Emin Adanur’dan çağrı

Bursaspor Kulübü 2. Başkanı Emin Adanur, ‘Ayağa Kalk Bursa’ kampanyasına destek verilmesi için Bursa'nın kent dinamiklerine birlik çağrısında bulundu.

TFF 1. Lig ekiplerinden Bursaspor’un 2. Başkanı Emin Adanur, kritik bir mesaj yayımladı. Adanur, ‘Ayağa Kalk Bursa’ kampanyasına destek verilmesi için Bursa‘nın kent dinamiklerine birlik çağrısında bulundu.

“Bursaspor’umuzu aydınlık yarınlara kavuşturalım”
Emin Adanur’ın mesajı şu sözlerle devam etti: Bursa’mızın değerli kent dinamikleri; Uzun yıllar sonra bir Anadolu devrimine imza atarak adını şampiyon şehir olarak dünyaya duyuran Bursa’mız ve simgesi Bursaspor’u tekrar aynı noktalara taşımanın yegâne koşulunun, tüm kentin omuz omuza vermesi ve ortak paydamız Bursaspor üzerinde kenetlenmek olduğu hepimizin malumu Gün ayrılıklarımızı, farklılıklarımızı, dargınlık ve kırgınlıklarımızı değil, Bursa’mızın ortak menfaatleri doğrultusunda heyecanımızı ve samimiyetimizi ortaya koyarak güç birliği yapma günüdür. Tüm bu duygu ve düşüncelerle gözbebeğimiz Bursaspor’umuzu aydınlık yarınlara kavuşturmak adına omuz omuza bir dayanışmanın fitilini yakarak ‘Ayağa Kalk Bursa‘ dedik. Bursa’mızın kent dinamiklerinin bu mücadelede Yeşil-Beyaz duygularla Büyük Bursaspor Kulübü’ne güç vereceğine inanıyor, omuz omuza şampiyonluk kutlaması yapacağımız o kutlu günde buluşmayı diliyorum.”

23 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Hadi bakalım ismini altın harflerle kim yazdıracak bu zorlu süreçte büyük iş adamları sozde değil icraat yaptıktan sonra açıklamalarda bulunun yoksa rüzgâr deniz kiyisindada var..

  80
  3
  1. @coolcocuq yorumuna yanıt olarak

   21/21 Sezonunun Ilk Maçına 12 Gün Kaldı Bunların 2’si Hafta Sonu Yani 10 Çalışma Günü Kaldı ve Adanur, ‘Ayağa Kalk Bursa’ kampanyasına destek istiyor Bursa‘nın kent dinamiklerinden! Belediye ve devlet kurumlarınla doğru dürüst konuşulmadı ve 6-7 haftalık Başkanlık sürecinde ve şimdi dinamiklerden destek bekleniyor biraz geç kalınmadımı?- baştan bir hayli vakit varken şimdi kısıtlı zaman kaldı yeni alınacak her futbolcu ve Mustafa hoca zorlanacak kadro kurmakta – Luka Capan baştan serbest vs gözüyordu şimdi Menejer -Vukmil Vukmirica gözüküyor yani Rijeka ve bu menejer bu futbolcuyu öyle bırakıverdimi? ve askıya alınan Azeri futbolcunun’da Azeri Menejeri var gözüküyor nasıl oluyor Bursa’dan iki kişi bu transferden komisyon istiyor? yani bir sürü soru var cevaplanmayan tahta açıldı açılmasına ama nasıl açıldı? Borç bu futbolculara menejerlere 1 TL iken ötelenme usülü 2 TL mi oldu ,Bursaspor dernek bunların şeffaf bir şekilde açıklanması gerekiyor!.

   14
   46
 2. Hadi bakalım klavyeden atan tutan çok bilen taraftarımız yönetim görevini yaptı Sözünü tuttu şimdi sıra bizde destek zamanı iş adamı sanayicisi taraftarı bahane yok destek var büyük bursamızı el ele kaldıralım ayağa tekrardan eski güzel günlerimize dönelim

  56
  7
 3. İş adamları madem paranın nereye gideceğine güvenmiyor transfere yardım etsin veya maaşa bir şekilde destek olsun artık bahane zamanı bitti tahta açık şimdi yardım etmeyeceksinizde ne zaman edeceksiniz

  48
  3
   1. @Yeşil yorumuna yanıt olarak

    Bursaspor kulüp lideri Emin Adanur söz vermedimi galibiyet başına 1963 fidanla destek verecez diye Öyle adını yeşil yapıp çevreci olunmuyor BÜYÜK BURSASPOR CAMİASI gerek yönetim gerek taraftar olarak yeşilede ormanlarımıza sahip çıkar korur kollar merak etme sen

    15
  1. @Pisi-kopat yorumuna yanıt olarak

   Veya Bursasporumuzun banka ve fazi borçları var, toplu hareket edilip o borç ortadan kaldırılabilir. Kişilere olan borç bir şekilde hatır gönül işine gelir azaltılır ötelenir ama banka ötelediği vakit üstüne fazi bindirerek işlem yapıyor. Tabi öteleme yaparsa.

   28
   1
 4. Bir taraftar olarak formalarımı tanıtımı yapıldığı 9 Temmuzda ön satıştan siparişimi verdim bekliyorum.Kombine çıkarsa hemen alacagım.Gecen sezon hatıra kombinemi aldım.Bizim için kişiler değil BURSASPOR önemli.Haydi şimdi buradan ona buna sallama zamanı değil icraat ve birlik beraberlik zamanı gençler.

  33
  1
 5. Bu kentin insanları yaptıkları yardımların boşa gitmesini istemediği için yardım edemiyor.
  Bunun sebebi de kulübün hesaplarında ki temlikler ve diğer konular denilebilir.
  Anlaşılan yönetim liderimiz bu konuların çaresini bulmuş.
  Haydi o zaman elbirliği ile bu takımı şampiyon yapalım.

  Ne diyoruz.
  # dört milyon 💚 ve Bursaspor.

  20
 6. RAHMETLI DEMIRELIN DEDIGI GIBI
  DUB DUNDUR BUGUN BUGÜNDÜR
  DOLAYISIYLA
  TUM KIRGINLIKLARI BIRTARAFA BIRAKIP
  BIRLEDTIREBILDIGIMIZ KADAR INSANI BURSASPOR CATISI ALTINDA BIRLESTIRMELIYIZ
  BIMSEYE BURALARDAN KIRICI OLMAYALIM
  UNUTMAYALIM
  BURSASPORUN HERKESE
  HERKESIN BURSASPORA
  IHTIYACI VAR
  BURSASPORSUZ BURSA OLMAZ
  OLMAYACAKTIR
  DAHA SIMDIDEN KOCA SEHRIN MARKA DEĞERİ YERLEBIR OLDU
  TURKIYENIN EN ONDE GELEN TURKIYEYE BAKAN SEHRI BUNU HAKETMIYOR

  16
  2
 7. Ligin başlamasına kaldı 10 gün biz hala kadroyu kuramadik. Yine geç kaldık. Maalesef golcümüz ve sağ bekimiz yok.

  11
  16
 8. Fabrika çalışanları çalıştığınız fabrikadaki patronlarınızı teşvik etmek amacıyla vardiye amirleriniz müdürlerimiz kim varsa eğer ricacı olunuz lütfen onlardan

  9
  13
  1. @Sevil yorumuna yanıt olarak

   Aynı yorumu 1 saat önce fabrikada arkadaş ortamında yaptım. Bursaspor’la alakası olmayan kişiler önce işçisine zam yapsın a.q dediler. Hiç birşey diyemedim. Bu yüzden bence patron tayfası bu konulardan uzak kalıyorlar.

   20
   2
 9. BU ISTE BENCE
  EN ONEMLI OLAN KATILIMCI SAYISINI ARTIRABILMEK
  BU YUZDEN BILHASSA GENCLERE SESLENİYORUM
  10. TL. 20 TL. OLABILIR ONEMLI OLAN BENCE KATILIM
  SEHRIN BURSASPORA NASIL BAKTIGININ OLCUSU OLACAK
  ENBUYUK
  DESTEGIDE HANGI CAMIA LAFINI EDENLERDEN BEKLIYORUM

  6
  1
 10. EMİN BAŞKAN Öncülük ediyor Herkesin desteklemesi lâzım BURSASPORUMUZU Ayağa kaldırmalıyız İŞADAMLARI SANAYİCİLER TARAFTARLAR CAMİA Böyle Günde belli olur görelim bakalım BURSASPORLULARI Ben Emekliyim 250 TL Ateşledim 2 Tane FORMA KOMBİNELERİN Çıkmasını bekliyorum Kapalı Tribünden Alacağım ister seyircili olsun ister olmasın fark etmez bu bizim KURTULUŞ Savaşımız kimsenin bahanesi olmasın herkes bütçesine göre yardım etsin

 11. Çok olan çok versin de, büyük paralar değil küçük küçük yardımlar bile toplanınca bir işe yarar.Zamanında bu stada 40,000 kişi gelmişti, o gelenler 100 er lira verse 4 milyon yapar.Bu para ile bir tane düzgün futbolcu alınabilir ,az çok demeden ben Bursasporluyum diyen herkesin bu kampanyaya katılması gerekir.Haydi BÜYÜK BURSASPOR TARAFTARI gün bugün göster kendini.

 12. Adam dedigini yapti şimdi sira bizde ama yançizenler şimdiden baslamiş tahta acilsin bi gorelim diyenler kumun altima gomdu bile kafayi

 13. İşadamlarımızdan
  1.000 kişi ve kurum 100 bin tl
  Bağışlasa 100 milyon tl eder
  Esnaf orta halli kobiler
  10.000 kişi ve kurum 10 bin tl
  Bağışlasa 100 milyon tl eder
  Bursalı ve Bursasporlu
  İşçi-emekçi-emekli-ögrenci
  100 bin taraftar 100 tl bağışlasa
  10 milyon tl eder bu kampanyadan
  Ortalama 150-200 milyon tl
  Toplansa bu bağışları yapanları
  Sosyal medyada tek tek açıklanacagı
  İfade edildi bu bagışlar tamamen
  Geçmiş borç ve banka borçlarına
  Ödense zaten erken ödemeden dolayı
  Belli bir faiz indirimi de olacagı için
  200-250 milyon tl civarı borç
  Yükünden kurtulmuş oluruz
  Sponsorlar-yönetim katkısı
  Forma ve kombinelerle zaten
  Bu seneki kadronun ödemelerini
  Yapabiliriz sene sonunda süperlige de
  Çıkabilirsek borcunu ödeyebilir
  Seviyeye getirmiş bir kulüp olarak
  Tekrar şampiyonluk hayalleri
  Kurabiliriz

  2
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu