında tepkilerini gösterebiliyor.
  Lütfen dikkat edelim.
  Herkese saygılarımla.

 8. Emin ADANUR ‘ dan başka aday çıkmayacak gibi görünüyor. Tek aday olacağı için seçimi hemen yapsınlar. Kongre yapılması için Valilik özel izin çıkarsın. Seçimde oy kullanacak 5 kişi belirlesinler. Kalabalığa gerek yok. Seçim bitsin. Bursaspor’un kaybedeceği 5 dakikası bile yok.

  1
  3

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu