Emin Adanur’dan BURSAGAZ tepkisi

Bursaspor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Emin Adanur sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşımda bulundu.

UEDAŞ‘a teşekkür eden Emin Adanur BURSAGAZ‘a ise tepki gösterdi.

Adanur‘un sosyal medya hesabı twitter‘dan yaptığı paylaşım şöyle;

“UEDAŞ’a anlaşma yönünde attıkları olumlu adımlar için teşekkür ederim.

Bir haftadır uğraşlarımıza rağmen aynı adımları ne yazık ki BURSAGAZ’dan göremiyoruz. Bu bizi şaşırttı. Gelişmeleri taraftarımızla şeffaf şekilde paylaşmaya devam edeceğim.

Bu şehirde hiçbir kurum Bursaspor’dan büyük değil.”

38 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Musa Celebi yorumuna yanıt olarak

   elektrikler açılsın. sular gelsin. doğalgaz yansın. stat dolsun. küfür kalksın. iyi bir omurga.
   ** yani 1 atan. (santrafor) 1 orta saha. 1 stoper. 1 de tutan (kaleci)**
   yapılsın yeter.

   24
   1
  2. @Musa Celebi yorumuna yanıt olarak

   Emin Adanur taraftarı bütünleştirip, camiayı harekete geçirecek ! Elinde sosyal medya ve yazılı & görsel medya gücü var ! Bursaspor’ u gündemden düşürmeyecek ve adımızdan her platformda soz ettirecektir…

   25
   2
  3. @Musa Celebi yorumuna yanıt olarak

   Bu adımdan sonra yarın bursagazdan geri vitesi görürüz. Bursasporu ve Bursasporluları karşısına almak istemiyorsa tabi ki!

   65
   10
   1. @Tarafsız yorumuna yanıt olarak

    NE YAPALIM KARDEŞ Bİ SÖYLE. GİDİP ABONELİKLERİMİZİMİ İPTAL ETTİRELİM. BU ÜLKEDE BAZI ŞEYLER TEKEL OLMUŞ ZATEN.

    9
    2
 1. Bunların dalına basmıycan başkan.. Çünkü bunlar yeryüzünün en büyük hırsızı.. Bu belediye sizde kalmıycak. Göreceğiz.. Elmi yaman beymi yaman seçim zamanı gelince.. A. Paktaş…?)))

  43
  35
 2. Bize bunlarla gel başkan hedef göster kelle getirelim twitterdan bursagaz a veriyoruz ayarı simdi

  38
  12
 3. Evet arkadaşlar an itibariyle
  Bursagazın sosyal medya ekibi
  Çökmüştür tebrikler emegi geçen
  Herkese, bu şekilde Başkanın
  Gösterdigi hedeflere emin adımlarla
  Yürümeye devam👏👏🐊⚽️🏆
  Sırada Bursada doyan bu ve bunun gibi
  Kurumsal firmaların kulübe sponsor
  Olarak ve Loca-kombine alarak
  Destek verme kampanyaları var
  Hepsini teker teker seve seve alacagız

  7
  1
 4. Yalnız efsane oldu böyle devam.Kim karşı geliyorsa anında tepki gösteriyoz ya seve seve ya 😉 . Bursa’dan para kazancan Bursa’nın değerine saygı göstermicen hadi bakalım kim daha büyük

  7
  1
 5. BursaGaz borçlarını geri almak istiyorsa , borçları erteleyip , yapılandırmalı bu kulüp kapanmaya giderse bütün alacaklılar bir bardak su içer .Yani Bursaspor dan alacağı olan her şirket , menejer , banka , futbolcu , Bursaspor un düzlüğe çıkmasını desteklemeli. Geçtiğimiz yıllarda Bursagaz forma sponsoruda olmuştu , destek olmaya devam etmenli .

  4
  1
 6. Sol üst köşede büyük boy resimli Reis var, bi telefonu yeter, onuda o çözsün.
  Giresun kadar damı hatrı yok bu şehrin.

  4
  3
 7. Gerçekten zeki bir adam. Yaptığı hareketlerle karşı tarafları baskı altına alıyor. Bence böyle olmalı sosyal medya gücü ve taraftar gücünü kullanarak istediği işleri yapıyor.

  4
  1
 8. İşte yönetim dediğin budur şeffaf ve konuşan bursaspora kim yardım ediyor kim köstek oluyorsa böyle bütün bursa bilsin ki herkes bilsin kimin ne olduğunu…

  3
  1
 9. işte böyle adı bursa olup da göstermelik bursasporluluk taslayanları ifşa edeceksin herkese. sosyal medya bir güç köşeye sıkışsın egoist pintiler. sanayi şehri bursa’da düşmanı uzakta değil içimizde buluyoruz. yıllarca paraları götürdüler bu şehrin insanından iş icraata geldi mi kayıplara karıştılar. otomotiv sektörü nerede, gaz da yetmez, ağır sanayi hamlesinin ifşası da lazım. bir tane bursaspor eğlencemiz var pamuk eller ceplere girmiyorsa bursa halkı da ona göre tepki vermeli. birkaç büyük kurum destek sağlasa değil herkes şeffaf bir şekilde verdiklerinin de karşılığını bulsa güzel olmaz mı? örnein x destekçi firm üç yabancı getirdi başkan açıklayacak medyada kameralar karşısında diğer y ve z kurumu tahtayı açtırdı hoop medyada belgelenecek. böyle olursa adamlar ceplere indirigandi olmadığını anlayıp daha fazla destek çıkar. hep dediğim gibi kendi yağında kavrulmak önemli ama artı destekler de önemli. yazıcı her şeye rağmen dik adamdı alır satar hatta alamadığında soyunma odasına girer ayarı verir maçı çevirmemizi sağlardı. nerede ertuğrul sağlam? yazıcı gibi futbolu bilmekten çok ağırlığı ile duruşu ile başarıyı götürmek 50 senede bir gelmez.

  2
  1
  1. @fevzi bozkır yorumuna yanıt olarak

   Toplam 40 dosya var. 10 baba firmaya 4’er dosya versen halletsin diye
   Hem onlara dokunmaz,hem de tahta 1 haftada kırılır.
   Şeffaf olmak yeterli.yönetim aynen devam.

 10. Beni eksileyenler… Avantatadan para alanlar.. Torpille belediyede işe girenler.. Bldiye başkanın la cami cami cuma namazı kılcaz diyenler. Bu şehrin haksız parasına el atanlar.. Gideceksiniz… Gideceksiniz. Şimdi eksileyin beni.. Satılmışlar sizi susturuldu uz.. Demi kabul edin..

  2
  2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu