Emin Adanur’dan çağrı

Bursaspor Kulübü 2. Başkanı Emin Adanur, ‘Ayağa Kalk Bursa’ kampanyasına destek verilmesi için Bursa'nın kent dinamiklerine birlik çağrısında bulundu.

TFF 1. Lig ekiplerinden Bursaspor’un 2. Başkanı Emin Adanur, kritik bir mesaj yayımladı. Adanur, ‘Ayağa Kalk Bursa’ kampanyasına destek verilmesi için Bursa‘nın kent dinamiklerine birlik çağrısında bulundu.

“Bursaspor’umuzu aydınlık yarınlara kavuşturalım”
Emin Adanur’ın mesajı şu sözlerle devam etti: Bursa’mızın değerli kent dinamikleri; Uzun yıllar sonra bir Anadolu devrimine imza atarak adını şampiyon şehir olarak dünyaya duyuran Bursa’mız ve simgesi Bursaspor’u tekrar aynı noktalara taşımanın yegâne koşulunun, tüm kentin omuz omuza vermesi ve ortak paydamız Bursaspor üzerinde kenetlenmek olduğu hepimizin malumu Gün ayrılıklarımızı, farklılıklarımızı, dargınlık ve kırgınlıklarımızı değil, Bursa’mızın ortak menfaatleri doğrultusunda heyecanımızı ve samimiyetimizi ortaya koyarak güç birliği yapma günüdür. Tüm bu duygu ve düşüncelerle gözbebeğimiz Bursaspor’umuzu aydınlık yarınlara kavuşturmak adına omuz omuza bir dayanışmanın fitilini yakarak ‘Ayağa Kalk Bursa‘ dedik. Bursa’mızın kent dinamiklerinin bu mücadelede Yeşil-Beyaz duygularla Büyük Bursaspor Kulübü’ne güç vereceğine inanıyor, omuz omuza şampiyonluk kutlaması yapacağımız o kutlu günde buluşmayı diliyorum.”

12 Yorum Onay bekleyen 8 yorum var

 1. Hadi bakalım ismini altın harflerle kim yazdıracak bu zorlu süreçte büyük iş adamları sozde değil icraat yaptıktan sonra açıklamalarda bulunun yoksa rüzgâr deniz kiyisindada var..

  45
  1
 2. Hadi bakalım klavyeden atan tutan çok bilen taraftarımız yönetim görevini yaptı Sözünü tuttu şimdi sıra bizde destek zamanı iş adamı sanayicisi taraftarı bahane yok destek var büyük bursamızı el ele kaldıralım ayağa tekrardan eski güzel günlerimize dönelim

  28
  4
 3. İş adamları madem paranın nereye gideceğine güvenmiyor transfere yardım etsin veya maaşa bir şekilde destek olsun artık bahane zamanı bitti tahta açık şimdi yardım etmeyeceksinizde ne zaman edeceksiniz

  22
  1
  1. @Pisi-kopat yorumuna yanıt olarak

   Veya Bursasporumuzun banka ve fazi borçları var, toplu hareket edilip o borç ortadan kaldırılabilir. Kişilere olan borç bir şekilde hatır gönül işine gelir azaltılır ötelenir ama banka ötelediği vakit üstüne fazi bindirerek işlem yapıyor. Tabi öteleme yaparsa.

   10
 4. Bir taraftar olarak formalarımı tanıtımı yapıldığı 9 Temmuzda ön satıştan siparişimi verdim bekliyorum.Kombine çıkarsa hemen alacagım.Gecen sezon hatıra kombinemi aldım.Bizim için kişiler değil BURSASPOR önemli.Haydi şimdi buradan ona buna sallama zamanı değil icraat ve birlik beraberlik zamanı gençler.

  11
 5. RAHMETLI DEMIRELIN DEDIGI GIBI
  DUB DUNDUR BUGUN BUGÜNDÜR
  DOLAYISIYLA
  TUM KIRGINLIKLARI BIRTARAFA BIRAKIP
  BIRLEDTIREBILDIGIMIZ KADAR INSANI BURSASPOR CATISI ALTINDA BIRLESTIRMELIYIZ
  BIMSEYE BURALARDAN KIRICI OLMAYALIM
  UNUTMAYALIM
  BURSASPORUN HERKESE
  HERKESIN BURSASPORA
  IHTIYACI VAR
  BURSASPORSUZ BURSA OLMAZ
  OLMAYACAKTIR
  DAHA SIMDIDEN KOCA SEHRIN MARKA DEĞERİ YERLEBIR OLDU
  TURKIYENIN EN ONDE GELEN TURKIYEYE BAKAN SEHRI BUNU HAKETMIYOR

 6. Bu kentin insanları yaptıkları yardımların boşa gitmesini istemediği için yardım edemiyor.
  Bunun sebebi de kulübün hesaplarında ki temlikler ve diğer konular denilebilir.
  Anlaşılan yönetim liderimiz bu konuların çaresini bulmuş.
  Haydi o zaman elbirliği ile bu takımı şampiyon yapalım.

  Ne diyoruz.
  # dört milyon 💚 ve Bursaspor.

 7. Ligin başlamasına kaldı 10 gün biz hala kadroyu kuramadik. Yine geç kaldık. Maalesef golcümüz ve sağ bekimiz yok.

  3
  3
 8. Fabrika çalışanları çalıştığınız fabrikadaki patronlarınızı teşvik etmek amacıyla vardiye amirleriniz müdürlerimiz kim varsa eğer ricacı olunuz lütfen onlardan

  2
  4
  1. @Sevil yorumuna yanıt olarak

   Aynı yorumu 1 saat önce fabrikada arkadaş ortamında yaptım. Bursaspor’la alakası olmayan kişiler önce işçisine zam yapsın a.q dediler. Hiç birşey diyemedim. Bu yüzden bence patron tayfası bu konulardan uzak kalıyorlar.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu