Emin Adanur’dan Fernandao ve Jorquera açıklaması

Bursaspor Yönetim Kurulu Lideri Emin Adanur, AS TV'de Markaj programına konuk oldu.

Çok acele edip yanlış karar vermek istemiyoruz. Birilerini tatmin etmek için oyuncu almayacağız. Luka Capan bu akşam ya da yarın Bursa‘da olacak.Yaşını geçirmiş sadece ismi olmuş başkalarını tatmin etmek için oyuncu almayacağız. Bursaspor camiasının ağırlığını taşıyan futbolcuları bir araya getireceğiz. Bu konuda da kesinlikle acele etmeyeceğiz.

Fernandao konusunda temiz raporu gelirse düşünülecek. Jorquera da düşünüldü. Teknik ekip kendisiyle çalışmak istedi öyle bir durum var.

7 Yorum Onay bekleyen 15 yorum var

  1. @Leventhocaaa yorumuna yanıt olarak

   Jorquera kesin ve net alınmalı bu çocuk Batalla’nın açığını kapatacak tek adam şu anda karagümrükte nasıl gol pasları verdiğine hepimiz şahidiz daha önce bizdeki performansı belli yaşı olgunluğa ermiş ve en önemlisi başarıya aç, fernandao soru işareti.

   8
   1
  1. @Selim yorumuna yanıt olarak

   Fernandao ve jorquera transferi bitmiş belli oldu bu. Arkadaşlar fernandao bu haliyle gelsin gol kralı olur 1. Ligde gömmeyin adamı iyice bizim lig için süper yanına bitirici bi adam daha alın pivot santrfor olsun her topu indiriyor defansı eziyor yoruyor yeter pislik bi forvet inşallah olmuştur ikisi.

   57
 1. Fernandao yu bende kilolu diye istmedim de… Adamın Instagram da yaptığı göğüs kontrolünü görünce fikrim değişti 🙂 aerobik yapanlar gibi maşaAllah 🙂 zaten şut gücünü bilmeyen yok var ya gelsin bize süper ligdede forvet aramaya gerek kalmaz …ne bileyim ben çok seviyorum bu adamı ..tabi herkesin kendi fikri kardeşlerim 🐊🐊🐊

  49
 2. Programı izledim çok akıllı vizyon sahibi ve tam bursaspor sevdalısı bir başkana sahibiz. Allahım sana şükürler olsun. Klubumuz doğru insanlara emanet bursaspor sen çok yaşa

  13

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu